مکالمه زبان انگلیسی

دوره های مکالمه زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با کتاب های American English File Second Edition که از انتشارات دانشگاه آکسفورد می باشد برگزار میگردند. این کتاب ها علاوه بر آموزش سریع و کامل مکالمه زبان انگلیسی برای افرادی که قصد شرکت در آزمون های ایلتس و تافل را دارند به عنوان دوره های Pre-IELTS و یا Pre-TOEFL محسوب می شوند. موسسه زبان بین المللی ایرانیان برای اینکه شما مکالمه زبان انگلیسی را در کمترین زمان و با مناسب ترین هزینه فرا بگیرید  کتاب های Oxford Word Skill  را جهت افزایش دامنه واژگان انگلیسی دانشجویان در کنار کتاب های American English File  در نظر گرفته است. این دوره ها می توانند به صورت های مختلفی و برای سطوح مختلف قابل بهره برداری باشد.

مکالمه زبان انگلیسی

یادگیری مکالمات انگلیسی در موسسه زبان بین المللی ایرانیان از بسیاری از آموزشگاه های زبان انگلیسی دیگر متفاوت است. اساتید انگلیسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد اساتید native  و یا اساتیدی هستند که در دانشگاه های معتبر تهران و ایران در رشته آموزش زبان انگلیسی و یا ترجمه زبان انگلیسی تحصیل کرده اند ، دارای تجربه در این زمینه هستند و دوره های T.T.C موسسه زبان بین المللی ایرانیان را گذرانده اند. در ادامه کتاب های مورد استفاده در موسسه زبان و سایت ما (ایران آکسفورد) اشاره شده است:

چرا کتاب های American English File 2nd Edition:

کوتاهترین جواب به سوال بالا این است که این کتاب ها بهترین منابع موجود هستند. توسط دانشگاه آکسفورد طراحی شده اند و در کمترین زمان ممکن شما را به هدفتان می رسانند. چند رسانه ای هستند (یعنی فیلم، نرم افزار و فایل های صوتی متنوع دارند)، می توانید از خودتان تست بگیرید و در وب سایت دانشگاه آکسفورد به راحتی و آنلاین از خدماات مختلف بهره بگیرید.

کتاب های American English File  در ۵ سطح از مبتدی تا پیشرفته را شامل می شوند. می توانید با این کتاب های دانشگاه آکسفرد، زبان انگلیسی را با جدید ترین متد آموزش زبان آموزش ببنید.

کتاب های Oxford Word Skill انتشارات آکسفورد برای فراگیری همه آنچه از انگلیسی نیاز دارید.

کتاب های Person To Person  انتشارات آکسفورد برای یادگیری سریع مکالمات کاربردی انگلیسی

انواع کلاس های مکالمه زبان انگلیسی

کلاس های مکالمه زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در چند نوع برگزار می شود. شما می توانید در کلاس های فوق فشرده، کلاس های نیمه فشرده، کلاس های عادی و یا حتی خصوصی و نیمه خصوصی شرکت کنید. به راحتی از طریق بخش زمانبندی کلاس ها می توانید با استفاده از جستجوی ساده بین کلاس ها بهترین گزینه را انتخاب کنید و در آن ثبت نام نمایید.

از مزایای کلاس های مکالمه زبان انگلیسی ایران آکسفورد بیشتر بدانید:

مکالمه زبان انگلیسی از مبتدی تا حرفه ای

ما در تعیین سطح دقیق خود شما را در کلاسی میگذاریم که از نظر سطح و سن کاملا با شرایط شما سازگار باشد. حتی اگر مبتدی باشید (منظور از مبتدی سطح صفر است) نیازی نیست نگران باشید ما کلاس های مناسب شما را داریم.

ما مکالمه زبان انگلیسی را ساده و روان به شما آموزش می دهیم

در روش های قدیمی، معمولا زبان اموز با سردرگمی فراوان و پیچیدگی بسیار زیاد همراه بود. اما در موسسه زبان ایران آکسفورد ما به ساده ترین روش ممکن اقدام به اموزش زبان انگلیسی می کنیم.

دانلود رایگان مکالمه زبان انگلیسی

در وب سایت ایران آکسفورد به راحتی می توانید فیلم های آموزشی رایگان و هم چنین فایل های صوتی و کتاب های مکالمه زبان انگلیسی را به رایگان دانلود کنید.

کلاس های مکالمه زبان انگلیسی تضمینی

ما جزو معدود موسساتی هستیم که دوره های آموزش زبان را به صورت تضمینی برگزار می کنیم. در این دوره ها به شما گارانتی داده می شود که در صوت عدم رضایت از کلاس، هزینه شما برگردانده شود.

ارائه مدرک مکالمه زبان انگلیسی

مدرک مکالمه زبان انگلیسی

با پایان دوره ما به شما مدرک مکالمه زبان انگلیسی با مهر موسسه و دارای کد پیگیری اعطا می کنیم که می توانید از آن برای اثبات سطح خود استفاده کنید.

تعیین سطح رایگان و مشاوره رایگان

در ایران آکسفورد شما تعیین سطح زبان انگلیسی رایگان و همچنین مشاوره کاملا رایگان را در اختیار دارید. برای این کار می توانید به صورت آنلاین عمل کنید و یا به صورت حضوری به آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بیایید.

مکالمه انگلیسی برای اهداف ویژه

خب، ممکن است شما بخواهید از زبان انگلیسی در محیط کار استفاده کنید. یا حتی بخواهید برای مکالمه انگلیسی با توریست ها، مکالمه آکادمیک، مهاجرت، در امور هوانوردی و پزشکی و یا هر هدف دیگری که انتخاب کنید ما دوره ویژه آن را در ایران آکسفورد برگزار می کنیم.

امکان برگزاری دوره های مکالمه زبان انگلیسی آنلاین

خب اگر در ایران نیستید و یا در شهری هستید که ما شعبه نداریم و یا حتی ساعات کاری شما امکان شرکت در کلاس ها را نمی دهد (همانند پرستارها و آتش نشان هاو…) می توانید از کلاس آنلاین ما استفاده کنید.

کافه زبان انگلیسی

در موسسه ایران آکسفورد شما پس از پایان کلاس هایتان و یا در اوقات فراغت خود می توانید قهوه ای بخورید و در محیط شاد آموزشگاه با دوستانتان انگلیسی را تمرین کنید و پیشرفت کنید. آن هم به رایگان

برگزاری کلاس مکالمه زبان انگلیسی رایگان

وظیفه اجتماعی موسسه ایران آکسفورد این امکان را فراهم نموده که در صورت عدم توانیایی در پرداخت هزینه های مالی از بورسیه ایران اکسفورد استفاده کنید و به صورت رایگان در کلیه کلاس های ما حضور داشته باشید. برای اطلاع می توانید با شماره های اموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.

پس اگر می خواهید در مدت زمانی کوتاه و با بهترین کیفیت و هزینه مناسب زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید، ما کوتاهترین و بهترین مسیر را پیشنهاد می دهیم.