مکالمه زبان فرانسه

کلاس های آموزش مکالمه فرانسه در موسسه زبان بین المللی ایرانیان و سایت آموزشگاه زبان ( ایران آکسفورد ) به صورت های مختلفی برگزار می شوند. آموزش زبان فرانسه با کتاب های آموزشی مختلفی برگزار می شوند که بسته به هدف دانشجویان از یادگیری زبان فرانسه  و سطح آنها در زبان فرانسه تعیین می شوند. در این دوره ها اغلب از کتاب های جدید Taxi  و هم چنین کتاب های  Café Creme استفاده می شوند تا سطح دانشجویان برای مکالمه آماده شوند. هم چنین سری فیلم های آموزشی زبان فرانسه به نام extr@ استفاده می شوند تا دانشجویان بتوانند مهارت  شنیداری زبان فرانسه خود را ارتقا بخشند و هم چنین سریعتر به مکالمه فرانسوی آشنا شوند و از لهجه آنها بهره ببرند. اموزش گرامر فرانسه نیز در این کلاس ها انجام می شوند اما به صورتی که دانشجویان کمتر ساختارها را حفظ کنند و بیشتر آن را در مکالمه به کار ببرند تا به آن مسلط شوند.

آموزش زبان فرانسه برا ی افرادی که قصد مهاجرت به کانادا ، تحصیل در فرانسه و کانادا، مهاجرت به کبک ، امتحان های سفارت فرانسه ، گذراندن دوره های امتحان سفارت TCF و TCFQ ، اقامت در کانادا ، فرانسه و دیگر کشور های فرانسوی زبان را دارند بسیار ضروری است. این افراد می توانند در دوره های کوتاه مدت آموزش زبان فرانسه موسسه زبان ایران آکسفورد ( ایرانیان ) ثبت نام نمایند و از مزیت های زبان فرانسه بهره مند شوند.

کتاب های آموزش زبان فرانسه مختلفی وجود دارند همانند کتاب های: Alter ego ، کتاب Campus ، کتاب Reflect که در کلاس های خصوصی موسسه زبان ایرانیان اگر ترجیح دانشجو این کتاب ها باشند می توانند تدریس شوند اما کتاب های اصلی موسسه در کلاس های نیمه خصوصی و عمومی زبان فرانسه موسسه زبان بین المللی ایرانیان کتاب های Taxi  و Café Creme می باشند. سایت  آموزش زبا ن فرانسه موسسه زبان بین المللی ایرانیان  ( ایران آکسفورد ) در کنار این موارد  به برگزاری آموزش آنلاین فرانسه هم اقدام می نماید و اکثر منابع مورد نیاز دانشجویان فرانسه را به صورت دانلود نرم افزار آموزش زبان فرانسه و هم چنین کتاب های الکترونیکی آموزش فرانسه به صورت رایگان در اختیار دانشجویان می گذارد. برای کسب اطلاع بیشتر پیرامون دوره های آموزشی زبان فرانسه فرم مشاوره فوری را پر نمایید و یا با شماره های موسسه تماس بگیرید.