دوره های بحث آزاد Free Discussion

کلاس های فری دیسکاشن

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای ارتقای هرچه بیشتر دانشجویان زبان انگلیسی در آموزشگاه و سایت خود ( ایران آکسفورد) دوره های بحث آزاد Free Discussion را برگزار می نماید. دوره های بحث آزاد زبان انگلیسی به صورت فشرده می توانند بازدهی چندین برابری کلاس های عادی را از نظر بهبود مهارت Speaking انگلیسی و هم چنین توانایی برقرای ارتباط با افراد دیگر حاصل نمایند. اهمیت این دوره ها و هم چنین مهارت اساتید ما ، موسسه زبان ایران آکسفورد را جزو بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در تهران قرار داده است که اقدام به برگزاری کلاس های بحث آزاد زبان انگلیسی  می کنند.  اما از فواید دوره های بحث آزاد زبان انگلیسی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. بهبود باور نکردنی مهارت speaking انگلیسی
  2. افزایش شرکت دانشجویان در بحث ها و فعالیت های کلاس
  3. قرارگیری هر چه بیشتر دانشجویان در فضای واقعی زبان انگلیسی و استفاده هر چه بیشتر از زبان
کلاس فری دیسکاشن
کلاس فری دیسکاشن

تاثیر کلاس های بحث آزاد زبان انگلیسی بر اعتماد به نفس زبان آموزان

خیلی از زبان آموزان می گویند که زبان انگلیسی آنها در سطح خوبی است، اما وقتی می خواهند صحبت کنند اعتماد به نفسشان پایین می آید و نمی توانند به درستی مکالمه داشته باشند. مشکل اصلی این زبان آموزان در نداشتن اعتماد به نفس در صحبت کردن در جمع و همچنین نداشتن Fluency است. کلاس های Free Discussion بهترین گزینه برای این افراد هستند. در این کلاس ها شما یاد می گیرید در گروه های مختلف و در میان جمع نظرات خود را بیان کنید و یا با نظر دیگران مخالفت کنید. هم چنین صحبت کردن در مورد موضوعات مختلف و متنوع شما را آماده می کند تا در صورت مواجه شدن در شریاط مشابه آمادگی بیشتری داشته باشید و کمتر به جملات فکر کنید.

کلاس های بحث آزاد برای چه افرادی مناسب است؟

برای شرکت در کلاس های بحث آزاد بهتر است حداقل سطح Intermediate یا بیشتر هستید. در سطوح پایین تر این کلاس ها چندان نمی تواند برایتان کاربرد داشته باشد زیرا ممکن است از نظر گرامری و دایره واژگان هنوز به سطح مورد نظر نرسیده باشید و نتوانید مفهوم را انتقال دهید.

یکی از کارهای بسیار خوبی که زبان آموزان می توانند انجام دهند این است که در کنار کلاس های ترمیک زبان انگلیسی، در کلاس های فری دیسکاشن نیز شرکت کنند. این کار بهبود مهارت speaking را به خوبی برای زبان آموزان انجام می دهد.

اگر دوست دارید بدانید که سطحتان مناسب شرکت در کلاس Free Discussion هست یا نه، حتما در تعیین سطح زبان انگلیسی رایگان و آنلاین ما شرکت کنید.

موضوع کلاس بحث آزاد انگلیسی چیست؟

موضاعات بسیار متنوع و بحث برانگیز نیاز یک دوره های بحث آزاد Free Discussion خوب هستند. موضاعات مسائل روز، موضاعات اقتصادی، موضاعات فرهنگی و رفتارهای اجتماعی، بحث های تساوی حقوق و حتی موضاعات جالبی همچون انجام جراحی زیبایی، سیگار کشیدن در جمع، احترام به سلیقه دیگران، تبلیغات تلویزیون و کار کردن زنان در شغل های مردانه و… از موضاعات بی شماری است که در کلاس های بحث آزاد مورد استفاده قرار می گیرند.

برخی از موضاعات کلاس های فری دیسکاشن

کار گروهی یا کار فردیTeamwork vs Individual work
آیا رژیم گیاهخواری از گوشتخواری سالم تر است؟Is a vegetarian diet healthier than a meat diet?
آیا به واکسن زدن اعتماد دارید؟Do you Trust Vaccination?
حیوانات چه حقوقی دارند؟What rights do animals have?
جراحی زیباییCosmetic surgeries
سلبریتی ها در جامعهWhy are so many people obsessed with celebrities?
آیا اینترنت باید کنترل شود؟Do you think the Internet should be censored?
نژاد پرستیHave you ever been the victim of racism?
آیا رای دادن برایتان اهمیت دارد؟How important is it for you to vote?
آیا دوست دارید بچه دار شوید؟ چرا؟Do you want to have children? (why/why not)
آیا ازدواج های انلاین برایتان قابل قبول است؟How acceptable is online dating in your country?
مهاجرتImmigration
مشکلات زیست محیطیEnvironmental Problems
آیا افراد مسن تر عاقل ترند؟Are older people actually wiser?
آیا تغییرات آب و هوایی واقعی اند؟Is climate change real?
آیا دخترها باهوش تر از پسر ها هستند؟Are girls smarter than boys?
بررسی سیستم آموزشیEducational System

کتاب های Impact Topics  و Impact values  کتاب های بسیار مناسبی برای آموزش بحث آزاد زبان انگلیسی هستند و آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای بهبود سطح دانشجویان زبان انگلیسی از این دوره ها استفاده می کند. برای مشاوره آموزشی رایگان انگلیسی و اطلاع از دوره بحث آزاد زبان انگلیسی فرم مشاوره را پر نمایید و یا با شماره تلفن های موسسه تماس بگیرید.

کتاب های impact topics , impact values

حفظ سطح زبان انگلیسی

وقتی شما به سطح مناسبی از زبان انگلیسی می رسید، معمولا کم کم انگیزه خود را از دست می دهید و یا زمان کلاس های معمولی را ندارید و کلاس های معمولی مطالب تکراری به شما ارائه می دهند. دوره های بحث آزاد Free Discussion زبان انگلیسی بهترین جاگیزین برای این کلاس ها هستند. زیرا برایتان سرگرم کننده هستند، موضوعات متنوع و جالبی را ارائه می دهند و چون نیاز به کار خارج از کلاس نیستند وقتتان را نمیگیرد و همینطور باعث می شود سططح زبان انگلیسی شما حفظ شود.

کلاس بحث آزاد زبان انگلیسی رایگان

آموزشگاه زبان ایران اکسفورد برای زبان آموزانی که توانایی پرداخت هزینه ها را ندارند و در این زمینه مشکل دارند، بر حسب وظیفه اجتماعی خود کلاس های را به صورت رایگان برگزار می کند. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان موسسه تماس بگیرید.

سوالات متداول

هزینه کلاس های بحث آزاد زبان انگیسی امسال چقدر است؟

هزینه کلاس های بحث آزاد امسال در ایران آکسفورد ۷۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد. شما می توانید در کلاس های بحث آزاد به صورت حضوری یا آنلاین شرکت کنید.

سطح مناسب برای شرکت در کلاس های Free Discussion چقدر است؟

برای شرکت در کلاس بحث آزاد بهتر است حداقل سطح متوسط Intermediate را داشته باشید. شما می توانید در تعیین سطح زبان انگلیسی رایگان ما شرکت کنید و سطح خود را متوجه شوید.

کلاس بحث آزاد برای چه کسانی مناسب است؟

همه افرادی که می خواهند مهارت های اسپیکینگ و لیسنینگ را ارتقا دهند کلاس های فری دیسکاشن بهترین گزینه برایشان است. در این کلاس ها مهارت Speaking به سرعت بهبود پیدا خواهد کرد.