۳ پیشنهاد برای استفاده از آموزش آنلاین زبان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای داوطلبین دوره های آنلاین ۳ پیشنهاد برای استفاده از آموزش آنلاین زبان بیان می کند که از نظر یکی از کسانی است که این ابزار را استفاده کرده است. پس به این متن توجه کنید.

3 پیشنهاد برای استفاده از آموزش آنلاین زبان
3 پیشنهاد برای استفاده از آموزش آنلاین زبان

به ۳ پیشنهاد برای استفاده از آموزش آنلاین زبان توجه کنید:

۱) تنظیم کردن برنامه و پرداختن وجه برای یک دوره‌ی مکالمه، بهترین انگیزه‌ای است که می‌توانید داشته باشید.
من سال‌ها را صرف آزمایش شیوه‌های مختلف یادگیری زبان کردم و در اغلب موارد سریعاً انگیزه‌ام را از دست دادم. چرا؟ در آخر کار واقعاً چیزی نبود که من را مجبور کند به چیزی که شروع کرده‌ام، ادامه دهم. انگیزه منبعی کمیاب است و حفظش سخت است. شروع کردن یک دوره‌ی مکالمه‌ی آنلاین (ملاقات حضوری یا آنلاین)، فعالیتی است که شما را مجبور به تعهد می کند. اگر قرار ملاقاتی را با شریک اسپیکینگ خود بگذارید، نیروی محرکه‌ای خواهید داشت که وقتشان را هدر ندهید و با حاضر نشدن سر قرار آبروی خود را نبرید.
۲) بر اساس سطحی که نیاز دارید و با توجه به مکالمه‌ی اولتان معلم را انتخاب کنید
این نکته‌ای بسیار مهم است. اگر می‌خواهید دور‌ه‌های آنلاین مکالمه‌ را آغاز کنید، ارتباط و سازگاری‌تان با معلمتان خیلی مهم است. من جلسات زیادی با معلمین بسیار شایسته با شهریه‌های پایین داشته‌ام اما بسیاری از آن جلسات به جایی نرسید. قصدم اتهام زدن نیست اما درس‌ها سرگرمم نکردند. داشتن معلمی عالی برای مکالمه باعث تغییر همه‌ی این چیزها شد (حتی در زبان‌هایی مانند روسی که فکر می‌کردم غیرممکن است).
۳) برای بهترین نتیجه، سیستم های مختلف را با هم ترکیب کنید
پیش از کار کردن با برخی از اپلیکیشن ها ، طرفدار این اپلیکیشن‌ها بودم. من از برای تمرین اسپانیایی و آلمانی استفاده کردم. همچنین نسخه‌ی پرتغالی برزیلی را برای سرگرم کردن خودم دانلود کردم.
از میان همه‌ی ابزارهای یادگیری زبان، MosaLingua و Italki از بقیه متمایز هستند. چرا؟ چون MosaLingua به شما اجازه می‌دهد واژگان مفید را یاد بگیرید و آن را برای بلند مدت به ذهن بسپارید. از طرف دیگر Italki عنصر حیاتی اسپیکینگ را انتخاب می‌کند. این یعنی می‌توانید واژگان را یاد گرفته و به کار ببندید!