۵ راه برای یادگیری زبان با گوشی تلفن همراه

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما ۵ راه برای یادگیری زبان با گوشی تلفن همراه بیان می کند که می تواند بسیار مفید باشد.

5 راه برای یادگیری زبان با گوشی تلفن همراه
5 راه برای یادگیری زبان با گوشی تلفن همراه

با هم این ۵ راه برای یادگیری زبان با گوشی تلفن همراه را بررسی می کنیم

همه‌جا انجامش دهید

در صف سوپر مارکت، در آرایشگاه، در خانه در پارک، در ساحل و غیره. حتی وقتی در تعطیلات یا سفر کاری هستید، می‌توانید درستان را با خود ببرید. دیگر وقتی چند روز از خانه دور هستید بهانه‌ای ندارید که درس خواندنتان را کنار بگذارید.

هر زمانی آن را انجام دهید

فرقی نمی‌کند که چه در ساعت ناهار خود باشد یا در قطار به سمت دانشگاه، در مطب دندانپزشک، منتظر دوستتان باشید تا کروات مناسب را انتخاب کند یا … . هر زمانی، وقت مناسب برای مطالعه با نرم‌افزار است. به علاوه هر روز کمی مطالعه کردن بسیار راحت‌تر از مجبور کردن خود به چندین ساعت درس‌ خواندن پشت سر هم طی یک یا دو دفعه در هفته است.

آن را در حالتی راحت انجام دهید

دفن کردن خود با حالتی غیر راحت در زیر کتاب‌ها برای ایام گذشته است. از آن کاناپه که پول زیادی برایش پرداخت کردید لذت ببرید و همزمان که بر رویش دراز کشیده‌اید با راحتی مطالعه کنید. یا این کار را در وان وقتی که از حمام آرامشبخش خود لذت می‌برید، انجام دهید؛ یا وقتی روی زیرانداز حصیری یوگا نشسته‌اید؛ یا وقتی از منظره‌ی بالکن خود لذت می‌برید.

بدون اتصال اینتنرنت انجامش دهید

اگر زبان آموز باهوشی هستید، قادر خواهید بود تا درس‌هایی را که می‌خواهید بخوانید دانلود کنید تا بعداً هم بتوانید مطالعه کنید. به این روش برای مثال حتی وقتی سوار هواپیما هم هستید، می‌توانید درس بخوانید.

آن را به لحظه‌ی خود تبدیل کنید

زمان مطالعه‌ی خود را به وقت شخصی خود تبدیل کنید. آن را به زمانی آرامشبخش، جالب (برای مثال با فیلم‌ها)، زمانی برای پرداختن به خود، هم از لحاظ شخصی و هم حرفه‌ای تبدیل کنید. وقتی زبانی را یاد می‌گیرید که درهای زیادی را باز می‌کند و به شما اجازه می‌دهد تجربیات جدیدی داشته باشد، از خود لذت ببرید. آدم هرچقدر هم که بداند باز کافی نیست!