کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی

کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی زبان انگلیسی در موسسه زبان بین المللی ایرانیان ( ایران آکسفورد ) با هزینه ای بسیار مناسب و با کیفیتی فوق العاده صورت می گیرد. روش تدریس زبان انگلیسی درآموزشگاه زبان بین المللی ایرانیان برای دوره های متفاوت یرنامه های ویژه و خاصی را در بر می گیرند. این دوره ها می توانند شامل موارد زیر باشند:

  1. تدریس خصوصی ایلتس و تافل
  2. کلاس های نیمه خصوصی ایلتس و تافل
  3. کلاس های مکالمه فوق فشرده انگلیسی ( یک الی دو ماهه)
  4. کلاس های تک مهارتی انگلیسی
  5. دوره های آموزش انگلیسی از طریق فیلم
  6. تدریس خصوصی ielts  با ضمانت نامه کتبی

 

تدریس نیمه خصوصی انگلیسی

در کلاس های نیمه خصوصی انگلیسی موسسه زبان بین المللی ایرانیان برای افزایش قدرت یادگیری دانشجویان و آموزش سریع انگلیسی تعداد دانشجویان در کلاس ها بین ۳ الی ۵ نفر می باشد. این کار دلایل زیادی دارد از جمله

  1. یادگیری زبان انگلیسی در مدت زمان کمتر
  2. ارائه زمان بیشتر به دانشجویان برای ارتقای مهارت های مکالمه
  3. توجه بیشتر استاد به مشکلات دانشجویان و رفع مشکلات آموزشی آنها
  4. فضای بهتر در کلاس و تمرکز بیشتر بر روی مباحث ارائه شده

کلاس های نیمه خصوصی انگلیسی موسسه زبان بین المللی ایرانیان با قیمت کمتر از کلاس های گروهی دیگر موسسات زبان برگزار می شوند و به دلیل بهره گیری از جدید ترین کتاب های دانشگاه آکسفرد و پایش روند پیشرفت دانشجویان از طریق وب سایت آموزشگاه ) ایران آکسفورد ) باعث افزایش بهره وری این کلاس ها می شوند. کلاس هاس نیمه خصوصی در تمامی سطوح و برای تمامی اهداف آموزشی همانند آموزش ایلتس و تافل ، آموزش مکالمه ، انگلیسی برای اهداف ویژه ( ESP )برگزار می شوند. برای آگاهی از دوره های تدریس نیمه خصوصی زبان انگلیسی در بهترین موسسه زبان به وب سایت موسسه زبان ایران آکسفورد مراجعه نمایید و فرم مشاوره را پر نمایید و یا با شماره تماس های موسسه زبان بین المللی ایرانیان تماس بگیرید.

تدریس خصوصی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی از آنجا که می تواند در مدت زمان بسیار کم دانشجویان را برای اهداف خود آماده نماید یکی از موثرترین راه ها برای آموزش زبان انگلیسی است. به طور متوسط هر شش ماه کلاس گروهی می تواند معادل ۱۵ جلسه کلاس خصوصی  باشد و این خود نشان دهنده پیشرفت فوق العاده زبان دانشجویان در این کلاس هاست. در تدریس خصوصی موسسه زبان بین المللی ایرانیان کار به صورت کاملا علمی پیش می رود و ما تا آنجا به کار خود مطمئنیم که در تدریس خصوصی ایلتس و تافل نمره مورد نظر شما را ضمانت می کنیم و در ابتدای دوره یک ضمانت نامه کتبی به شما داده می شود.این دوره ها می تواند در داخل موسسه و یا در منزل یا محل کار شما برگزار شوند.  برای ثبت نام در دوره های خصوصی زبان انگلیسی و کسب بهترین روش آموزش زبان انگلیسی با شماره تلفن های موسسه زبان بین المللی ایرانیان ( ایران آکسفرد )تماس بگیریدو یا به سایت موسسه زبان ما مراجعه نمایید و فرم مشاوره رایگان را پر نمایید.