بهترین پاتوق های زبان آنلاین برای زبان آموزان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به بهترین پاتوق های زبان آنلاین برای زبان آموزان اشاره می کند که می توان از آنها برای بهتر شدن و پیشرفت سریع تر زبان های مختلف استفاده کرد.

پس به بهترین پاتوق های زبان آنلاین برای زبان آموزان توجه کنید:

بهترین پاتوق های زبان آنلاین برای زبان آموزان
بهترین پاتوق های زبان آنلاین برای زبان آموزان

Polyglot Club
این یک منبع رایگان است که پر از موقعیت برای زبان آموزان است.
به طور خلاصه، Polyglot Club  کلوپی است برای هواخواهان زبان تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. با بیش از ۷۰۰۰۰۰ نفر از سراسر جهان، شانس زیادی وجود دارد تا شما بتوانید با گویشور بومی زبان مقصد خود ارتباط برقرار کنید.
به علاوه، Polyglot Club  تعدادی گزینه های متفاوت را پیشنهاد می کند که مناسب اولویت های ارتباطی شما است. شما می توانید به دنبال افرادی بگردید که در منطقه ی شما به زبان مقصدتان صحبت می­کنند، می توانید در برنامه های شخصی شرکت کنید، می توانید جواب سؤالات خود را دریافت کنید و می­توانید از یک گویشور بومی بخواهید تا کار شما را تصحیح کند.
اگر این کافی نیست، شما می توانید سوالات و جواب های مردم دیگر هم بررسی کنید تا از گویشوران بومی اطلاعات و بینش کسب کنید.
گاهی، وبسایت های اداره شده توسط کاربران مانند این یکی افت می­کنند چون آن ها به داوطلبان مایل به کار وابسته هستند تا اطلاعات و همکاری را فراهم کنند. با این حال، Polyglot Club  حتی برای آن هم راه حل ارائه می­کند. برای تشویق مردم در گذاشتن پست بیشتر، کاربران با گذاشتن جواب ها می توانند امتیاز بیشتری کسب کنند.

CoffeeStrap
این یک برنامه ی تبادل زبانی است که به طور آنلاین یا از طریق اپلیکیشن اندروید قابل دسترس است. در عوض کمک به شخصی برای یادگیری زبان بومی شما، گویشور بومی به شما کمک خواهد کرد تا زبان بومی او را بیاموزید. چه معاوضه ی خوبی!
برنامه به شما اجازه می­دهد تا برای بقیه ی کاربران پیغام بفرستید، با آن­ها تلفنی صحبت کنید یا ویدئو چت داشته باشید، و موقعیت ارتقای اسپیکینگ، ریدینگ و رایتینگ را برای شما فراهم می­کند.
برای تشویق گویشوران بومی به تعامل با شما، اول باید با شخصی صحبت کنید که در حال یادگیری زبان بومی شما است و امتیاز را کسب کنید.
به محض این که شما آن پیش زمینه را کسب کردید، زمان آن است که شروع کنید و زبان مقصد خود را به سطح عالی برسانید! هدف CoffeeStrap  مرتبط کردن شما با گویشوران بومی است که علایق مشابه شما را دارند، و مطالب بیشتری را برای گفتگو فراهم می­کند. به علاوه، CoffeeStrap  سطح چیرگی شما را پیدا می­کند تا پیشرفتتان را دنبال کند، که برای فهمیدن این موضوع که چه قدر پیشروی داشته اید روشی کمک کننده است.
در حال حاضر CoffeeStrap زبان های انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، پرتغالی، هلندی، ایتالیایی، آلمانی، روسی، عربی، ماندارین، ژاپنی و کره ای را ارائه می­کند.

Speaky
این نوعی شبکه ی اجتماعی یادگیری زبان است که ارتباط شما را با گویشوران سراسر جهان برقرار می­کند.
کاربران به بیش از ۱۰۰ زبان صحبت می­کنند و از بیش از ۱۸۰ کشور آمده­اند، پس شانس زیادی وجود دارد که شما گویشور بومی زبان مقصد خود را پیدا کنید. شما می­توانید کاربران را هم فیلتر کنید تا فقط با آن­هایی ارتباط داشته باشید که زبان مقصد شما را می­دانند.
Speaky  به شما اجازه می­دهد تا از کامپیوتر خود، دستگاه ios یا اندروید با گویشوران بومی ارتباط داشته باشید. اپلیکیشن­ها به زودی قابلیت چت نوشتاری با پیغام های صوتی را خواهند داشت. اگر شما در سیستم خود از Speaky استفاده می­کنید، می­توانید از چت بر مبنای نوشتار، چت صوتی یا چت ویدئویی استفاده کنید.

LingQ
این یک اپلیکیشن یادگیری زبان جالب و دوست کاربران است که هم تبادل زبانی و هم گزینه های زبانی را ارائه می­کند. این به آن معنا است که شما نه تنها با گویشوران بومی مکالمات واقعی خواهید داشت، بلکه جزئی از یک مجمع بزرگ­تر آنلاین از چندزبانه ها و آن­هایی که به زودی چندزبانه می­شوند، خواهید بود.
بهترین مسأله درباره ی LingQ تجربه ی غوطه وری بسیار بالایی است که با هزاران ابزار یادگیری، تعاملات شما را با گویشور بومی حمایت می­کند. در همان حین که ویژگی های ردیابی اپلیکیشن در چک کردن پیشرفت کلی شما کمک می­کند، شما می­توانید به دنبال لغاتی بگردید که شریک زبانی­تان در مکالمه اش استفاده می کند و معنایش را نمی­دانید.
شما می­توانید گروه ها را جستجو کنید، وبلاگ ها و چت های زنده را جستجو کنید تا در تعدادی از محیط های دوستانه به گویشوران بومی دسترسی پیدا کنید.
شما می­توانید در کامپیوتر یا هر دستگاه تلفنی دیگری از LingQ استفاده کنید. ۱۴ زبان را پوشش می­دهد که شامل اسپانیایی، چینی، کره ای، سوئدی و غیره است.

Babelvillage
Babelvillage خود را «یک شهربازی مبادله ی آزاد زبانی» می­نامد. با اینکه ممکن است هیچ شکلاتی در کار نباشد، نتیجه ی حاصل از زبان از هر شیرینی­ شکری ای، شیرین تر است.
با بیش از ۱۵۰۰۰ نفر که به بیش از ۱۰۰ زبان صحبت می کنند، شما باید بتوانید تا یک شریک زبانی پیدا کنید که با او هم عقیده باشید. این منبع ‘تبادل زبانی’ را پیشنهاد می کند و خوب است.