آموزش زبان اسپانیایی

کلاس آموزش زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی یا اسپانیولی دومین زبان پرکاربرد دنیا بعد از انگلیسی است. آموزش زبان اسپانیایی از این جهت مهم است که این زبان بعد از زبان انگلیسی پرکاربرد ترین زبان در دنیاست. کشورهای اسپانیا، مکزیک، آرژانتین، شیلی، اکوادور و بسیاری از کشورهای دیگر در دنیا زبان اسپانیایی را برای صحبت کردن با هم استفاده می کنند. زبان اسپانیایی همچنین زبان رسمی بسیاری از سازمان های جهانی همانند سازمان ملل نیز می باشد.

آیا برای برای آموختن دومین زبان پرگوینده دنیا یعنی زبان اسپانیایی آماده اید؟ آموزشگاه زبان ایران آکسفورد آموزش زبان اسپانیایی یا اسپانیولی را فقط با حرفه ای ها انجام می دهد. اساتید native اسپانیایی، تحصیل کرده های اسپانیا و کشور های اسپانیایی زبان و یا اساتیدی که در سفارت اسپانیا مشغولند و یا در دانشگاه های برتر ایران تحصیل کرده اند.

Spanish Language Course
Spanish Language Course

اهمیت زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی را بدون شک باید دومین زبان دنیا بعد از انگلیسی نامید. اما موسسه ایران آکسفورد دلایلی برای آموزش اسپانیایی می آورد تا شما اهمیت فوق العاده این زبان را با تمام وجود حس کنید و بدانید چرا باید زبان اسپانیایی را یاد بگیریم:

  1. زبان بیش از ۳۵۰ میلیون نفر در دنیا زبان اسپانیایی است.
  2. زبان اسپانیایی دومین زبانی است که در دنیا به عنوان زبان دوم آموزش داده می شود.
  3. در آمریکا دومین زبان مهم برای کارفرمایان زبان اسپانیایی است.
  4. زبان رسمی بیش از ۲۲ کشور در دنیا زبان اسپانیایی است.
  5. سومین زبان سایت های اینترنتی زبان اسپانیایی است.

چرا زبان اسپانیایی را در موسسه زبان ایران آکسفورد بیاموزیم؟

آموزش زبان اسپانیایی در عین اینکه می تواند بسیار شیرین باشد ، در صورت انتخاب اشتباه می تواند بسیار مشکل و نشدنی به نظر برسد. آموزش اسپانیایی برای هر هدفی که باشد بسیار مهم است چون می تواند افق های گسترده ای را برای آینده دانشجویان فراهم نماید. انتخاب صحیح کلاس زبان اسپانیایی و آموزش زبان اسپانیایی با روش درست مهم ترین چالش پیش روی دانشجویان است. اما ایران آکسفورد می تواند شما را در این راه یاری کند زیرا:

اساتید Native و مجرب زبان اسپانیایی

اساتید ما اساتید native اسپانیایی ، کارمندان سفارت اسپانیا و مترجمین اسپانیایی و یا تحصیلکردگان با تجربه این رشته در بهترین دانشگاه های ایران هستند.

ایران آکسفورد جزو تنها موسسات در ایران است که دوره های آمادگی آزمون سفارت اسپانیا را برگزار می نماید.

برنامه آموزش زبان اسپانیایی در موسسه و سایت ایران آکسفورد همواره شما را به بهترین و سریع ترین نحو برای هدف خاص خودتان آماده می کند.

دوره های مکالمه زبان اسپانیایی به صورت فشرده

در دوره های مکالمه زبان اسپانیایی در موسسه زبان ایران آکسفورد کتاب آموزش اسپانیایی Nuevo Prisma استفاده می شوند و در کنار آن نرم افزارهای آموزشی اسپانیایی و هم چنین فیلم های آموزشی اسپانیایی extra کار می شوند.

آموزش گام به گام زبان اسپانیایی

هر زبان را باید به صورت علمی آموزش ببینید. باید واقع بین باشید و فریب تبلیغات دروغین را نخورید. ما در موسسه زبان ایران آکسفورد به صورت مرحله ای مکالمه زبان اسپانیایی شما را ارتقا می دهیم. بر اساس CEFR که همان سیستم سطح بندی زبان ها در اتحادیه اروپا است شما باید از سطح A1 شروع کنید و در انتها به سطح C2 برسید. در این بین شما ۶ سطح دارید. ما به شما لذت بردن از زبان اسپانیایی را در حین یادگیری آن یاد می دهیم.

آموزش لهجه های مختلف زبان اسپانیایی

کلاس زبان اسپانیایی در ایران آکسفورد شما را علاوه بر آشنایی با لهجه استاندارد اسپانیایی که لهجه اسپانیایی اروپایی می باشد، با لهجه های دیگر اسپانیایی یعنی اسپانیایی آمریکای جنوبی یا SudAmerica هم آشنا خواهید شد. اساتید بر هر دو لهجه مسلط هستند و شما می توانید به دلخواه خود لهجه زبان اسپانیایی مورد نظر خود را یاد بگیرید. اگرچه زبان پرتغالی زبانی جدا به حساب می آید اما با دانستن زبان اسپانیایی تا حدودی بر این زبان هم آشنایی پیدا کنید.

یادگیری زبان اسپانیایی از مبتدی

خالیتان کاملا راحت باشد. ما زبان اسپانیایی را از سطح مبتدی شروع می کنیم و شما را به سطوح پیشرفته C1 و C2 می رسانیم. یعنی شما از الفبای زبان اسپانیایی گرفته تا رسیدن به سطح مکالمه Advanced زبان اسپانیایی به راحتی می توانید از کلاس های ایران آکسفورد استفاده کنید.

آموزش تضمینی آزمون سفارت اسپانیا

بعد از اینکه در کلاس زبان زبان اسپانیایی شرکت کردید می توانید برای گرفتن مدرک زبان اسپانیایی DELE نیز اقدام کنید. مدرک DELE ( The Diplomas de Español como Lengua Extranjera ) همانند مدارک آیلتس و یا تافل در زبان انگلیسی هستند که برای مهاجرت و یا تحصیل در کشورهای اسپانیایی زبان مورد استفاده قرار می گیرد. سطح بندی این مدرک بر اساس CEFR اروپا می باشد که از A1 پایین ترین سطح تا C2 بالاترین سطح می باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به عنوان بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی در ایران تمامی دوره های مربوط به ازمون DELE را برگزار می کند.

خصوصیات دوره dele

  • در دوره های امادگی آزمون اسپانیایی DELE در موسسه بین المللی ایرانیان دوره ها به صورت تضمینی و با ضمانت نامه کتبی ارائه می شوند و در صورت عدم موفقیت هزینه به دانشجویان مسترد می شود.
  • نرم افزار ها آموزشی اسپانیایی ، نمونه آزمون های اسپانیایی، فیلم ها و هم چنین برخی از کتاب های مورد نیاز دانشجویان به صورت رایگان در دسترس دانشجویان قرار می گیرد و دانشجویان می توانند از دانلود آموزش زبان اسپانیایی در سایت ایران آکسفورد بهره مند شوند.
  • قوانین مهاجرت به اسپانیا و کشور های اسپانیایی زبان و هم چنین شرایط مهاجرتی آن نیز در سایت ایران آکسفورد قرار می گیرد و مشاوره های لازم به دانشجویان توسط آموزشگاه صورت می گیرد.

انواع کلاس های اسپانیایی ایران آکسفورد

کلاس های زبان اسپانیولی با سری کتاب های Nuevo Prisma برگزار می شود و این کتاب ها یکی از سریعترین روشها برای دست یابی به سطح خوب در زبان اسپانیایی است. در ادامه انواع مختلف کلاس هایی را که می توانید انتخاب کنید اشاره می کنیم و می توانید بر اساس نیاز خود بهترین گزینه را انتخاب کنید.

کتاب Nuevo Prisma

کلاس های فشرده زبان اسپانیایی

در کلاس های فشرده تمرکز بر روی پیشرفت سریع زبان آموز است. در این کلاس ها اغلب افراد در مدت زمان حدود ۳ تا ۶ ماه می توانند به نتیجه مورد نظر خود برسند. این کلاس ها بیشتر برای افرادی که قصد مهاجرت در مدت زمانی محدود دارند بسیار مناسب است.

شرایط و مزایای کلاس های فشرده اسپانیایی (گروهی)
پیشرفت فوق العاده سریع
مناسب برای مهاجرت سریع و مکلمه اسپانیایی و ادامه تحصیل در اسپانیا
شروع از سطح A1 تا C1
مدت کل دوره ۳ تا ۶ ماه
ارائه مدرک معتبر قابل ترجمه در پایان دوره

کلاس های نیمه فشرده گروهی زبان (سه روز در هفته)

این کلاس ها به صورت نیمه فشرده هستند و برای کسانی که در طول ۶ ماه الی یک سال قصد کسب سطح مورد نظر خود در زبان اسپانیایی را داند بسیار مناسب است.

شرایط و مزایای کلاس های نیمه فشرده اسپانیایی (گروهی)
پیشرفت سریع زبان اسپانیایی
مناسب برای مهاجرت و مکالمه اسپانیایییا ادامه تحصیل در اسپانیایی
شروع از سطح A1 تا C1
مدت کل دوره ۶ ماه تا یک سال
ارائه مدرک معتبر قابل ترجمه پایان دوره

کلاس های گروهی عادی تک روز (آخر هفته)

این کلاس ها مناسب کسانی است که نمی توانند در روزهای داخل هفته در کلاس ها حضور داشته باشند. سرعت مناسب و هم چنین کیفیت بالای این کلاس ها و زمانبندی مناسب برای افرادی که مشغولیت خاصی دارند، این کلاس ها را گزینه بسیار خوبی برای زبان اموزان می کند.

شرایط و مزایای کلاس های گروهی عادی تک روز (آخر هفته)
سرعت پیشرفت مناسب
مناسب برای مهاجرت و مکالمه اسپانیایی یا ادامه تحصیل در اسپانیایی
شروع از سطح A1 تا C1
مدت کل دوره ۸ ماه تا ۱۴ ماه
ارائه مدرک معتبر قابل ترجمه پایان دوره

کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی زبان اسپانیایی

کلاس های خصوصی اسپانیایی ایران آکسفورد یکی از بهترین گزینه ها برای زبان آموزان است. این کلاس ها بسیار سریع هستند. در زمان ها و روزهای مورد نظر زبان آموزان برگزار می شود. حتی امکان ارسال مدرس به منزل یا محل کار زبان آموز نیز وجود دارد. این کلاس ها در اصل سریع ترین کلاس های زبان اسپانیایی هستند.

شرایط کلاس خصوصی زبان اسپانیایی
سرعت بسیار زیاد و فشردگی عالی
مناسب برای مهاجرت، مکالمه اسپانیایی و ادامه تحصیل در اسپانیا
شروع از سطح A1 تا C1
مدت کل دوره ۳ تا ۵ ماه
ارائه مدرک معتبر قابل ترجمه پایان دوره

آموزش آنلاین اسپانیایی

یکی دیگر از گزینه هایی که برای زبان اموزان وجود دارد کلاس های آنلاین زبان اسپانیایی است. این کلاس ها را می توانید در قالب هر کدام از انواع کلاس حضوری برگزار کنید. بدون شک کلاس های آموزش زبان اسپانیایی به صورت حضوری از بهترین گزینه ها هستند. اما یادگیری آنلاین زبان اسپانیایی هم می تواند برای برخی از افراد از مفید ترین نوع کلاس ها باشد. در کلاس های آنلاین زبان اسپانیایی ایران آکسفورد استاد به صورت تصویری به زبان اموز آموزش می دهد.

برای کسانی که امکان استفاده از کلاس یادگیری زبان اسپانیایی در تهران را ندارند و یا شغلشان اجازه شرکت در کلاس حضوری را نمی دهد، می توانند این کلاس ها را به راحتی داشته باشند. این کلاس ها در پلت فرم اختصاصی موسسه ایران آکسفورد و به صورت کاملا تصویری برگزار می شود.

شرایط و مزایای کلاس های آنلاین اسپانیایی
برگزاری کلاس در قالب گروهی یا خصوصی
مناسب برای همه اهداف مهاجرتی یا تحصیلی در اسپانیا
شروع از سطح A1 تا C1
برگزاری به صورت تصویری و امان ضبط کلاس و استفاده چند باره از کلاس
ارائه مدرک معتبر قابل ترجمه در پایان دوره

کلاس فیلم آموزش زبان اسپانیایی

Spanish Language Movie Class
Spanish Language Movie Class

ما در ایران آکسفورد بر لذت بردن از کلاس اسپانیایی بسیار تاکید داریم. شما در کلاس ها از محیطی بسیار فعال و شاد برخوردار خواهید بود که کلاس های فیلم زبان اسپانیایی هم از آن دسته می باشند. با دیدن فیلم شما علاوه بر یادگیری زبان اسپانیایی با لهجه های مختلف و زبان اسپانیایی روز دنیا تسلط پیدا می کنید.

کافه زبان اسپانیایی

language cafe Spanish iran oxford
language cafe Spanish iran oxford

کافه زبان اسپانیایی آموزشگاه زبان ایران اکسفورد اولین و تنها کافه ای است که می توانید در کنار دوستانتان باشید وعلاوه بر خوردن یک قهوه و گذراندن زمان با دوستان و اساتید خود به رایگان کلاس برگزار کنید.


ویدیو آموزش زبان اسپانیایی

spanish language learning videos iran oxford
spanish language learning videos iran oxford

شما می توانید با استفاده از بخش ویدیو های آموزشی زبان اسپانیایی سایت آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به آرشیوی از بهترین ویدیو های آموزشی توسط مدرسین ما قرار بگیرید که به رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

آموزش اسپانیایی pdf

یادگیری زبان اسپانیایی می تواند با کتاب های آموزشی خوب بهبود بسیار بهتری داشته باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای این منظور برخی از سایت های که کتاب های الکترونیکی آموزش اسپانیایی pdf  را به زبان آموزان ارائه می دهد معرفی کند. موسسه زبان ایران آکسفورد سعی کرده برای آموزش اسپانیایی pdf سایت هایی را معرفی کند که تا جای ممکن منابع خود را به روز نمایند و بتواند فرمت PDF  را که قابل بررسی در همه شرایط باشند معرفی کند. با جستجوی این سایت در گوگل می توانید به منابع بسیار خوبی برای بهبود یادگیری زبان اسپانیایی خود کمک کنید.

Ebook3000

این سایت با داشتن کتاب های آموزش اسپانیایی pdf زیادی که در خود جای داده است می تواند یکی از اولین گزینه ها باشد. برای هر چهار مهارت زبان اسپانیایی reading, speaking , listening , writing کتاب هایی را معرفی می کند. هم چنین برای آموزش گرامر زبان اسپانیایی نیز به صورت کتاب های آموزش اسپانیایی pdf معرفی می کند.

Openculture

این سایت هم جزو سایت هایی است که علاوه بر داشتند آموزش اسپانیایی pdf فایل های صوتی و کتاب های الکترونیکی به همراه صدا و تصویر را نیز ارائه می دهد. این سایت علاوه بر آموزش زبان اسپانیایی ف تمامی زبان های زنده دنیا را در گنجینه خود جای داده است و می تواند کمک موثری برای زبان اموزان باشد.

Fsi-language-courses

این سایت به صورت تخصصی و در همه سطوح زبان های مختلف را آموزش می دهد. در بخش اسپانیایی نیز کتاب های آموزش اسپانیایی pdf زیادی را برای دانلود قرار داده است. این سایت هم چنین تفاوت موجود در بین لهجه های آمریکای لاتین اسپانیایی و اسپانیایی استاندارد را نیز نشان می دهد.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان اسپانیایی در تهران و ایران می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.


آیا زبان اسپانیایی زبان راحتی است؟

بله ! جواب ساده و سریع به این سوال همین است. بر اساس آمار های موسسه آموزش زبان اتحادیه اروپا زبان اسپانیایی جزو زبان های آسان به حساب می آید. اما اگر بخواهیم کمی علمی تر نگاه کنیم باید به چند جنبه این زبان نگاه کرد. زبان اسپانیایی به نبست برخی زبان ها بسیار راحت تر است. به طور مثال زبان اسپانیایی نسبت به زبان آلمانی، فرانسه و یا حتی انگلیسی یادگیری سریعتری دارد اما این به این معنی نیست که نیاز به صرف زمان ندارد.

زبان اسپانیایی جزو زبان هایی است که بسیار پرکابرد است. اگر زبان انگلیسی نسبتا خوبی داشته باشید تقریبا ۵۰% راه را رفته اید و یادگیری اسپانیولی بسیار راحت خواهد بود. بسیاری از کلمات زبان اسپانیولی با انگلیسی مشترک هستند و گرامر این زبان هم نسبت به زبان انگلیسی بسیار ساده تر است.لیستی از بهترین اپلیکیشن های یادگیری اسپانیولی آیفون

اگر گوشی شما ایفون است، اصلا نیاز نیست ناراحت باشید. شما می توانید به راحتی با لیستی از بهترین App های موجود بتوانید زبان اسپانیایی خود را بهبود دهید. پس اگر از iOS استفاده می کنید حتما این اپ ها را از اپ استور دانلود کنید.


دانلود زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی یکی از زبان های بسیار زیبا در جهان است. این زبان سومین زبان از نظر تعداد گوینده در دنیا می باشد. بسیاری از زبان آموزان که قصد یادگیری زبان اسپانیایی را دارند علاوه بر کلاس های آموزش زبان اسپانیایی به دنبال منابع دیگر زبان اسپانیایی نیز هستند تا بیشتر در معرض این زبان قرار بگیرند. دانلود زبان اسپانیایی و دانلود آموزش زبان اسپانیولی و منابع آموزش مرتبط با آن می تواند بسیار برای زبان آموزان مفید باشد . در این مقاله سعی کنیم منابع آموزشی رایگانی را که برای زبان آموزان در سراسر دنیا قابل دسترسی می باشد معرفی نماییم.

سایت Mylanguages.org

این سایت علاوه بر زبان اسپانیایی اقدام به آموزش زبان های دیگر به صورت رایگان می نماید. درس های آموزش زبان اسپانیایی به صورت صوتی برای دانلود به صورت رایگان در اختیار زبان اموز قرار داده می شود. در این آموزش های صوتی زبان آموزان با تلفظ درست زبان اسپانیایی آشنا می شوند. دانلود زبان اسپانیایی در این سایت به صورت فایل های MP3 می باشد و شما می توانید برای دانلود این منابع اینجا را کلیک کنید.

سایت آموزش زبان اسپانیایی No Comprendo

منابع آموزش زبان اسپانیایی در این سایت به صورت طبقه بندی شده می باشد و زبان آموزان می توانند بسته به سطح مورد نظر خود را دانلود نمایند. این منابع رایگان دانلود آموزش اسپانیایی به صورت پی در پی به روز می شود و مزالب جدیدی به ان ها اضافه می گردد. برای دانلود آموزش اسپانیایی این سایت اینجا را کلیک نمایید.

بهترین سایت آموزش زبان اسپانیایی بر روی موبایل

سایت Babel یکی از سایت معتبر آموزش زبان اسپانیایی است که بسته های آموزشی رایگان خود را برای آموزش زبان اسپانیایی بر روی سیستم عامل آندروید ارائه می دهد. این اپلیکیشن آموزش زبان اسپانیایی به زبان آموزان کمک می کند تا در طی مدت زمان کم و در هر شرایطی به یادگیری زبان اسپانیایی بپردازند. برای رفتن به این سایت اینجا را کیلیک کنید.


خود آموز زبان اسپانیایی

همیشه یک سوال وجود داشته و آن این بوده که آیا می توان بدون شرکت در کلاس به یادگیری یک زبان پرداخت. می توان گفت شما می توانید تا حدودی به اصول و مکالمات بسیار پایه زبان اسپانیایی آشنا شوید ولی اینکه بتوانید یک زبان را به خوبی و تنها با خود آموز یاد بگیرید چندان عملی نیست. اما ما پیشنهاد می کنیم از پکیج های خود آموز در کنار کلاس ها و یا برای شروع یادگیری خود حتما استفاده کنید.


سوالات متداول

آیا زبان اسپانیایی زبان سختی است؟

خیر! زبان اسپانیایی طبق تقسیم بندی اتحادیه اروپا جزو زبان های نسبتا آسان تلقی می شود. همچنین مشترکات زیاد این زبان با انگلیسی باعث می شود یادگیری آن راحت تر هم باشد.

زبان اسپانیایی چندمین زبان دنیاست؟

زبان اسپانیایی بعد از زبان انگلیسی به عنوان دومین زبان پرکاربرد دنیاست. این زبان توسط کشورهای بسیار زیادی در دنیا استفاده می شود و جزو زبان های رسمی سازمان ملل می باشد.

یادگیری زبان اسپانیایی چقدر زمان می برد؟

برای رسیدن به سطح متوسط در زبان اسپانیایی حدود ۶ ماه زمان لازم است. البته در کلاسهای فوق فشرده موسسه ما، می توانید ۳ ماهه به این سطح برسید.

آیا مدرک زبان اسپانیایی در پایان کلاس ها داده می شود؟

بله! موسسه ما در پایان دوره به شما مدارک معتبر و قابل ترجمه ارائه می کند که همه آنها با کد پیگیری ثبت شده می باشند.

برای مدرک DELE اسپانیایی چقدر زمان لازم است؟

برای مهاجرت به اسپانیا و تحصیل در این کشور معمولا سطح B1 لازم است که این سطح با حدود ۶ ماه کلاس قابل دستیابی است. البته دوره فوق فشرده می توان در ۳ ماه به این نتیجه دست پیدا کرد.