آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی

آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی آنلاین رایگان

برای اینکه بتوانید در کلاس های زبان انگلیسی شرکت کنید باید در ابتدا تعیین سطح زبان انگلیسی را انجام دهید. این کار کمک می کند که شما بفهمید از کجا شروع کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد علاوه بر تعیین سطح حضوری در آموزشگاه، تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسی را نیز برای شما به صورت کاملا رایگان در سایت خود قرار داده است. شما می توانید بعد از تعیین سطح در دوره های مختلف مانند مکالمه زبان انگلیسی، دوره های آیلتس و تافل و یا PTE، آزمون های داخلی مانند EPT و MSRT استفاده کنید و یا حتی برای تعیین سطح TTC از آن استفاده کنید. سوالات تعیین سطح زبان انگلیسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد، کاملا استاندارد هستند و سطح زبان انگلیسی شما در پایان به شما اعلام خواهد شد.

ما از شما ۲۵ سوال چند گزینه ای می پرسیم و در زمان کوتاهی سطح زبان انگلیسی شما و بهترین کلاس های مناسب شما را به شما معرفی می کنیم.

پس همین حالا آزمون تعیین سطح رایگان خود را شروع کنید:

برای شروع تعیین سطح انگلیسی کلیک کنید

سوالات تعیین سطح زبان انگلیسی به چه صورت هستند؟

تمامی سوالات امتحان آنلاین تعیین سطح ( Placement Test به انگلیسی) استاندارد هستند و از سطح مبتدی تا پیشرفته را به درستی مشخص می کنند. شما تقریبا در کمتر از ۱۰ دقیقه و کاملا رایگان می توانید سطح خود و کلاس هایی که برایتان مناسب هستند را بدست آورید. در تعیین سطح شفاهی شما می توانید Speaking خود را نیز بسنجید.

آیا می توانم در تعیین سطح شفاهی زبان انگلیسی شرکت کنم؟

بله! شما می توانید به راحتی و با تماس با آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در تعیین سطح شفاهی ما هم به صورت رایگان شرکت کنید. در آزمون شفاهی و حضوری شما مشاوره رایگان هم خواهید شد تا بهترین دوره برای خود را انتخاب کنید.

انواع سطح های زبان انگلیسی را بیشتر بشناسید

سطح مبتدی یا Basic

این سطح اولین سطح زبان انگلیسی است. سطح Basic معادل سطح A1 سطح بندی CEFR می باشد. در این level شما از پایه شروع به آموزش زبان انگلیسی خواهید کرد و از ابتدا یادگیری زبان انگلیسی برایتان انجام می شود.

سطح مقدماتی یا Elementary

این سطح دومین سطح از زبان انگلیسی است. در سطح elementary شما تقریبا مکالمات پایه را می توانید داشته باشید و در سطح A2 در مقایس CEFR می باشید. اگر در این سطح انگلیسی قبول شوید شما تقریبا ۲۰% از سطح پایه جلوتر هستید.

سطح Pre-Intermediate یا قبل از متوسط

این سطح سومین سطح انگلیسی می باشد و بعد از سطح مقدماتی است. کسانی که در سطح Pre-Intermediate قبول می شوند می توانند مکالمات خود را تا حدود نسبتا مناسبی در انگلیسی داشته باشند. در مقایاس سطح بندی اروپا به این سطح B1 گفته می شود.

سطح Intermediate یا متوسط

کسانی که در این سطح می باشند دقیقا در میانه راه هستند. نکات اساسی زبان انگلیسی را می دانند. در سطح Intermediate شما می توانید بسیاری از ساختارهای انگلیسی را استفاده کنید و در مکالمات نسبتا خوب عمل کنید. در مقیاس اروپا این سطح B2 می باشد.

سطح Upper-Intermediate یا بالاتر از متوسط

این سطح برای کسانی است که سطح بالاتر از متوسط دارند و تقریبا مشکلات کمی در مکالمه و استفاده از زبان انگلیسی دارند. در مقیاس CEFR اروپا این سطح معادل C1 می باشد.

سطح پیشرفته یا Advanced

بالاترین سطح زبان انگلیسی سطح پیشرفته استت. در این سطح مشکلات زبان اموز بسیار کم است و می تواند به راحتی مکالمات زبان انگلیسی داشته باشد. در مقیاس CEFR این سطح C2 می باشد.

چطور می توانم کلاس مناسب سطح زبان انگلیسی خود را پیدا کنم؟

شما به راحتی می توانید با شرکت در تعیین سطح آنلاین سطح خود را ببنید و یا با مراجعه به قسمت زمان بندی کلاس ها کلاس مناسب خود را پیدا کنید.