آموزش زبان ایتالیایی

آموزش زبان ایتالیایی دریچه ای است برای ورود به آهنگین ترین زبان دنیا! آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره های زبان ایتالیایی را برای علاقمندان به این زبان ارائه می دهد تا نیاز دانشجویان به این زبان را مرتفع کند:

اما چرا زبان ایتالیایی:

  1. زبان ایتالیایی پنجمین زبان مورد آموزش پس از زبان های انگلیسی ، فرانسه، اسپانیایی  و آلمانی است.
  2. این زبان در کشور های زیادی همچون لوکزامبرگ ، اتریش، سویس، اسلونی و… صحبت می شود.
  3. این زبان به دلیل اینکه بسیاری از دانشجویان برای ادامه تحصیل به دانشگاه های رایگان این کشور می روند طرفداران زیادی را دارد.

اما چرا یادگیری زبان ایتالیایی را در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شروع کنیم؟

Italian Language Learning book Nuovo Espresso
Italian Language Learning book Nuovo Espresso
  1. موسسه زبان بین المللی ایرانیان دوره های زبان ایتالیایی را با بهترین اساتید ایتالیایی زبان، کارمندان سفارت و یا اساتیدی که در ایران تحصیلات خود را در بهترین دانشگاه ها گذرانده اند برگزار می کند.
  2. دپارتمان ایتالیایی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره های زبان ایتالیایی را با کتاب های Nuovo Espresso برگزار می نماید که سریعا افراد را برای رسیدن به سطح خوب مکالمات ایتالیایی آماده می نماید.
  3. پکیج ایتالیایی موسسه زبان ایران آکسفورد که می تواند دانشجویان را برای مکالمات آماده نماید شامل: نرم افزار آموزشی آنلاین زبان ایتالیایی، فیلم های آموزشی زبان ایتالیایی و کتاب های ایتالیایی PDF می باشد.

کلاس های آموزش زبان ایتالیایی آموزشگاه ایران آکسفورد چه مزیت هایی دارد:

آموزش زبان ایتالیایی از مبتدی تا پیشرفته

لازم نیست نگران باشید که هیچ چیز از زبان ایتالیایی نمی دانید. ما از سطح مبتدی (صفر) A1 تا سطح پیشرفته C2 زبان ایتالیایی را در موسسه ایران آکسفورد برگزار می کنیم. اگر قبلا زمینه ای در زبان ایتالیایی دارید می توانید در تعیین سطح رایگان زبان ایتالیایی ما شرکت کنید و سطح خود را بشناسید.

آموزش زبان ایتالیایی بزرگسالان

برای افراد بالای ۱۸ سال کلاس های ویژه برگزار می شود و به هیچ وجه افراد پایین ۱۸ سال با این زبان اموزان در یک کلاس قرار نمی گیرند. این باعث می شود که نیاز های متفاوت این دو گروه کاملا شناخته شوند و تداخلی ایجاد نشود

کلاس زبان ایتالیایی برای کودکان و نوجوانان

برای افراد زیر ۱۸ سال نیز برنامه ریزی آموزشی کاملا منحصر به فرد در نظر گرفته می شود و کلاس های جدای از افراد بزرگسال را خواهند داشت. والدین بدون هیچ نگرانی می توانند فرزندان خود را در کلاس ها ثبت نام نمایند.

بهترین اساتید، بهترین کتاب ها، بهترین برنامه ریزی

ما کیفیت را تضمین می کنیم. در تمامی دوره ها اساتید Native ایتالیایی و یا اساتید مجرب و تحصیلکرده زبان ایتالیایی در کلاس ها حضور دارند و بسته به نیاز زبان آموزان می توانند انواع کلاس ها را انتخاب کنند.

کلاس های فوق فشرده زبان ایتالیایی یا کلاس های نرمال ایتالیایی

حتی شما می توانید نوع کلاس و روزهای برگزاری، فشردگی دوره و اینکه چند روز در کلاس باشید را انتخاب کنید. پس به راحتی و با توجه به شرایط کاری خودمی توانید در کلاس ها شرکت کنید.

آموزش زبان ایتالیایی برای مهاجرت

italia immigration language qualification
italia immigration language qualification

یکی از کشورهای مقصد مهاجرتی برای افراد کشور ایتالیا است. این کشور عضو اتحادیه اروپاست و همین مسئله توانسته بسیاری را جذب این کشور کند. ایتالیا مهد هنر و موسیقی و نمایش است و در عین حال رشته معماری یکی از رشته هایی است که در کشور ایتالیا دارای بهترین دانشگاه ها می باشد.

برای مهاجرت آزمون Sterni استرنی لازم است که به آزمون سفارت ایتالیا و یا آزمون مدرسه زبان ایتالیایی مشهور است. شما با کلاس های ایران آکسفورد به راحتی می توانید در این آزمون شرکت کنید و مدرک را کسب کنید. در این دوره ها موفقیت شما تضمین خواهد شد.

آموزش زبان ایتالیایی با فیلم

Italian Language Movie class iran oxford
Italian Language Movie class iran oxford

صنعت سینما در ایتالیا بسیار صنعت بزرگی است و سالانه سریال ها و فیلم های ایتالیایی بسیار زیادی تولید می شود. ما در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در کنار کتاب و فایل های صوتی آن، کلاس های فیلم ایتالیایی نیز برگزار می کنیم تا بتوانید علاوه بر لذت بردن از تماشای فیلم یادگیری زبان ایتالیایی را نیز انجام دهید.

کافه زبان ایتالیایی

Italian Language Cafe iran oxford
Italian Language Cafe iran oxford

یکی از گزینه های جذاب موسسه ایران آکسفورد داشتن کافه زبان است. زبان اموزان ایتالیایی می توانند در فضای کافه زبان ایتالیایی ایران اکسفورد قهوه اسپرسو بنوشند و با دوستان و مدرسین خود به رایگان به ایتالیایی صحبت کنند و لذت ببرند.

دانلود آموزش زبان ایتالیایی رایگان

همچنین در قسمت دانلود سایت آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می توانید دانلود کتاب ایتالیایی، دانلود فیلم های ایتالیایی، دانلود فایل های صوتی کتاب ها و نمونه آزمون های استرنی ایتالیایی را به همراه بسیاری از موارد دیگر در اختیار داشته باشید.

ویدیو های حرفه ای و رایگان در سایت ایران اکسفورد

به راحتی می توانید با قسمت ویدیو سایت ما به رایگان یادگیری زبان ایتالیایی را با مدرسین ما تجربه کنید و در کنار منابع دیگر از آن استفاده کنید.

آموزش آنلاین کلاس های ایتالیایی

اگر نمی توانید در کلاس های حضوری ما شرکت کنید اصلا نیاز نیست نگران باشید می توانید کلاس های آنلاین ما را انتخاب کنید. در این کلاس ها نیز به سهولت می توانید زبان ایتالیایی را یاد بگیرید.

آموزش رایگان زبان ایتالیایی

آن دسته از زبان آموزانی که مشکلات مالی دارند و توانایی پرداخت هزینه را ندارند می توانند در کلاس ها به صورت کاملا رایگان شرکت کنند. برای دریافت شرایط با شماره های آموزشگاه تماس بگیرید.

ارائه مدرک زبان ایتالیایی

در پایان دوره ها به زبان آموزان گواهی پایان دوره اعطا می شود که دارای ککد پیگیری است و قابلیت استعلام از هر جای دنیا را دارد. علاوه بر آن، این درک قابل ترجمه بوده و شما می توانید آن را ترجمه کنید و در اختیار سازمانی درخواست کننده قرار دهید.

هزینه کلاس زبان ایتالیایی

برای دیدن هزینه کلاس های ایتالیایی و یا ثبت نام آنلاین می توانید به قسمت ثبت نام آنلاین سایت ما بروید و اطلاعات لازم را بدست آورید.