آزمون تافل tpo

آزمون تافل tpo

TOEFL Practice Online بخش آموزش انلاین تافل سایت ETS می باشد که به صورت رسمی برای کسانی که نیاز به نمونه های آزمون تافل و هم چنین تمرین آزمون تافل دارند ارائه می شود.

در تافل tpo زبان آموزان می توانند آزمون های واقعی را از افرادی که تست را طراحی می کنند برگزار کنند و هم چنین نمراتی بسیار نزدیک به آزمون اصلی خود بدست آورند. در تافل tpo شما می توانید مهارت های تست زنی خود را بسیار افزایش دهید و هم چنین بازخورد آزمون تافل tpo خود را از افراد حرفه ای بدست آورید. به تمرین تافل به صورت همیشگی و یا ۲۴/۷ بپردازید.

تافل tpo مزیت های های زیادی دارد:

  • شما را در محیط آزمون تافل اینترنتی قرار می دهد و با آن آشنا می سازد.
  • شما می توانید در پشت کامپیوترتان بدون هیچ زحمتی این آزمون را برگزار کنید.
  • شما در همان روز نمره تان را کسب می کنید و در همان روز نکاتی که می تواند به شما در موفقیت تافل موثر باشد را دریافت کنید.
  • اعتماد به نفس شما بسیار بالا رفته و می توانید به استرس آزمون خود غلبه کنید.

همانطورکه همه شما می دانید تمرین در یادگیری زبان انگلیسی می تواند بسیار موثر باشد. به همین دلیل با شرکت در تافل tpo می توانید به نقاط ضعف و قوت خود آشنا شوید و آن ها را بهتر کنید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در دوره های آموزش تافل خود چندین مرحله آزمون تافل tpo برگزار می کند که بتواند زبان آموزان خود را به بهترین شکل آماده سازد. در دوره های آموزش تضمینی تافل موسسه ما شما بدون هیچچ استرسی تافل اینترنتی خود را برگزار می کنید و از مدرک تافل خود لذت می برید.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آزمون تافل tpo و دوره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره های ما تماس بگیرید.