درباره ما

درباره ایران آکسفورد

about us Iran Oxford

در ایران آکسفورد معتقدیم همیشه راه بهتری برای آموزش زبان وجود دارد، راهی که علمی تر، ساده تر و بسیار تاثیرگزار تر است. ما از سال ۲۰۰۷ کارمان را شروع کردیم و هر سال سعی کردیم با آخرین تغییرات متد ها و روش های یادگیری زبان، فصل تازه ای از آموزش زبان در ایران باز کنیم. از همان ابتدا استاندارد های همه دوره ها با بالاترین میزان کیفیت ایجاد شد و همچنان معتقدیم کیفیت آموزش مهم ترین مسئله در یادگیری هر زبانی است.


بالاترین استاندارد های کلاس های آموزشی

همیشه استفاده از بهترین اساتید و بهترین امکانات در کلاس های آموزش زبان را حق زبان آموزان خود می دانیم. تجهیزات آموزشی به روز و با آخرین امکانات مورد نیاز در کلاس های زبان، یادگیری بهتر و سریعتر زبان را برای زبان آموزان میسر می کند.


اساتید حرفه ای با تاییده TEFL و CELTA انگلیس

مدرسین زبان های مختلف در ایران آکسفورد، دارای Certificate های بین المللی آموزش زبان می باشند. آشنایی کامل با متد های روز تدریس زبان در دنیا به ما این اعتماد به نفس را داده که دوره های آزمون زبان های مختلف را با ارائه ضمانت نامه کتبی به زبان آموزان همراه کنیم.

موسسه ایران آکسفورد جزو موسساتی زبانی در ایران می باشد که همواره دانشجویان به دلیل به روز بودن متد های آموزشی آن و استفاده از متد های آموزشی دانشگاه آکسفورد می شناسند. موسسه زبان ایران آکسفورد را می توان به صورت قاطع تنها موسسه زبانی دانست که دارای افتخارات زیر می باشد:

  1. عضو کانون دبیران زبان دانشگاه آکسفورد
  2. Subscriber دانشگاه آکسفورد در ایران
  3. عضو انجمن آموزش زبان بریتیش کانسیل
  4. استفاده از اساتید کاملا native در امر آموزش
  5. تغییرات و به روز کردن دانش دبیران موسسه به صورت ماهانه و منطبق بر نکات بیان شده به موسسه از دانشگاه آکسفورد

مقالات بین المللی ایران آکسفورد در حوزه آموزش زبان

  • چاپ مقاله آموزش زبان موسسه زبان ایران آکسفورد در کنفرانس دانشگاه هاروارد آمریکا به همراه دعوت رسمی از موسسه برای شرکت در کنفرانس آموزش زبان به همراه دعوتنامه رسمی از دکتر Thomas Lechner رییس بخش انجمن آکادمیک دانشگاه هاروارد – دانشگاه هاروارد – آمریکا سال ۲۰۱۳
  • کنفرانس آموزش زبان لیسبون پرتغال در سال ۲۰۱۳
  • کنفرانس آموزش زبان اسپانیایی به همراه دعوتنامه برای موسسه شهر سویا، اسپانیا
  • و هم چنین کنفرانس های متعدد دیگری در سراسر دنیا همچون چین ، بلگراد و…

این موسسه شامل دپارتمان های زبان انگلیسی ، فرانسه ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، آلمانی ، روسی ، ترکی استانبولی و… می باشد و دانشجویان غزیز را برای انتخاب درست زبان مورد نظرشان راهنمایی می کند و به آنها می آموزد که:

چگونه زبان را بیاموزند؟

چه زبانی را انتخاب کنند؟

و مهم تر از همه چرا زبان را بیاموزند؟

ایران آکسفورد برای کسب اعتماد داشجویان عزیز تنها موسسه زبانی است که دوره های مختلف آزمون های زبان های مختلف را با ضمانت نامه کتبی برگزار می نماید و در صورت عدم موفقیت دانشجویان ، مبلغ پرداختی انها را باز می گرداند.

ما آزمون های مختلف زبان همچون IELTS – TOEFl – TCF – TCFq – TEF – DALF – DELF – DELE را به صورت فوق فشرده در کوتاهترین زمان ممکن به اتمام می رسانیم تا دانشجویان بتوانند هر چه سریع تر به اهداف خود در مهاجرت به کشور های دیگر و… برسند.

شعار موسسه ما “ زبان شما ، شخصیت شما ” است. اگر از ابتدا زبان را درست بیاموزید هیچ گاه در استفاده از آن دچار تردید نمی شوید.