۵ کار که در اسپانیا برای یادگیری زبان اسپانیایی می توانید انجام دهید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به عنوان بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی ایران برای کسانی که قصد مسافرت به اسپانیا و یا کشور های اسپانیایی زبان را دارند به ۵ کار که در اسپانیا برای یادگیری زبان اسپانیایی می توانید انجام دهید اشاره می کند. این کارها را حتما انجام دهید.

پس به ۵ کار که در اسپانیا برای یادگیری زبان اسپانیایی می توانید انجام دهید توجه کنید:

5 کار که در اسپانیا برای یادگیری زبان اسپانیایی می توانید انجام دهید
5 کار که در اسپانیا برای یادگیری زبان اسپانیایی می توانید انجام دهید

۱- یک کتاب عبارت خوب داشته باشید. کتاب عبارت آشکارا این مزیت را دارا است که زبانی را در اختیار شما قرار می دهد که در هر موقعیتی آن را لازم دارید، در نتیجه سفر خیلی راحت تری را برایتان فراهم می کند. با این حال، اثر مهم تر این است که باعث می شود تا بروید و با مردم واقعی صحبت کنید، جایی که در واقع یادگیری اتفاق می افتد.

۲- روی پادکست ها سرمایه گذاری کنید. بستن بار به منظور سفر معمولاً زمان آزاد زیادی می برد. به خصوص موقعی که صحبت از نقل مکان می شود آمریکای جنوبی زمان فشرده ای لازم دارد. پادکست های زبان را آماده در اختیار داشته باشید تا موقعی که آن ها را لازم دارید وقت سفر را به وقت مطالعه تبدیل کنید.

۳- مسیرها را بپرسید. … حتی اگر می دانید که به کجا می روید! احتمال دارد کمی حالت غیر صمیمی داشته باشد، اما مساله این است که پرسیدن مسیرها قابل قبول ترین دلیل اجتماعی برای صحبت با مردم در هر کجای جهان است. حتی اگر مکالمه ای کوتاه باشد یک تعامل بیش تر به حساب می آید، و اعتماد به نفستان زیاد می شود.

۴- پرواز نکنید. هر چه مسافت بیش تر باشد بهتر است. نه تنها خیلی ارزان تر از پرواز در آمریکای جنوبی است، بلکه تعدادی موقعیت های عالی هم وجود دارد. اول این که اگر شما کنار شخصی باحال بنشینید در تمام مسیر سفر یک مخاطب شیفته دارید. دوم این که اگر هم کسی نباشد ساعت ها زمان مطالعه ی بی وقفه خواهید داشت (خوشبختانه آن ها فیلم های دهه ی ۹۰ آمریکایی را در تلویزیون پخش نمی کنند).

۵- به جای آن یک کلاس با افراد بومی داشته باشید.  گیتار؟ گل آرایی؟ هر آن چه که دلتان می خواهد. در کلاسی ثبت نام کنید که دوست دارید و، اگر چه احتمال دارد سخت به نظر برسد، به طور زیاد و معناداری در معرض زبان قرار خواهید گرفت (یعنی فقط شامل جملات کتاب عبارت نمی شود – دستور العمل هایی است که شما باید بفهمید و دنبال کنید). همان طور که شما تجربیات رایج را با بقیه به اشتراک می گذارید کلاس ها همچنین روشی خارق العاده برای پیدا کردن دوست هستند.