دو دلیل که چرا باید با دید مثبت به سراغ آموزش زبان برویم

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد یکی از بهترین آموزشگاه های زبان در ایران به شما لذت بردن از آموزش زبان را هدیه می دهد. اما می خواهیم دو دلیل که چرا باید با دید مثبت به سراغ آموزش زبان برویم را با هم ببینیم.

دو دلیل که چرا باید با دید مثبت به سراغ آموزش زبان برویم چه مواردی هستند:

دو دلیل که چرا باید با دید مثبت به سراغ آموزش زبان برویم
دو دلیل که چرا باید با دید مثبت به سراغ آموزش زبان برویم

۱سریع تر می آموزید و بیش تر به یاد دارید
به بیان ساده هر چه در یادگیری زبان بیش تر به خود فشار بیاورید، سریع تر می‌ آموزید.
توانایی زبانی تان به طور گسترده ای عملکردی است از این که شما چه مدت را صرف کار کردن روی آن کرده اید، و چه قدر موثر از آن زمان استفاده می کنید.
بیش تر مردم بر این باورند که یادگیری یک زبان سال ها طول می‌کشد‌. اما این خیلی از حقیقت دور است.
حقه اش این است که در یادگیری زبان به جای ماه و سال، ساعت را در نظر بگیرید.
شما با صرف ۱۰۰ ساعت یادگیری یک زبان در طول یک دوره ی ۳ ماهه (کمی بیش تر از ۱ ساعت در روز)، در مقابل ۱۰۰ ساعت در یک دوره ی ۱ ساله (~۱۵ دقیقه در روز) به طور قابل توجهی نتایج بهتری خواهید داشت.
تعداد کلی ساعات نهاده شده مشابه است، اما فقط با فشرده کردن برنامه ی یادگیری خود از ۱ سال به ۳ ماه، شما از لحاظ ریاضی ۴ برابر سریع تر می آموزید.
اما نه تنها این مساله وجود دارد، بلکه نتایج برنامه ی با شدتِ زیاد، باعث جلسات یادگیری طولانی‌تر و عمیق تر می شود که به شما اجازه می دهد تا بیش تر آن چه را که می آموزید، به یاد داشته باشید.

۲رمز شادی را کشف کنید
‘بهترین لحظات معمولاً موقعی اتفاق می افتند که بدن یا ذهن شخص در تلاشی داوطلبانه تا حد خود امتداد پیدا می کند تا در چیزی سخت و باارزش پیروز شود.’ -‌ماریا کری
اگر شما برای یادگیری یک‌ زبان انگیزه ای قوی دارید، آن گاه می توانید با وقف کردن خود در آن هدف به شادی برسید و به خود اجازه دهید تا در فرایند یادگیری فرو روید.
شما احتمال دارد آن قدر غوطه ور شوید که حواستان به زمان نباشد یا حتی خوردن و آشامیدن را فراموش کنید.
برای رسیدن به آن روند، شما باید یک تمرین را انتخاب کنید و به طور کامل روی آن تمرکز کنید، و تمام حواس پرتی ها را از بین ببرید.
فقط آن موقع است که شما قادر خواهید بود تا به آن حالت فوق العاده برسید و در حالی که از فرایند احساس رضایت دارید، در یادگیری زبان خود پیشرفت زیادی کنید.