دانلود کتاب PTE academic Score Guide

مهم ترین مسئله برای هر آزمون شناخت بهتر نحوه نمره دهی آن آزمون است. دانلود کتاب PTE academic Score Guide بهترین روش برای شناختن سیتم نمره در آزمون PTE است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای شما لینک دانلود این کتاب را به صورت PDF و رایگان در انتهای این مطلب قرار داه است. اما بیایید بیشتر با کتاب PTE academic Score Guide آشنا شویم.

PTE-Score-Guide-pdf
PTE-Score-Guide-pdf

چرا دانلود کتاب PTE academic Score Guide برای داوطلبین اهمیت دارد؟

این کتاب اطلاعاتی را به داوطلبین می دهد که بسیار مهم است. بر اساس Pearson این کتاب Score Guide به شما کمک می کند تا بدانید:

  • برگزار کننده های آزمون بر چه اساسی انگلیسی شما را می سنجند.
  • چه طور از گزارش نمره های خود در آزمون استفاده کنید.
  • چه طور نمرات PTE را با آزمون های دیگر همانند آیلتس و یا تافل مقایسه کنید.
  • نمره دهی اتوماتیک چه طور کار می کند.

شناخت سیستم نمره دهی

آیا می دانید در آزمون PTE نمره منفی وجود دارد یا نه؟ آیا می دانید اگر به بخشی از یک سوال در آزمون PTE پاسخ دهید می توانید نمره آن را بگیرید یا نه؟ همه این سوالات و بسیاری از اطلاعات دیگر به صورت کاملا مشخص در این کتاب به شما ارائه شده است. به عنوان مثال سیستم Partial Credit که یکی از مهم ترین موراد در نمره دهی است با مثال های بسیار زیاد برای داوطلبین توضیح داده شده است.

آشنایی با انواع سوالات آزمون PTE

آزمون PTE از نظر تنوع در سوالات از همه آزمون های دیگر بالاتر است. انواع مختلف سوالات همانند Repeat Sentence, Read aloud, Describe Image, Re-tell Lecture, Answer Short Question, Summarize written text و… بسیاری دیگر از انواع سوال ها. به همین دلیل این کتاب بهترین منبع برای آشنا کردن داوطلبین با سوال ها می باشد.

البته باید توجه داشته باشید که این کتاب تنها به شما در مورد آزمون اطلاعات مفید می دهد و به هیچ عنوان نمی تواند به عنوان یک کتاب آموزش PTE مورد استفاده قرار بگیرد.