چطور زبان و فرهنگ چینی را یاد بگیرید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز بررسی می کند که چطور زبان و فرهنگ چینی را یاد بگیرید و تواما بتوانید با مردم چین در ارتباط باشید و با این فرهنگ غنی هر چه بیشتر آشنا شوید. پس با ما همراه باشید.

چطور زبان و فرهنگ چینی را یاد بگیرید
چطور زبان و فرهنگ چینی را یاد بگیرید

اما چطور زبان و فرهنگ چینی را یاد بگیرید

صحبت به بیش از یک زبان روشی خیلی خوب است تا سنت ها و فرهنگ های مختلف را بدانید. مردمی که همیشه آرزو داشتند تا روزی چینی را یاد بگیرند، حالا یک شانس دارند. وقتی آن ها می توانند این زبان را ظرف چند روز بیاموزند هیچ دلیلی وجود ندارد که منتظر آن روز موعود بمانند. زبان هایی مانند فرانسوی و اسپانیایی خیلی معروف هستند و تعدادی کتاب درباره ی یادگیری چنین زبان هایی وجود دارد. اگر چه، منابع زیادی درباره ی یادگیری چینی وجود ندارد. با این حال، مانند زبان های شناخته شده ی دیگر، منابع کافی برای یادگیریِ راحتش وجود دارند. این ها تعدادی از بهترین روش های یادگیری چینی هستند.

کتاب خانه های عمومی

کتاب خانه ها مکان هایی عالی برای یادگیری تقریباً هر نوع چیز هستند. بازدید از آن ها یا جستجوی کاتالوگ های آنلاین می تواند به شما کمک کند تا کتاب های در دسترس را برای امانت گرفتن بررسی کنید. قبل از خریدن هر کتاب یادگیری چینی، شما باید در کتاب خانه ی محلی به دنبال آن کتاب بگردید.

سفر به چین

این می تواند روشی برانگیزاننده و فوق العاده برای یادگیری زبان چینی باشد. یک سفر می تواند بیش از هر منبع دیگری به شما آموزش دهد. به شما توصیه می شود تا طی سفرِ خود یک دفتر و خودکار داشته باشید تا چیزهای جالب و مهم را یادداشت کنید. فرهنگ خیلی به زبان مرتبط است و می تواند بیش تر از انتظاراتتان به شما آموزش دهد.

گویشوران چینی

حتی یک دوست که به چینی صحبت می کند، می تواند منبعی عالی برای شما باشد. چنین دوستی می تواند در تکالیف کلاسی به شما کمک کند و شما می توانید صحبت کردن را با آن ها تمرین کنید.

کلاس های زبان

شما از دانستن قدرت دوره های زبان چینی شگفت زده خواهید شد. شما برای یافتن یک کلاس زبان عالی باید مقداری تحقیق کنید. یافتن کلاس های چینی برای مردمی که در مناطق روستایی زندگی می کنند کار کمی سختی است. بهترین راه حل در این موقعیت این است که به کالج محلی خود زنگ بزنید و بپرسید که آن ها چه کلاس های زبانی را به عمومِ مردم ارائه می کنند.