آموزش زبان انگلیسی

یادگیری سریع و موثر زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی و یادگیری آن می تواند بسیار راحت تر از تصور شما باشد. اما مسیر آموزش زبان انگلیسی بسیار مهم است. همه ما یادگیری بهتر از یک معلم خوب در دوران کودکی را به یاد داریم. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بهترین های اساتید زبان را به کار می گیرد تا دیگر ” محدودیت های زبانی شما ، دنیای شما را محدود نکند.”

همه ما می دانیم انگلیسی مهم ترین زبان در دنیای امروز است. هیچ زبان دیگری حتی به گرد پای انگلیسی هم نمی رسد. در بهترین حالت زبان های دیگر می توانند در رتبه دوم اهمیت باشند. اما چرا انگلیسی انقدر مهم است؟ و چرا ما باید این زبان را بیاموزیم؟ بیایید با این زبان بیشتر آشنا شویم و آموزش گام به گام انگلیسی را از همین امروز شروع کنیم.


آموزش قدم به قدم انگلیسی رایگان

اگر دوست داشته باشید می توانید به صورت خودآموز شروع به یادگیری زبان انگلیسی کنید. ایران آکسفورد این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که در ردس های بسیار ساده و کاربردی و به صورت کاملا رایگان به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید.

درس شماره ۱: سلام به انگلیسی به همراه آموزش صوتی

تو این درس به روش های مختلف سلام و احوالپرسی کردن در زبان انگلیسی آشنا می شین! همچنین همه اینا را با تلفظ صوتی یاد میگیرین!

درس شماره ۲: آموزش اعداد زبان انگلیسی

تو این درس ما به شما آموزش می دیم که تمامی اعداد زبان انگلیسی رو به راحتی یاد بگیرین! اعداد ترتیبی و شمارشی و هر چیزی که باید در مورد عدد ها در انگلیسی بدونید به راحتی یاد بگیرید.

درس شماره ۳: زمان حال ساده در انگلیسی

خوب حالا وقت این شده کم کم شروع کنید به گفتن جملات! خوب مهم ترین زمانی که باید بدونید زمان حال سادست! این ویدیو فوق العاده بهتون کمک می کنه که به راحتیاین زمان رو یاد بگیرید.

درس شماره ۴: آموزش روزهای هفته به انگلیسی

درس بعدیمون در مورد یادگیری روزهای هفته در زبان انگلیسی هستش! به راحتی با ویدیو و تلفظ عالی ببینید هر روز در هفته به انگلسی چی میشه!

درس شماره ۵: آموزش ماه های سال به انگلیسی

خب حالا بیاین ماه های سال به انگلیسی رو یاد بگیریم! این م.رد خیلی می تونه براتون مفید باشه! هم چنین ببینید هر ماه انگلیسی معادل کدوم ماه فارسی هستش!

در شماره ۶: عاشقتم به انگلیسی

خوب! وقتشه یه کم باید از زبان انگلیسی لذت ببرین! خوب چه چیزی لذت بخش تر از ابراز احساسات به کسی که دوسش دارین تو زبان انگلیسی! پس این مطلب رو هم حتما ببینید!

برای دریافت پکیج کاملا رایگان یادگیری زبان انگلیسی به صورت خودآموز فرم زیر را پر نمایید.


چرا زبان انگلیسی مهم است؟

بیشترین جمعیت در دنیا

بیش از ۱٫۳ میلیارد نفر (یک میلیارد و سیصد میلیون نفر) در دنیا به زبان انگلیسی صحبت می کنند. هیچ زبان دیگری در دنیا حتی به این امار نزدیک هم نیست.

شاید بپرسید خوب مثلا زبان چینی با بیش از ۱٫۵ میلیارد نفر در دنیا خیلی بیشتر از زبان انگلیسی مورد استفاده قرارمیگیرد. تقریبا تمام کسانی که به چینی صحبت می کنند زبان مادری شان چینی است. در صورتی که تنها ۳۴۷ میلیون نفر از افرادی که به زبان انگلیسی صحبت می کنند زبان مادریشان این زبان است و حدود ۸۰۰ میلیون نفر از انگلیسی زبان ها زبان مادری شان انگلیسی نیست و آن را یاد گرفته اند.

زبان اینترنت

بیش از ۵۰% وب سایت های پر بازدید در دنیا به زبان انگلیسی هستند.

همچنین بیش از ۲۵% از کاربران دنیا انگلیسی زبان هستند. اگر بخواهیم یک مقایسه با زبان فارسی داشته باشیم زبان فارسی تقریبا کمتر از ۱% از کاربران اینترنت را تشمیل می دهد.

همه ۲۰ دانشگاه برتر دنیا در سال ۲۰۲۳ در کشور های آمریکا و انگلیس هستند

بر اساس آخرین رده بندی دانشگاه های دنیا در سال ۲۰۲۳ تمام ۲۰ دانشگاه اول در لیست بهترین ها ها انگلیسی زبان هستند. اگر قصد ادامه تحصیل داشته باشید بی شک اولین زبانی که باید یاد بگیرید انگلیسی است.

فرصت های شغلی و مهاجرتی

بسیاری از کشور های دنیا که مهاجرین زیادی می پذیرند مثل آمریکا، انگلیس، استرالیا و کانادا همه زبان رسمی انگلیسی دارند. اگر قصدتان مهاجرت و یا کار باشد حتما باید زبان انگلیسی را در برنامه خود قرار دهید.


مراحل آموزش زبان انگلیسی را بهتر بشناسید

مراحل آموزش زبان انگلیسی همیشه برای بسیاری جای سوال داشته است. در ابتدا باید توجه داشت که یادگیری زبان اول با زبان دوم کاملا متفاوت است و دارای مراحل کاملا متفاوتی است. یادگیری زبان دوم دارای مراحلی است که تفاوت های بسیاری با مراحل آموزش زبان اول دارد.

مراحل آموزش زبان انگلیسی که برای اکثر زبان آموزان به عنوان زبان دوم به حساب می آید، معمولا شامل ۵ مرحله است:

Preproduction : در مرحله Preproduction که در آن کسی که در حال آموزش زبان انگلیسی است دایره لغاتی حدود ۵۰۰ واژه دارد. نمی توانند به زبان انگلیسی صحبت کنند و معمولا خروجی از آنها دیده نمی شود بلکه بیشتر در حال یادگیری آموزش زبان انگلیسی هستند. این دوره برای هر شخصی متفاوت است و معمولا بین یک تا ۲ ماه متفاوت است.

early Production: مرحله early production  به دوره سکوت نیز معروف است درحد اصطلاحات کوتاه و یا چند کلمه صحبت می کند. اشتباهات زیادی را انجام می دهند و دایره لغات زبان انگلیسی آنها حدود ۱۰۰۰ کلمه می باشد این مرحله معمولا بین ۱ تا ۳ ماه متفاوت است.

speech emergence: در این مرحله دایره واژگان شخص به حدود ۳۰۰۰ کلمه می رسد و می تواند تا حدودی به زبان دوم صحبت کند. اشتباهات گرامری در این مرحله از آموزش زبان انگلیسی وجود دارد.

Intermediate Fluency: در این مرحله که در آن زبان آموز حدود ۶۰۰۰ کلمه را یاد گرفته است و می تواند به راحتی با افراد به زبان دوم ارتباط برقرار کند.

Advanced Fluency : مرحله آخر که مرحله Advance fluency است معمولا شخص به حد بسیار خوبی از زبان دست پیدا کرده و در اصل تمام مراحل آموزش زبان انگلیسی را کامل کرده است.

تاریخچه زبان انگلیسی

زبان انگلیسی یک زبان West Germanic می باشد که از مجموعه خانواده زبان های هندو اروپایی است. نزدیک ترین زبان ها به انگلیسی زبان های آلمانی، فریزین Frisian و زبان هلندی می باشد. این زبان در قرن های پنجم تا هفتم بعد از میلاد وارد بریتانیا شد و ازآن موقع به عنوان یک زبان رسمی در آن کشور استفاده می شود. زبان انگلیسی در بریتانیا به وجود آمد ولی به عنوان زبان رسمی کشور آمریکا انتخاب شده است.

البته علاوه بر آمریکا زبان انگلیسی در کشورهای کانادا، استرالیای، ایرلند، نیوزلند و… به عنوان زبان رسمی استفاده می شود. همچنین در بسیاری از کشورها همانند هند، فیلیپین، سنگاپور، آفریقای جنوبی و کشورهای دیگر به عنوان زبان دوم مورد استفاده قرار می گیرد.


مزیت کلاس زبان انگلیسی در ایران آکسفورد

آموزش زبان انگلیسی در موسسه زبان ایران آکسفورد از هر نظر یک انقلاب بزرگ در روند آموزشی زبان شماست. در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد یادگیری زبان انگلیسی توسط بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی و با تجربه ترین اساتید زبان انجام می شود. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با آموزش های مستقیمی که از دانشگاه آکسفورد انگلیس دریافت می کنند از هر نظر شما را برای اهدافتان آماده می کنند. ذکر برخی از این نکات به اختصار قسمت کمی از افتخارات بی نظیر موسسه زبان ایران آکسفورد را بیان می نمایند:

  • موسسه زبان ایران اکسفورد عضو کانون دبیران دانشگاه آکسفورد است.
  • موسسه زبان بین المللی ایرانیان Subscriber دانشگاه آکسفورد در ایران می باشد.
  • موسسه زبان ایران آکسفورد با جدید ترین متد های دانشگاه آکسفورد آموزش زبان انگلیسی را انجام می دهد.
  • جدیدترین روش های آموزشی هر ماه به موسسه زبان ایران آکسفورد از سوی دانشگاه آکسفورد فرستاده می شوند تا دانشجویان زبان آموزش سریع زبان انگلیسی را با بهترین روش های روز دنیا تجربه کنند.
  • منابع آموزش زبان انگلیسی آنلاین در اختیار دانشجویان قرار می گیرد تا با دانلود بهترین روش ها و کتاب های آموزش زبان انگلیسی در سایت آموزش زبان انگلیسی ایران آکسفورد بتوانند از امکانات موسسه زبان ایران آکسفورد نهایت استفاده را ببرند.
  • سری فیلم های آموزش زبان انگلیسی extra با دانشجویان به صورت کامل کار می شوند و موسسه به صورت رایگان این فیلم های اموزشی زبان انگلیسی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد.

آموزش زبان انگلیسی با اساتید Native و مجرب

زبان انگلیسی پرکاربرد ترین زبان دنیا است. برای یادگیری این زبان باید اساتیدی مجرب داشت. در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مدرسین متخصص در دوره های آموزشی منظم هستند تا هر روزه با آخرین روش های آموزش زبان انگلیسی آشنا شوند. اگر به صورت علمی و با روش های نوین آموزش زبان به یادگیری زبان انگلیسی مشغول باشید می توانید مطمئن باشید که در هر شرایطی می توانید از زبان انگلیسی خود با اعتماد به نفس بالا بهره ببرید. با آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می توانید بهترین روش آموزش زبان انگلیسی که با شرایط شما سازگار است را انتخاب کنید.


چطور کلاس انگلیسی مناسب خود را پیدا کنم؟

برای اینکه بتوانید بهترین کلاس را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید نیاز است دو مرحله ساده را بگذرانید.

مرحله اول: تعیین سطح زبان انگلیسی رایگان

ما به صورت کاملا رایگان تعیین سطح زبان انگلیسی را برای شما انجام می دهیم. یا به صورت آنلاین و یا به صورت حضوری می توانید در تعیین سطح ما شرکت کنید. برای شرکت در تعیین سطح حضوری کافیست با ما تماس بگیرید.

برای شروع تعیین سطح زبان انگلیسی کلیک کنید.

مرحله دوم : نوع کلاس خود را انتخاب کنید

ممکن است شما کلاس های گروهی زبان انگلیسی یا کلاس های نیمه خصوصی و یا خصوصی را مد نظر داشته باشید. یا حتی کلاس های فوق فشرده زبان انگلیسی و یا نیمه فشرده و یا عادی را می توانید انتخاب کنید. حتی می توانید به صورت آنلاین در کلاس ها شرکت کنید. اگر دوست داشته باشید می توانید از استاد بخواهید در که در منزل و یا محل کار شما اقدام به آموزش زبان انگلیسی به شما بکند. برای هر کدام از این سلیقه ها ما کلاس مخصوص به آن را داریم. برای دیدن انواع کلاس ها می توانید به قسمت زمان بندی کلاس های انگلیسی رفته و کلاس های مختلف را ببینید.

برای دیدن انواع کلاس های انگلیسی و هزینه کلاس زبان انگلیسی در سال ۱۴۰۰ کلیک کنید.

کلاس های مکالمه زبان انگلیسی

شاید مهم ترین هدف از یادگیری آموزش زبان انگلیسی توانایی در برقراری ارتباط (Communicative Competence) با افراد دیگر از ملیت های متفاوت باشد. پس داشتن یک مکالمه زبان انگلیسی قوی بسیار اهمیت دارد و شاید در دوران مدرن امروز بسیار با اهمیت تر از گذشته نیز باشد. مکالمه زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان ایران با تاکید بر روی مهارت های Listening و Speaking انجام می شود.

این کلاس ها با تقسیم بندی به کلاس های “فقط مکالمه” که ۱۰۰% بر روی مکالمه زبان آموزان تمرکز دارد و مهارت های دیگر همانند Reading و Writing در کلاس کار نمی شوند و یا کلاس های مکالمه که باز هم تاکید بر روی مهارت های Listening و Speaking است ولی مهارت های Writing و reading هم در کلاس کار می شوند.

کلاس های بحث آزاد

کلاس های بحث آزاد زبان انگلیسی یا Free Discussion برای زبان اموزانی که در سطح Upper-Intermediate به بالا هستند بسیار مناسب است. در این کلاس ها تنها زبان آموز یاد میگیرد که در مورد موضعات متنوع نظر خود را بیان کند و مهارت شرکت در بحث ها را کسب کند.

کلاس های تخصصی آزمون های زبان انگلیسی

اگر شما در زبان انگلیسی به سطح مورد نظرتان برسید برای اثبات آن به دیگران نیاز دارید که در یک آزمون استاندارد زبان انگلیسی شرکت کنید. آزمون های آیلتس IELTS، تافل TOEFL و یا PTE از ازمون هایی هستند که در سطح بین المللی قابل قبول هستند و شما بدون هیچ مشکلی می توانید مدرک این آزمون ها را برای تحصیل و یا مهاجرت استفاده کنید.

اگر به آیلتس نیاز دارید حتما به شما پیشنهاد می کنیم آخرین تغییرات آیلتس سال ۲۰۲۳ را به همراه منابع آموزش آیلتس ببینید.

ممکن است آزمون تافل برای شما مناسب تر باشد، برای اینکه تصمیم بگیرید آزمون تافل برای چه کسانی مناسب است، حتما مطلب آموزش تافل را ببینید.

هم چنین یکی از آزمون های معتبر امتحان PTE است. این امتحان برای کشورهای خاصی معتبر است. برای دیدن کشور های مختلف و مقایسه این آزمون با دیگر امتحان ها مطلب آموزش PTE را دنبال کنید.

برخی دیگر از آزمون ها بسیار تخصصی هستند همانند آزمون های GRE, GMAT, OET, USMLE, MSRT, EPT و… این آزمون ها اگرچه ممکن است بسیار تخصصی باشند اما مطمئنا برای هدف خاصی که طراحی شده اند مورد تقاضا هستند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره های ویژه این آزمون ها را نیز برای زبان آموزان برگزار می کند.

کلاس های اهداف ویژه

خوب شاید هدف برخی زبان اموزان بسیار ویژه تر از موارد ذکر شده در بالا باشد. نگران نباشید زیرا آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای این زبان آموزان هم دوره مختص به خود را دارند. دوره های انگلیسی برای اهداف ویژه ESP (English For Specific Purposes) همانند انگلیسی برای هوانوردی، انگلسیی برای حقوق و … نیز توسط اساتید آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تدریس می شوند.


دانلود رایگان کتاب زبان انگلیسی

شما می توانید در بخش دانلود وب سایت آموزشگاه زبان ایران آکسفورد کتاب ها، منابع، آهنگ ها، ویدیو های آموزشی مختلف را دانبود نمایید و از آن ها استفاده کنید.

انگلیسی را برای هر هدفی بخوانید ما دوره ی ویژه آن را در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد داریم. پس برای تعیین سطح رایگان زبان انگلیسی، مشاوره رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.