۴ نکته برای بهبود رایتینگ انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد آموزش زبان انگلیسی را با ارائه ۴ نکته برای بهبود رایتینگ انگلیسی ادامه خواهد داد. این نکات راحتما به ذهن بسپارید و بکار ببندید.

4 نکته برای بهبود رایتینگ انگلیسی
4 نکته برای بهبود رایتینگ انگلیسی

۴ نکته برای بهبود رایتینگ انگلیسی با یکدیگر مرور کنیم

نوشتن جملات واضح و کامل در انگلیسی نیازمند به دنبال داشتن یکسری قانون و خط مشی مشخص است. اولین قدم برای بهبود مهارت‌های نوشتاری زبان انگلیسی شما، یادگیری این قوانین و خط مشی‌ها است.

در این بخش، نکاتی را مرتبط با بهبود مهارت‌های رایتینگ انگلیسی‌تان مورد بحث قرار می‌دهیم که حوزه‌ی کلیدی دیگری در آزمون آیلتس می‌باشد.

یادگیری قوانین رایتینگ انگلیسی

بهترین مکان برای یادگیری قواعد مناسب در کتاب‌های دوره‌های نوشتاری است. می‌توانید این‌ها را در کتابفروشی‌ها بیابید. این کتاب‌های دستور شامل موضوعات و تمارین متنوعی برای شما هستند تا کامل‌شان کنید. مهم است که با سطح مقدماتی آغاز نمایید و سپس مهارت‌های خود را بهبود بخشید و به سطح میانی و پیشرفته پیشروی کنید.

روزانه لغات جدید یاد بگیرید

هر روز به یادگیری لغات جدید، دیکته‌ی آن‌ها، و تعاریف توجه کنید. شما می‌توانید دو یا سه لغتی را که معنی‌شان را نمی دانید از دیکشنری انگلیسی در بیاورید. تعدادی برنامه‌ی عالی برای موبایل شما وجود دارند که شامل ‘word of the day’ می شود، و دانلود آن رایگان است.

بعد از بازبینی املا و معانی، یک یا دو جمله با استفاده از لغات جدید بنویسید. همچنین می‌توانید به منظور تقویت بیشتر، لغات جدیدی را که طی چند روز گذشته یاد گرفته‌اید، به کار ببرید.

هر روز چیزی بخوانید

خواندن به انگلیسی هم قسمت مهمی از پیشرفت مهارت رایتینگ شما است. هر چه بیشتر بخوانید، بیشتر ساختار جمله، جایگاه درست اسامی و افعال، و گرامر صحیح را تشخیص می دهید.

هر روز بنویسید

عادت کنید که هر روز بنشینید و ۲۰ تا ۳۰ دقیقه را به نوشتن اختصاص بدهید. شما می توانید درباره ی هر چیزی و هر عنوانی که مور علاقه تان است، بنویسید. هدف این تمرین این است که بین چهار تا شش جمله ی درست بنویسید. بعد از نوشتن جمله‌هایتان، آن‌ها را بلند بخوانید و از خود بپرسید آیا درست است یا با عقل جور در می‌آید. اگر این‌طور نیست، آن‌قدر جمله‌های خود را ویرایش کنید تا درست شوند.