کتاب starten wir آلمانی + دانلود

انتشارات Hueber غول کتاب های آموزش زبان آلمانی است. جدیدترین متد آموزش آلمانی این انتشارات کتاب starten wir زبان آلمانی است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بزرگترین مرکز تخصصی آموزش زبان آلمانی در ایران به عنوان اولین مرکز آموزش این کتاب ها در ایران به معرفی و بررسی و دانلود کتاب Starten wir! آلمانی می پردازد.

starten wir a1

تاریخچه کتاب starten wir آلمانی

بعد از سری بسیار موفق کتاب های Menschen انتشارات Hueber اقدام به چاپ کتاب های starten wir زبان آلمانی کرد. اولین چاپ این کتاب ها در سال ۲۰۱۷ انجام شد اما استقبال رسمی از این کتاب ها در آموزشگاه گوته و دیگر آموزشگاه زبان آلمانی در دنیا از سال ۲۰۱۹ اتفاق افتاد.

بررسی کتاب starten wir!

معنی کلمه starten wir “بیا شروع کنیم” یا “Let’s Start” به انگلیسی می باشد. این کتاب از سطح A1 تا سطح B1 را شامل می شود و از جدید ترین تکنولوژی ها برای یادگیری زبان آلمانی استفاده کرده است. بیایید کمی دقیق تر به این کتاب نگاه کنیم.

کتاب starten wir:

 • در هر سطح ۸۰ درس را شامل می شود.
 • دستورالعمل های بسیار شفاف برای هر درس
 • معرفی بسیار خوب هر درس در ابتدای هر فصل کتاب
 • موضوعات جدید مناسب با سلایق افراد جوان
 • کتابی بسیار خوب برای مدرسین زبان آلمانی به دلیل ساده بودن تدریس
 • دارای فعالیت های بسیار متنوع در کتاب
 • واژگان بسیار زیاد و متانسب با سطح زبان اموزان
 • آموزش گرامر زبان آلمانی با روش های جدید
 • اپلیکیشن موبایلی برای استفاده در ایفون و اندروید

دانلود فایل های صوتی کتاب starten wir A1 ( کتاب درس و workbook)

این کتاب دارای فایل های صوتی بسیار مناسبی است. starten wir a1 دارای دو CD کتاب درس Kursbuch و دو CD کتاب تمرین Arbeitsbuch می باشد که شما می توانید فایل های آن را با کلیک بر روی لینک زیر دانلود کنید.

دانلود اپلیکیشن اندروید کتاب starten wir از سایت ایران آکسفورد

کتاب starten wir یکی از بهترین کتاب های آموزش زبان آلمانی است. علاوه بر کتاب شما می توانید از اپلیکیشن این کتاب هم استفاده کنید. برای دانلود اپلیکیشن اندروید رایگان کتاب starten wir ایران آکسفورد بر روی لینک زیر کلیک کنید.

برای دانلود اپلیکیشن اندروید کتاب starten wir ایران آکسفورد کلیک کنید.

دانلود اپلیکیشن IOS کتاب starten wir برای ایفون و ipad

برای کسانی که گوشی های ایفون دارند و سیستم عامل ios استفاده می کنند هم می توانند با استفاده از لینک زیر اقدام به دانلود اپلیکیشن starten wir کنند.

برای دانلود اپلیکیشن ios کتاب starten wir کلیک کنید.

دانلود کتاب starten wir A1 به صورت PDF

برای دریافت لینک دانلود کتاب starten wir A1 به صورت PDF و کاملا رایگان می باید در خبر نامه ما عضو شوید. برای این کار کافیست در سایت ما ثبت نام کنید.

فیلم کتاب starten wir

یکی از مزیت های بسیار خوب کتاب Startern wir داشتن ویدیو های آموزش زبان آلمانی بسیار با کیفیت و عالی است. در این ویدیو ها متناسب با هر سطح شما می توانید درس های متنوع را یاد بگیرید. یکی از ویدیو های موجود در کتاب A1 را می توانید در زیر ببنید.

فیلم A1 کتاب starten wir

کلاس زبان آلمانی با کتاب starten wir در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد جزو اولین آموزشگاه زبان آلمانی است ک بعد از کتاب Menschen در ایران دوره های آموزشی خود را با starten wir برگزار می کند. ما انواع کلاس های زبان المانی را به صورت:

 • کلاس های فوق فشرده زبان آلمانی
 • کلاس های نیمه فشرده زبان آلمانی
 • کلاس های عادی زبان آلمانی
 • کلاس های خصوصی زبان آلمانی

برگزار کنید. ما با اساتید آلمانی زبان و Native و با ارائه مدرک معتبر زبان آلمانی با کد رهگیری و قابلیت ترجمه در ایران کلاس های زبان المانی را برگزار می کنیم. برای ثبت نام و یا دیدن زمان های کلاس ها بر روی زمانبندی کلاس ها کلیک کنید.