آموزش زبان روسی

روسیه و زبان روسی “ترین” های زیادی دارد. با آموزش زبان روسی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد همراه شوید تا بیشتر شگفت زده شوید. زبان روسی جزو زبان هایی است که در صورت دانستن آن به هیچ عنوان بیکار نمی مانید. افرادی که زبان روسی می دانند چه در ایران و چه در خارج از ایران فرصت های شغلی بسیار عالی و خوبی دارند. موسسه زبان بین المللی ایرانیان مفتخر است که بهترین های آموزش زبان روسی را به همکاری دعوت نموده است. زبانی که دارای مزیت های بسیاری است:

russian language course
russian language course
  1. زبان روسی جزو پنج زبان اول دنیا در تعداد گوینده است.
  2. زبان روسی زبان کشور های جماهیر شوروی سابق همانند اکراین، قزاقستان، ارمنستان، اسلواکی، ترکمنستان، ازبکستان می باشد.
  3. زبان روسی یکی از پنج زبان رسمی سازمان ملل می باشد.
  4. روسیه بزرگترین کشور جهان می باشد که حدود  15% خشکی های کره زمین را در بر می گیرد.

چرا زبان روسی را در موسسه ایران آکسفورد بیاموزیم؟

  1. آموزش زبان روسی در موسسه زبان ایران آکسفورد به وسیله اساتید native و یا تحصیلکرده دانشگاه های معتبر تهران و مترجمین زبان روسی انجام می شود و یادگیری زبان روسی را برای شما بسیار شیرین می کنند.
  2. آموزش زبان روسی در کلاس های ۴ الی ۵ نفره انجام می گیرد که باعث افزایش بازدهی کلاس ها و یادگیری سریع تر زبان می شود.
  3. کتاب آموزش زبان روسی در سایت ایران آکسفورد به صورت رایگان قابل دانلود می باشد و آموزش آنلاین زبان روسی نیز برای دانشجویان موسسه  انجام می گیرد.

انواع کلاس های آموزش زبان روسی ایران آکسفورد

ما در کلاس های زبان روسی با حفظ استاندارد های بین المللی بهترین ها را به شما ارائه می دهیم. در ادامه می بینید که دپارتمان تخصصی زبان روسی ایران آکسفورد چه نوع کلاس های زبان روسی دارد.

کلاس های مکالمه زبان روسی

مهم ترین دلیلی که افراد برای یادگیری یک زبان می آورند تسلط به مکالمه آن زبان و همچنین توانایی برقراری ارتباط است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره های مکالمه زبان روسی را با کتاب های Jili Bili و یا کتاب های دیگر برگزار می کند. در این کلاس ها زبان اموز با استفاده از امکاناتی همانند فایل های صوتی، فیلم های آموزشی و کتاب های زبان روسی برای برقراری یک مکالمه مناسب اماده می شوند.

آموزش دوره های بین المللی پادفک روسی

تحصیل در روسیه تبدیل به یکی از گزینه های جدی افراد در ایران شده است. دانشگاه روسیه از کیفیت مناسبی برخوردارند، هزینه به نسبت مناسب ترند و کشور ایران همواره با کشور روسیه روابط خوب و پایداری را داشته است. همین گزینه ها همیشه افراد را به سمت کشور روسیه جلب می کنند. در موسسه ایران آکسفورد آمادگی دوره های پادفک و یا آزمون بین المللی زبان روسی TORFL (Test Of Russian as Foreign Language) در موسسه ایران اکسفورد به صورت تخصصی و فوق فشرده برگزار می شوند.

ارائه مدرک زبان روسی

russian language certificate
russian language certificate

در پایان دوره ها برای زبان آموزان مدارک زبان روسی صادری می شود. این مدارک قابلیت استعلام دارند. هم چنین دارای کد پیگیری می باشند. هم چنین این مدارک قابل ترجمه هستند.

دانلود ویدیو های آموزشی روسی

در سایت ما و در قسمت ویدیو ها می توانید به ویدیو های زبان روسی ما مراجعه کنید و به رایگان از تدریس اساتید ما استفاده کنید. در این ویدیو ها موضاعات متنوعی پوشش داده شده اند.

دانلود کتاب های زبان روسی

در قسمت دانلود سایت آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شما می توانید دیکشنری زبان روسی، کتاب های آموزش زبان روسی، نمونه آزمون های روسی و فایل های صوتی مختلف را به رایگان دانلود کنید.

آموزش زبان روسی رایگان

برای آن دسته از زبان اموزانی که مشکلاتی در پرداخت هزینه کلاس ها دارند، آموزشگاه زبان ایران اکسفورد بورسیه در نظر می گیرد و می توانند به رایگان در کلاس ها حضور داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.