آمادگی آزمون های سفارت ، مصاحبه کبک TCF & TCFQ

زبان فرانسه کاربرد های زیادی دارد از مهاجرت به کانادا ، کبک و فرانسه تا تحصیل در کانادا و کبک همه نیازمند آموزش زبان فرانسه هستند. از آنجایی که تحصیل رایگان در کانادا و فرانسه بسیار مناسب است و  بسیاری از دانشگاه های فرانسه  تحصیل رایگان را برای دانشجویان فراهم می کنند دانشجویان زیادی در ایران خواستار یادگیری زبان فرانسه می شوند. اما برای آزمون سفارت فرانسه و هم چنین امتحان های کبک و آزمون TCF و TCFq باید با اساتید بسیار با تجربه فرانسه که در آموزش این آزمون ها تجربه کافی را دارند کار را شروع کنید. به عنوان مثال در امتیاز بندی مهاجرت به کبک نقش مصاحبه دانشجویان بسیار مهم است و باید حتما اساتید در کار کردن با دانشجویان از سوالات آزمون کبک که در دوره های گذشته استفاده شده اند بهره ببرند.

در اروپا یادگیری زبان فرانسه و داشتن مهارت در آن به صورت زیر نمایش داده می شود:

A1, A2, B1, B2, C1, C2

که در این سطح بندی A1 ابتدایی ترین سطح و C2 پیشرفته ترین سطح است. برای مهاجرت به کانادا و کبک معمولا دانشجویان با کسب سطح B1 می توانند امتیاز مناسب برای مهاجرت را کسب نمایند. در دوره های فشرده موسسه زبان بین المللی ایرانیان ( ایران آکسفرد ) دانشجویان در کوتاهترین زمان ممکن به این سطحح می رسند. (به طور متوسط حدود ۳۵ جلسه برای این نمره لازم است).

اما چرا فرانسه را در ایران آکسفورد بیاموزیم؟

  1. موسسه زبان بین المللی ایرانیان همیشه از اساتید native و فرانسوی ویا اساتیدی که دارای مدرک آموزش زبان فرانسه از دانشگاه های معتبر تهران ههستند بهره می برند.
  2. در دوره های فوق فشرده و خصوصی ما برای قبولی شما در آزمون TEF و TCF و همچنین امتحان TCFq ضمانت نامه کتبی اعطا می شود و در صورت عدم موفقیت وجه پرداختی مسترد می شود.
  3. همیشه از سوالات مصاحبه کبک در دوره های گذشته استفاده می شود تا دانشجویان به بهترین نحو با شرایط آن آشنا شوند.
  4. موسسه زبان بین المللی ایرانیان همواره از ثبت نام آمون TCF تا پیگیری روند تحصیلی دانشجویان در مصاحبه کبک پیگیری لازم را دارد و حتی در برخی از موارد قوانین مهاجرتی را برای دانشجویان ترجمه و در اختیار آنها می گذارد.

اگر پیرامون این آزمون ها و دوره های فرانسه نیاز به اطلاعات بیشتر دارید به بخش آزمون های سایت مراجعه نمایید و یا فرم مشاوره را پر نمایید و یا با شماره تماس های موسسه زبان بین المللی ایرانیان ( ایران آکسفورد ) تماس بگیرید.