مشاوره مهاجرت

Iran Oxford banner copeticبسیاری از زبان اموزان برای مهاجرت کانادا ، اقامت کانادا و یا تحصیل در کانادا قصد آموختن زبان های انگلیسی و فرانسه را دارند و نیاز به مشاوره مهاجرت را احساس می کنند. کشور کانادا و شهر کبک قوانین مهاجرتی متفاوتی را ارائه می دهد. برای اقامت کانادا و یا تحصیل در کانادا شما حتما باید پیش شرط هایی را داشته باشید. ویزای کانادا می تواند به دلایل زیادی اعم از ویزای شغلی کانادا ، ویزیای تحصیلی کانادا و… صادر شود. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای افرادی که سعی دارند اقامت کانادا را داشته باشند و یا در کانادا تحصیل کنند دوره های ویژه آموزش زبان انگلیسی و زبان فرانسه را برگزار می نماید.

در وب سایت آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مطالب زیادی در زمینه مشاوره مهاجرت و  راهنمای مهاجرت به کانادا و استرالیا و دیگر کشور ها وجود دارد از این رو زبان آموزان عزیزی که قصد مهاجرت به این کشور ها را دارند می توانند در مطالب این سایت جستجو نمایند تا از شرایط اقامت در کانادا و اخبار های به روز مهاجرت به کانادا و استرالیا بهره مند شوند.

موسسه زبان ایران آکسفورد شرایط اخذ ویزای دانشجویی کانادا و ترجمه فرم های مهاجرتی کانادا را در اختیار زبان آموزان قرار می دهدو تمام این منابع را از سایت رسمی مهاجرت کانادا به زبان آموزان ارائه می دهد و سعی می کند تا حد زیادی این منابع را به روز نگه دارد.

دوره های ویژه آموزش زبان انگلیسی و دوره های آموزش تضمینی آیلتس و دوره تضمینی TCFqرا برای افرادی که قصد مهاجرت به این کشور ها را دارند برگزار می نماید. در این دوره ها در صورت عدم موفقیت در کسب نمره مورد نظر ، وجه پرداختی به زبان اموز عوردت داده می شود. این دوره ها با ضمانت نامه کتبی می باشند و با مهر موسسه به زبان آموزان ارائه می شوند. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در ارتباط به قوانین مهاجرتی به کانادا ، استرالیا ودیگر کشور ها و دوره های آموزشی زبان می توانید به مطالب ما در وب سایت مراجعه نمایید و یا با شماره های موسسه تماس بگیرید.