آموزش آیلتس

انتخاب بهترین آموزشگاه آیلتس برای آموزش آیلتس

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در آموزش آیلتس از ابتدا با شما خواهد بود. از سال ۱۹۸۰ که واحد سنجش دانشگاه کمبریج UCLES به همراه British Council آزمونی خلاقانه را به جهان معرفی کردند تا امروز که آزمون بین المللی آیلتس توانسته به عنوان پر مخاطب ترین امتحان استاندارد زبان انگلیسی در طول تاریخ لقب بگیرد مسیر بسیار طولانی را طی کرده است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد اولین مرکز برگزاری آموزش تضمینی آیلتس در ایران اطلاعات جامعه حوالی IELTS را به شما ارائه می دهد. اگر می خواهید همه چیز از نحوه برگزاری آزمون آیلتس تا آموزش آیلتس آنلاین و یا رایگان ایران آکسفورد را بدانید به شما پیشنهاد می دهیم این مطلب را تا انتها بخوانید.


آیلتس در یک نگاه

آموزش آیلتس
آموزش آیلتس

انواع آزمون : آزمون آیلتس آکادمیک و ازمون آیلتس جنرال – آزمون آیلتس Life Skills

برگزار کنندگان آزمون : کنسرسیومی از British Council ،IDP Education استرالیا ، Cambridge English Language Assessment

مهارت های آزمون : چهار مهارت Reading ریدینگ، Listening لیسنینگ، Writing رایتینگ و Speaking اسپیکینگ

طول مدت آیلتس: ۲ ساعت و ۴۵ دقیقه

نمره بندی آیلتس : ۰ تا ۹ – فاصله های نمرات ۰٫۵ نمره می باشد.

وب سایت رسمی آیلتس: IELTS.org

هزینه : ۲۴۰ دلار (وابسته به هر کشور ممکن است تغییر یابد)


آیلتس چیست؟ پیشینه آیلتس را بشناسید

ویدیو آزمون آیلتس را بهتر بشناسید

International English Language Testing Service در ابتدا با هدف بررسی توانایی زبان آموزان در استفاده از زبان در دنیای واقعی و توانایی مکالمه ای افراد ساخته شد. در مقایسه با TOEFL PBT ( رقیب آیلتس در دهه ۱۹۸۰ ) که بیشتر با گرامر و لغت بوده است رویکردی خلاقانه و در عین حال جسورانه ای را انتخاب کرده بود.

در اوایل پیدایش آیلتس ،  به ELTS شناخته می شد. بر خلاف امروزه در آن روز ها استقبال بسیار کمی از آزمون انجام گرفت. مشکلات زیادی همانند نحوه برگزاری آیلتس در سر راه بود که چشم انداز را بسیار نا امید کننده کرده بود. حدود ۴۰۰۰ نفر در سال در آزمون شرکت می کردند. اما فکر می کنید طراحان آزمون چه کار کردند؟ آنها برای طراحی دوباره امتحان آیلتس دست به کار شدند. در اصل می توان فروغ اصلی IELTS را در سال ۱۹۸۹ دانست. از آن سال دو بار در سال های ۱۹۹۵ و ۲۰۰۱ نیز آزمون دست خوش تغییراتی شد که چندان سیستمی نبود.

پیشینه آزمون آیلتس
پیشینه آزمون آیلتس

اگر می خواهید همه ریزه کاری های آیلتس را بدانید، حتما مطلب آیلتس چیست؟ را بخوانید

چه چیزی آیلتس را متمایز کرد؟

اگر امروز بسیاری از خود می پرسند که آزمون آیلتس یا تافل شرکت کنم؟ و در بین این دو آزمون در حال تصمیم گیریند خود یک موفقیت بزرگ برای آیلتس به حساب می آید. اما چه خصوصیاتی باعث شد که IELTS بتواند شهرت امروز خود را کسب کند.

مهم ترین خصوصیت آزمون Speaking بوده است. شاید تا آن زمان اولین و تنها امتحانی که از یک شخص برای مصاحبه داوطلب استفاده می شد آزمون آیلتس بود. همین مسئله تمایل دانشگاه ها و موسسات را برای قرار دادن آیلتس در سیستم ارزشیابی خود بسیار افزایش داد.

همه لهجه های زبان انگلیسی مورد استفاده قرار گرفت. گرچه ۸۰% آزمون به لهجه British و استرالیایی است اما ۲۰% هم از لهجه امریکایی استفاده شده است.

آیا شما باید در آیلتس شرکت کنید؟

اگر نمی دانید باید در چه آزمونی شرکت کنید و یا حتی اصلا نمی دانید آیا آزمون آیلتس برای شما لازم است یا نه باید به سوالات زیر فکر کنید و جواب دهید.

 • آیا قصد ادامه تحصیل ( در هر مقطعی ) در کشور های انگلیسی زبان را دارید؟
 • آیا در کشور های انگلیسی زبان و یا غیر انگلیسی زبان در مقاطع کارشناسی ارشد و یا دکترا نیاز به تحصیلات دارید؟
 • آیا می خواهید مهاجرت به آمریکا ، استرالیا ، کانادا و یا انگلیس داشته باشید؟
 • آیا فرصت شغلی در یک کشور انگلیسی زبان به شما ارائه شده است؟

جواب ” بله ” به هر کدام از این سوال ها یعنی اینکه شما باید در کلاس های آیلتس شرکت کنید و در امتحان آیلتس ثبت نام کنید.


چه نوعی از آیلتس برای من مناسب است؟

آیلتس آکادمیک یا جنرال
آیلتس آکادمیک یا جنرال

آیلتس اکادمیک

همانطور که از اسم این نوع آزمون مشخص است تمام کسانی که به نوعی قصد تحصیل و یا شرکت در فعالیت های آکادمیک ( استادیاری ، فرصت های پژوهشی و … ) را دارند باید این نوع از تست را انتخاب کنند.

آیلتس جنرال

هدف هایی مانند کار ، فرصت های شغلی ، مهاجرتی و سرمایه گذاری در کشور های انگلیسی زبان نیاز به این نوع از آیلتس دارد.

آیلتس Life Skills

برای مهاجرت به انگلیس آیلتس مخصوصی به نام IELTS Life Skills وجود دارد. البته اگر هدف هایی همانند Family reunion یا ملحق شدن به خانواده در کشور انگلیس مطرح باشد این آزمون مورد قبول است. IELTS UKVI نوع ویژه ای از آیلتس است که تغییرات امنیتی در خود دارد. اگر کشور مورد نظر شما انگلیس است حتما قبل از هر کاری با مشاورین آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای تعیین نوع آیلتس خود مشورت کنید.


بهترین منابع آزمون آیلتس + دانلود

آموزش آیلتس IELTS به کتاب ها و منابع آموزشی بسیار زیادی نیاز دارد. خوشبختانهBritish Council و دانشگاه کمبریج Cambridge University کتاب ها و منابع بسیار متنوع و مناسبی را انتشار داده اند. ما در اینجا به بهترین کتاب های آیلتس که اشاره می کنیم که حتما باید برای آمادگی در امتحان آیلتس از آنها استفاده کرد. شما می توانید برای دانلود بر روی هر کتاب کلیک کنید و آن را به رایگان به همراه فایل صوتی دانلود کنید.

کتاب Cambridge IELTS 1-17

سری کتاب های Cambridge IELTS که از Cambridge IELTS 1 شروع می شود که تا Cambridge IELTS 14 چاپ شده است. این کتاب ها شامل نمونه های ازمون آیلتس در سال های گذشته هستند که با جواب برای داوطلبین چاپ می شوند. کتاب های Cambridge آیلتس هر ساله چاپ می شوند و در سال های اخیر ماژول آکادمیک و جنرال به صورت جداگانه چاپ می شوند.

برای دانلود رایگان کتاب Cambridge IELTS همین حالا کلیک کنید.

کتاب Mindset For IELTS

کتاب های Mindset For IELTS از انتشارات Cambridge هستند. این کتاب ها جزو موثرترین کتاب های آموزش آیلتس هستند که دارای استراتژی های لازم برای موقیت و کسب نمره بالا در آیلتس هستند. در حال حاضر این سری کتاب ها که در چهار سطح Fundamental, 1, 2, 3, 4 هستند از موفق ترین کتاب های آیلتس هستند. شما از سطح Pre-Intermediate می توانید از این کتاب ها استفاده کنید.

برای دانلود رایگان کتاب Mindset For IELTS به همراه فایل صوتی همین حالا کلیک کنید.

کتاب های Grammar for IELTS

این کتاب نیز برای بهبود مهارت grammar داوطلبین بسیار مفید است. این کتاب گرامر زبان انگلیسی را با رویکرد آیلتس به شما آموزش می دهد. می توان گفت آن قسمت از گرامر که برای شما در آزمون آیلتس ببیشتر نیاز است مورد تاکید کتاب قرا گرفته و به همین دلیل یکی از بهترین منابع آموزشی گرامر آیلتس می باشد.

کتاب Vocabulary For IELTS

همانطور که از اسم کتاب مشخص است برای بهبود واژگان آیلتس این کتاب بهترین گزینه است. کتاب vocabulary for IELTS دارای دو سطح می باشد. واژگان سطح Intermediate متوسط و سطح Advanced پیشرفته دراین دو کتاب پوشش داده می شوند.

برای دانلود رایگان Vocabulary For IELTS همین حالا کلیک کنید.

همچنین کتاب های دیگر همانند Complete IELTS و کتاب های The Official Cambridge guide to IELTS: Skills Guide نیز از کتاب های معروف در حوزه آیلتس هستند. برای دانلود رایگان تمامی این کتاب ها می توانید به قسمت دانلود سایت موسسه زبان ایران آکسفورد مراجعه کنید.

برای دانلود منابع آیلتس کلیک کنید


رقبای آیلتس را بشناسید IELTS vs. TOEFL ibt vs. PTE

اما آیلتس همانند هر پدیده ی دیگر در دنیای امروز ما همتایان یا رقبایی دارد.  یک نگاه کوتاه به هر کدام از انها می اندازیم.

آزمون TOEFL iBT

شاید قوی ترین رقیب آیلتس را باید آزمون تافل اینترنتی دانست. این آزمون هم همانند آیلتس بسیار معتبر و استاندارد است. سازمان ETS آمریکا برگزار کننده آزمون است. تقریبا تمام دانشگاه های دنیا هر دو آزمون را برای پذیرش قبول می کند. البته کشور انگلیس از سال ۲۰۱۶ تنها آیلتس را برای پذیرش می پذیرد.

اگر دوست دارید بیشتر آزمون تافل را بشناسید همین حالا کلیک کنید

آزمون PTE

نو پا ترین آزمون استاندارد است که با سرعت زیاد در حال کسب مقبولیت است. Pearson Test of English یا همان PTE همانند آیلتس دارای دو نوع اکادمیک و جنرال است و در حال حاضر کشور استرالیا پیشگام در پذیرش این آزمون است.

اگر دوست دارید بیشتر از آزمون PTE را بشناسید، همین حالا کلیک کنید

در زیر جدول تبدیل نمرات آزمون آیلتس ، تافل و PTE به یکدیگر را می بینید.

مقایسه نمرات آیلتس PTE تافل
مقایسه نمرات آیلتس PTE تافل

مراکز برگزاری آزمون آیلتس در ایران

 • آیلتس تهران
 • دانشگاه آزاد اسلامی
 • موسسه آموزش عالی عصر دین و دانش
 • موسسه فرهنگی ایرسافام
 • کالج زبان ماهان ( مشهد )
 • موسسه شکوه تهران
 • موسسه اموزش عالی آزاد پروشات نوین
 • موسسه شکوه سمنان

البته ممکن است در آینده بر حسب مورد، مجوز برگزاری آزمون ها از مرکزهای بالا اخذ و یا مراکز جدیدی معرفی شوند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد اکیدا اعلام می کند تنها مرجع برای معرفی مرکز برگزاری آزمون در ایران سازمان سنجش به نشانی اینترنتی Sanjesh.org خواهد بود و زبان آموزان باید قبل از ثبت نام حتما اعتبار مرکز را از سازمان سنجش جویا شوند.

تاریخ های آزمون آیلتس

همانطور که در بالا گفته شد هر مرکز برگزاری آزمون آیلتس ممکن است تاریخ های متفاوتی را اعلام کند. تاریخ های برگزاری آزمون آیلتس هم توسط مراکز اعلام خواهند شد. معمولا حدود ۵۰ بار در سال داوطلبین می توانید در آزمون شرکت کنند.

برای دیدن تاریخ های آزمون آیلتس در سال ۲۰۲۳ کلیک کنید.


آموزش آیلتس در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

آموزش آیلتس در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد
آموزش آیلتس در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

حالا که اطلاعات کامل را در مورد زیر و بم آیلتس کسب کرده اید. حالا نوبت به کلاس آیلتس می رسد. انواع مختلف کلاس های آیلتس را به شما معرفی می کنیم تا در هر کدام بر حسب نیازتان شرکت کنید. اگر نمی دانید کدام پکیج آیلتس برایتان مناسب است ، از تماس با مشاورین ما دریغ نکنید. انها می توانند بهترین گزینه را برایتان معرفی کنند.

کلاس آیلتس تضمینی

IELTS Training Guaranteed سیستمی از آموزش ایلتس در ایران آکسفورد می باشد که به شما اطمینان می دهد که اگر در نهایت کلاس ها نتوانید ، نمره مورد نظر خود را کسب کنید کل هزینه ( ۱۰۰% Money Back ) شما به شما بازگردانده شود.

حتی اگر شما از استاد خود رضایت نداشته باشید جلسات شما رایگان خواهد شد و استاد دیگری برای شما قرار خواهد گرفت. هم چنین این پکیج آزمون آزمایشی رایگان آیلتس را نیز در بر خواهد گرفت.

آموزش آیلتس آنلاین (مجازی)

در تمامی این سال ها به خود افتخار کرده ایم که اولین موسسه در برگزاری دوره های آیلتس آنلاین در ایران بوده ایم. ما با سیستم آموزش آنلاین خود (LMS , Skype, Adobe Connect) مدرس را به صورت خصوصی به منزل و یا محل کار شما می آوریم و در هر جای دنیا می توانید از کلاس های ما استفاده کنید. در این سیستم آموزشی دیگر نیازی هیچ نرم افزار دیگری وجود نخواهد داشت و همه موارد را برایتان فراهم می کنیم.

بهترین کلاس آیلتس در تهران

از سال ۲۰۱۶ به طور متوالی، آموزشگاه زبان ایران آکسفورد توانسته بالاترین میزان قبولی داوطلبین در آزمون ایلتس را در بین موسسات دیگر داشته باشد. در این مدت ۹۸% از زبان آموزان توانسته اند نمره قبولی برای مهاجرت های تحصیلی و یا مهاجرت کاری به کشورهای مختلف آمریکا، کانادا و استرالیا و.. را بدست آورند. برای تمام زبان اموزانی که موفق به کسب نمره نشده اند عودت هزینه وجود داشته است.

اما چرا آموزش آیلتس در ایران آکسفورد بهترین کلاس آیلتس برای شماست؟

آزمون آزمایشی آیلتس رایگان Free IELTS Mock exam

همه ما می دانیم که قرار گرفتن در شرایط آزمون آیلتس چه کمکی بزرگی در آشنایی با سوالات، آشنایی با آزمون و محیط تست و هم چنین کاهش استرس در داوطلبین دارد. به همین دلیل تمامی کلاس ها موسسه زبان ایران آکسفورد دارای آزمون آزمایشی آیلتس رایگان می باشد. در این آزمون ها شما در شرایط آزمون قرار می گیرد و با آخرین نمونه سوالات آیلتس تست می شوید. در پایان نتیجه برای هر مهارت آیلتس IELTS Each Skill و نمره کل IELTS Overall Score به داوطلب داده می شود. هم چنین آزمون مورد تحلیل قرار می گیرد و اشتباهات به داوطلب ارائه می شود تا از تکرار آن خودداری شود.

آخرین تغییرات با توجه به Cambridge مرکز آمادگی آزمون

تمامی تغییرات آیلتس که هر ساله انجام می شود در کلاس ها در نظر گرفته می شوند. کافیست به نمرات زبان آموزان ما در بخش Writing در بین سال ها ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۳ توجه کنید که به دلیل عدم اشنایی دیگر موسسات با تغییرات داوطلبین نتوانستند نمره مورد نظر را بگیرند اما آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با اعمال آخرین تغییرات توانست نمره مورد نظر داوطلبین را بدست آورد.

ارائه تضمین کتبی کسب نمره آیلتس

به تمامی داوطلبین آموزشگاه، برای کسب نمره ضمانت نامه کتبی ارائه می شود. اگر داوطلب نتواند به نمره مورد نظر دست پیدا کند می تواند هزینه خود را دریافت کند.

تعیین سطح آیلتس رایگان

یکی از مهم ترین مسائل برای شرکت در یک کلاس آیلتس، یک تعیین سطح دقیق است. در موسسه زبان ایران آکسفورد شما می توانید به دو صورت تعیین سطح داشته باشید که هر دو نیز کاملا برای شما رایگان است.

تعیین سطح آیلتس حضوری

در این نوع تعیین سطح شما با رفتن به یکی از شعب آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می توانید به صورت کاملا رایگان توسط کارشناسان موسسه تعیین سطح شوید و بهترین دوره مناسب خود را بشناسید. برای این کار کافیست با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.

تعیین سطح آنلاین آیلتس

یکی از بهترین راه های برای فهمیدن سطح خود و شرکت در کلاس های آیلتس دادن آزمون تعیین سطح آنلاین ایران آکسفورد است.

برای شرکت در آزمون تعیین سطح آیلتس آنلاین رایگان همین حالا کلیک کنید.

کلاس های انگلیسی عمومی Pre- IELTS

آموزش آیلتس از پایه نیز امکان پذیر است. برای این کار می توانید از سیستم تعیین سطح آنلاین ما استفاده کنید. بعد از مشخص شدن سطحتان در کلاس های انگلیسی عمومی شرکت کنید و بعد از کسب نتیجه در کلاس های آیلتس شرکت کنید.

آموزش آیلتس رایگان

موسسه زبان ایران آکسفورد وظیفه اجتماعی خود می داند برای افراد با شرایط خاص دوره های رایگان برگزار کند. از این جهت تمامی کسانی که دارای مشکلات خاصی هستند می توانند به صورت کتبی و از طریق ایمیل ما info@iranianlc.com را در جریان بگذارند و از آموزش آنلاین و یا آموزش آیلتس حضوری رایگان ما بهرهمند شوند.

شرکت در آزمون آنلاین آیلتس رایگان ایران آکسفورد

اگر می خواهید نمره خود را در آیلتس تخمین بزنید تنها کافیست در آزمون آنلاین آیلتس رایگان ایران آکسفورد شرکت کنید و به راحتی نمره دقیق خود را بدست آورید.

برای شرکت در آیلتس آزمایشی آنلاین کلیک کنید

برای شرکت در کلاس های آیلتس ما و یا مشاوره رایگان با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.

آموزش آیلتس رایگان در ایران آکسفورد

هر کسی که در مورد شرکت در آزمون آیلتس فکر می کند و شرایط شرکت در کلاس های آیلتس را ندارد می تواند در دوره های آموزش آیلتس رایگان آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت کند. شاید برای شما در ابتدا کاملا باور نکردنی برسد اما موسسه زبان ایران آکسفورد در دوره ویژه آموزش آیلتس رایگان خود در صورتی که شرایط زبان آموز مبنی بر عدم توانایی شرکت در دوره ها و یا نداشتن توانایی مالی برای پرداخت هزینه کلاس های آیلتس ، می تواند به رایگان از امکانات آموزشی ما بهره مند شود.

کلاس های آموزش رایگان آیلتس برای زبان آموزان شامل چند بخش می شود:
شرکت در کلاس های آموزش آیلتس همانند بقیه زبان آموزان به صورت کاملا رایگان
ارائه تمام کتاب ها، CD ها و جزوات مورد نیاز زبان آموز به صورت کاملا رایگان
شرکت در آزمون های آزمایشی آیلتس رایگان
شرکت در کنفرانس های آموزشی آیلتس همانند تمامی زبان آموزان دیگر
در هر دوره حدود ۱۰% کلاس های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به زبان آموزان عزیزی اختصاص داده می شود که توانایی مالی پرداخت هزینه های کلاس آیلتس را ندارند.

آموزش آیلتس رایگان
آموزش آیلتس رایگان

آموزش آیلتس به صورت رایگان برای چه افرادی است؟

همچنین برای زبان آموزانی که در تهران حضور ندارند و در شهر های دیگر هستند نیز علاوه بر ارسال منابع آموزشی رایگان امکان ارسال ویدیو های آموزش آیلتس رایگان کلاس ها نیز وجود دارد. در این ویدیوها که از کلاس ها تهیه شده اساتید آیلتس ایران آکسفورد در کلاس ها به زبان آموزان در حال درس دادن هستند و نکته های مورد نیاز زبان آموزان به آنها ارائه می شود.

در پایان دوره های آموزش آیلتس رایگان به همه زبان آموزان ( چه زبان آموزان عادی و چه زبان آموزان شرکت کننده به صورت رایگان ) گواهی پایان دوره اعطا می شود.

لازم به ذکر است انتظار می رود زبان اموزان عزیز نهایت تلاس خود را داشته باشند و در صورتی که زبان آموزان نتوانند حد نصاب پایان دوره را در هر ترم کسب کنند متاسفانه نمی توانند در کلاس های بعدی شکت داشته باشند.

امیدواریم در این طرح آموزش آیلتس رایگان استعداد های زیادی که متاسفانه محدودیت هایی را تحمل کرده اند ، بتوانند فارغ از دغدغه دیگری فقط به موفقیت در آیلتس و زندگی آینده خود بیاندیشند. زبان آموزانی که قصد شرکت در این دوره ها را دارند می توانند با تماس با آموزشگاه نام خود را اعلام و مدارک لازم را نیز به آدرس ایمیل آموزشگاه زبان ایران آکسفورد info@iranianlc.com ارسال نمایند تا به درخواست آنها رسیدگی شود.

گزینه های آموزش آیلتس رایگان برای همه زبان آموزان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد علاوه بر گزینه هایی که در بالا اشاره کردیم، برخی موارد را برای همه زبان اموزان انجام می دهد. این موارد روش های متفاوتی را شامل می شود که می توانید آنها را در ادامه ببینید.

دانلود رایگان کاملترین پکیج آموزش IELTS

ما در وب سایت آموزشگاه زبان ایران آکسفورد انواع مختلفی از منابع آموزش آیلتس همانند کتاب های آیلتس PDF، آزمون های دوره های گذشته آیلتس را به صورت رایگان در اختیار داوطلبین قرار می دهیم. هم چنین تمامی این کتاب ها را می توانید با هشتگ #Download_IELTS و یا جستجوی اسم کتاب در کانال تلگرام آموزشگاه زبان ایران آکسفورد جستجو کنید و به راحتی دانلود نمایید.

آدرس کانال تلگرام موسسه: t.me/IranOxfordOfficial

آموزش ویدیویی آیلتس رایگان

در بخش آموزش ویدیویی سایت ما با مراجعه به بخش آیلتس می توانید تمامی کلیپ هایی را که تا کنون توسط اساتید ارائه شده اند را ببینید، در این آموزش های ویدیویی به صورت نکته درس همه نکات راائه شده اند.

آزمون آزمایشی IELTS رایگان

یکی از مهم ترین مواردی که در آیلتس وجود دارد، آزمون های آزمایشی است. اگر شما بسیار برای آیلتس آماده باشید اما در آزمون آزمایشی آیلتس شرکت نکنید می توان به طور قطع گفت نمی توانید نمره مورد نظر خود را به دست بیاورید. پس از آزمون های رایگان ما نیز استفاده کنید.

تعیین سطح رایگان آیلتس

یکی از گزینه ها ما برای همه داوطلبین تعیین سطح رایگان آیلتس است. شما به دو صورت می توانید در تعیین سطح رایگان آیلتس ما شرکت کنید:

تعیین سطح آنلاین آیلتس

در این سیستم شما به راحتی و با مراجعه به قسمت تعیین سطح وب سایت ما می توانید تعیین سطح شوید. برای این کار کافیست بر روی تعیین سطح آنلاین آیلتس کلیک کنید.

برای تعیین سطح رایگان آیلتس آنلاین کلیک کنید:

تعیین سطح حضوری آیلتس

روش دوم هم تعیین سطح حضوری است. این نوع تعیین سطح هم کاملا رایگان است و شما به راحتی می توانید در آن شرکت کنید. تنها کافیست با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و یک وقت برای تعیین سطح رزرو نمایید.

مشاوره آیلتس رایگان

همه ما می دانیم که گرفتن یک مشاوره چه کمک بزرگی به شما می کند. اگر شما از یک مشاوره مطمئن بدانید که باید در چه نوع آیلتس شرکت کنید و بهترین گزینه برای شما چه نوع کلاسی است یک قدم از رقبای خود جلوترید. پس حتما از مشاوره رایگان ما هم استفاده کنید.

دانلود آموزش آیلتس برای اندروید رایگان

یکی دیگر از بخش هایی که در وب سایت ما معرفی میشود، اپلیکیشن ها بسیار خوب آیلتس هستند که معمولا برای سیستم عامل اندروید هستند (البته گزینه های iOS وWindows Phone هم به زبان آموزان ارائه می شوند). تنها کافیست به قسمت دانلود وب سایت مراجعه کنید و از آنها لذت ببرید.

شرکت در دوره آموزش IELTS رایگان British Council

یکی از گزینه های دیگری که برای یادگیری مجانی آیلتس می توانید در نظر داشته باشید دوره های آنلاین و ۶ هفته ای British Council برای آیلتس می باشد. این دوره ها اگر چه برای آشنایی کلی شا با تکنیک ها و ازمون آیلتس است، اما با این حال بسیار کاربردی است. در این دوره شما با ۴ بخش آیلتس و استراتژی های ثابت شده آزمون آشنا خواهید شد. از آنجا که British Council یکی از برگزار کننده های دوره آیلتس است، ما حتما این دوره را به شما پیشنهاد می دهیم.

برای ثبت نام بر می توانید بر روی دوره آیلتس رایگان British council کلیک کنید.

سوالات متداول

کلاس آیلتس چقدر طول می کشد؟

در فشرده ترین حالت می توان در سه ماه ب نمره خوب آیلتس دست پیدا کرد. اما باید توجه داشت که کلاس آیلتس انواع مختلفی دارد: کلاس های فشرده، کلاس های ترمیک و کلاس های خصوصی و… هر کدام از این کلاس ها معمولا زمان بندی خاص خود را دارند.

تعیین سطح کلاس آیلتس را چطور انجام دهیم؟

شما می توانید تعیین سطح آیلتس را به صورت آنلاین و یا به صورت حضوری انجام دهید. دقت کنید که تعیین سطح دقیق مهم ترین کار برای شروع یک دوره موفق آیلتس می باشد.

بهترین نمره آیلتس برای مهاجرت چند است؟

معمولا نمره ۷ به بالا در آیلتس آکادمیک و جنرال برای مهاجرت مناسب است. هر چقدر نمره بالاتری کسب کنید می توانید سریعتر به هدف خود دست پیدا کنید.

آیا کلاس های آنلاین آیلتس هم تضمین شده هستند؟

بله! موسسه ما برای کلاس های آیلتس آنلاین هم ضمانت نامه کتبی ارائه می دهد و در صورت عدم کسب نمره مورد نظر هزینه آزمون به زابن آموز باز می گردد.