۴ اپلیکیشن برتر رایگان برای بهبود انگلیسی‌تان در سال ۲۰۱۷

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به ۴ اپلیکیشن برتر رایگان برای بهبود انگلیسی‌تان در سال ۲۰۱۷ می پردازد که می تواند برایتان بسیار مفید باشد.

4 اپلیکیشن برتر رایگان برای بهبود انگلیسی‌تان در سال 2017
4 اپلیکیشن برتر رایگان برای بهبود انگلیسی‌تان در سال ۲۰۱۷

۴ اپلیکیشن برتر رایگان برای بهبود انگلیسی‌تان در سال ۲۰۱۷ را با هم ببینیم:

۱- LearnEnglish Grammar

این اپلیکیشن توسط کنسولگری بریتانیا ساخته شد که یکی از قابل اعتماد‌ترین و قابل احترام‌ترین سازمان‌ها برای آموزش زبان انگلیسی در دنیاست. این یک اپلیکیشن تعاملی است که می‌تواند برای تمرین و بالا بردن صحت گرامر انگلیسی‌تان مورد استفاده قرار گیرد.

این اپلیکیشن ۱۲ موضوع گرامری مختلف را پوشش می‌دهد و برای هر کدام ۲۰ فعالیت دارد که باید کامل شوند. این یعنی واقعاً آسان است که برای چند دقیقه در روز تمرین شود، حتی اگر واقعاً سرتان شلوغ است.

۲- Duolingo

این اپلیکیشنی فوق‌العاده برای یادگیری انگلیسی است چون مثل بازی کردن می‌ماند! شما با واژگان آسان شروع می‌کنید و به تدریج سراغ جمله‌های پیچیده‌تر می‌روید و در هر مرحله امتیاز بیشتر می‌گیرید. ایده‌‌ی آن عبارتست از بهتر کردن مهارت‌های زبانی شما با تنها پنج دقیقه تمرین در هر روز. بهتر از همه اینکه بر خلاف بسیاری از اپلیکیشن‌های یادگیری زبان، می‌توانید اسپیکینگ را با قابلیت ضبط صدا در برنامه، تمرین کنید.

۳- Memrise

Memrise برای بهتر کردن دایره‌ واژگان شما طراحی شده و راه‌های زیاد بسیاری برای یاد دادن و به خاطر سپردن کلمات جدید فراهم می‌کند. همچنین به شما کمک می‌کند که درک کنید این لغات را چگونه به درستی در یک جمله استفاده کنید تا باعث اعتماد به نفس خود شوید. مسئله‌ی عالی درباره‌ی این اپلیکیشن اینست که حالت آفلاین هم دارد یعنی می‌توانید حتی وقتی اتصال به اینترنت ندارید هم تمرین کنید.

۴ Evernote

این در حقیقت یک اپلیکیشن یادگیری زبان نیست بلکه ابزاری عالی برای کمک به شما در یادگیری است. Evernote به شما اجازه می‌دهد یادداشت‌ها، فایل‌ها، عکس‌ها، لینک‌ها، کلیپ‌های صوتی و هر نوع فایل یا محتوای دیگر را به راحتی ذخیره کنید. این یعنی هر دفعه که وبسایت یا مقاله‌ای جالب می‌بینید می‌توانید آن را یادداشت کنید و در تنها با چند کلیک پوشه‌ی منابع زبانی ذخیره کنید.