۴ نقل قول الهام بخش برای آموزش زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به ۴ نقل قول الهام بخش برای آموزش زبان انگلیسی اشاره می کند که می تواند برای شما بسیار انگیزشی باشد. چس حتما این نقل قول ها را بخوانید.

4 نقل قول الهام بخش برای آموزش زبان انگلیسی
4 نقل قول الهام بخش برای آموزش زبان انگلیسی

به ۴ نقل قول الهام بخش برای آموزش زبان انگلیسی توجه کنید:

«زبان، نقشهی راه فرهنگ است. به شما میگوید که مردم آن از کجا آمدهاند و به کجا میروند.» ریتا مِی براون

معنای آن چیست: یادگیری زبان فقط راجع به دانستن گرامر و دایره واژگان نیست. همچنین یادگیریِ درک بهتر افراد انگلیسی‌زبان است و فرهنگ‌هاست. به خاطر بسپارید که مسئله‌ی مهم اینست که بتوانید با فرد دیگری ارتباط برقرار کنید و آن‌ها را بشناسید. قرار نیست انگلیسی‌تان هربار که آن را انجام می‌دهید بی‌نقص باشد، مخصوصاً وقتی یاد می‌گیرید!

«اگر با مردی به زبانی که میفهمد صحبت کنید، آن چیز وارد مغزش میشود. اگر با او به زبان خودش صحبت کنید، آن چیز وارد قلبش میشود.» – نلسون ماندلا

معنای آن چیست: یادگیری زبانی دیگر برای نزدیک‌ کردن مردم، مهم است. همانطور که ماندلا گفت، چیزی خیلی مخصوص درباره‌ی صحبت با دیگران به زبان مادری‌شان وجود دارد. حتی اگر هر دو زبانی مشترک را درک می‌کنید، وقتی به خود زحمت می‌دهید که به زبان خود آن‌ها صحبت کنید، برایشان اهمیت بیشتری خواهد داشت. هرچه تلاش بیشتری برای یادگیری انگلیسی صرف کنید، قادر خواهید بود روابط و دوستی‌های مهمتری با انگلیسی‌زبانان داشته باشید.

«آنچه را که با لذت یاد میگیریک؛ هرگز فرامش نمیکنیم.»- آلفرد مرسیر

معنای آن چیست: گاهی اوقات آنقدر درباره‌ی گفتن درست چیزها مضطرب می‌شویم که کلاً از یادگیری متنفر می‌شویم. اما اگر از آنچه انجام می‌دهید لذت ببرید، می‌بینید که آنچه را یاد گرفته‌اید، به مراتب راحت‌تر یاد می‌گیرید. به جای قرار دادن فشار بیش از حد روی خود، نفسی عمیق بکشید و تلاش کنید که خوش بگذرانید.

«شما همیشه ۱۰۰% از تلاشهایی را که نمیکنید از دست میدهید.» وین گرتزکی

معنای آن چیست: گرتزکی قبلاً یک بازیکن هاکی بود اما فقط درباره‌ی ورزش صحبت نمی کند. اگر تلاش به انجام کاری نکنید، خودتان می‌دانید که قطعاً موفق نخواهید شد. بهتر است تلاش کنید و ببینید چه اتفاقی می‌افتد!