۶ مزیت آموزش آنلاین PTE

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به ۶ مزیت آموزش آنلاین PTE اشاره خواهد کرد که مسلما هر کسی که در دوره های آنلاین شرکت کند می تواند از آنها بهرهمند شود. اگر شما هم دوست دارید آموزش PTE به صورت آنلاین را داشته باشید کافیست دو کار انجام دهید: ۱- این متن را تا انتها دنبال کنید ۲- با شماره های آموزشگاه ایران آکسفورد تماس بگیرید.

6 advantages of online PTE learning
۶ advantages of online PTE learning

به ۶ مزیت آموزش آنلاین PTE توجه کنید:

PTE آکادمیک یک امتحان کامپیوتری است. آیا به این معنا نیست که شما باید سوادِ پایه ی کامپیوتر را داشته باشید؟ آیا شما موقع کار کردن با کامپیوتر کمی یا کاملاً احساس ناآسودگی می کنید؟ این افکار را کنار بگذارید! نفس راحتی بکشید! همیشه حتی برای وحشتناک ترین مشکلات راه حلی وجود دارد. همه ی آن چه که باید انجام دهید تلاش و اقدام کردن است. حالا ما در اینجا در قسمت پایین دقیقاً راه حل های درست را برای شما می آوریم.

شما تنها کسی نیستید که قرار است برای گرفتن نمرات خوب در امتحان PTE- A با سختی ها روبه رو شود. گرفتن نمره ی بالای ۷۰ حتی برای آنهایی که به خوبی با استفاده و کار کردن با کامپیوتر آشنا هستند راحت نیست. عوامل مخصوص و تاثیرگذاری وجود دارد که هم راستا پیش می روند. اجازه دهید تا سریع به سراغ تعدادی از مشکلات اصلی برویم که شرکت کننده ی PTE با آنها روبه رو می شود.

برای دیدن نمونه کلاس آموزش آنلاین PTE کلیک کنید

مشکلات اصلی آموزش آنلاین PTE

۱-         زمان تمرین: برای حرفه ای هایی که شاغل هستند و همچنین خیلی های دیگر، گاهی پیدا کردن زمان خالی از برنامه های پر مشغله ی خود برای آماده شدن در امتحان PTE سخت است.

۲-         محل: وقتی حد و حدودهایی وجود داشته باشد، شما مجبور می شوید تا خود را با محیط وفق دهید. گاهی، وقتی شما می خواهید بیشتر تمرین کنید این سخت می شود. چنین محدودیت هایی می تواند باعث شود تا آماده سازی به طرزی غیر منطقی سخت شود.

۳-         منابع تمرین: خیلی از منابعِ آنلاین و آفلاین احتمالاً برای تمرین شما موجود هستند. با این حال، شما در مواقع زیادی گیج می شوید که کِی به کدام منابع رجوع کنید، و همچنین اینکه مشخص کنید آیا آنها کمک کننده هستند یا نه. یک تمرین سازماندهی نشده با تمرین نکردن فرقی ندارد.

۴-         ارزیابی مداوم: خیلی از شرکت کنندگان اهمیت یادگیری گام به گام و پیشرفت در هر مرحله را نادیده می گیرند. آنچه که قادر به توجه کردنش نیستند این است که نمره ی کلی فقط با هر پیشرفت کوچک بالا می رود.

۵- تجربه ای مشابهِ امتحان: بدون تمرین کاملِ امتحان، شما مسلماً قادر نخواهید بود تا عملکرد دقیق خود را بدانید. تمرین کردنِ سوالات و بعد یک دفعه در امتحانِ کلی شرکت کردن با هم متفاوت است.

۶- مدیریت زمان: اگر شما حتی کمی درباره ی امتحان PTE جستجو کرده باشید، در آن صورت احتمالاً از قبل می دانید که زمان نقش مهمی در آزمون ایفا می کند. در کلِ امتحان، تقریباً همه ی سوالات به شکل مستقیم یا غیر مستقیم منحصر به زمان هستند.

راه حل های مشکلات آموزش آنلاین PTE

ناامید شدید؟ مشکلات زیادی وجود دارد، اما راه حلش چیست؟ راه حلش تمرین آنلاین PTE با پورتال PTE Tutorials است. بدون اینکه کار زیادی انجام دهید، روش های مختلفی را کشف کنید که بتوانند اثبات کنند که برای شما مفید هستند.

۱-         راحت بودن با قالب امتحان: آزمون PTE یک امتحان کامپیوتری است که یعنی شما باید طرز استفاده از کامپیوتر را بدانید. شما باید تایپ کردن با استفاده از کیبورد را بلد باشید، روش درستِ صحبت کردن در میکروفون را یاد بگیرید، گوش کردن با هدفون را تمرین کنید، و کاربردهای مختلف موس را بیاموزید. دانستن کافی نیست، تمرین کردن ضروری است که در این پورتال آن را خواهید داشت.

۲-         هر کجا و هر زمان دسترسی داشته باشید: وقتی امتحانات آزمایشی به شکل آنلاین موجود هستند، شما می توانید وارد شوید و در هر کجا و هر زمان به آنها دسترسی داشته باشید. هیچ چیزی به عنوان کلاس های از دست رفته وجود ندارد. همچنین، هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد. اگر شما شخصی شب زنده دار یا سحرخیز هستید، و برای این که مفاهیم را بفهمید و تمرین خوبی داشته باشید حالت مطلوبی از زمان برایتان وجود دارد در آن صورت می توانید به راحتی این کار را در پورتال آنلاین انجام دهید.

۳-         منابع تمرینیِ سازماندهی شده: دریافت منابع تمرینیِ PTE از یک جا که متفاوت و در عین حال موثر باشد نادر است. PTE Tutorials راه حل شما در رابطه با نمونه سوالات، امتحانات آزمایشی، منابع ویدئویی، برنامه ی درسی، و چیزهای بیشتری است. بنابراین، شما دیگر مجبور نیستید در جای دیگری به دنبال منابع باشید.

راه حل های بقیه مشکلات

۴-  ارزیابی مداوم: با امتحانات نمره دهی شده و ارائه شده توسط این پورتال، آزمون های کامل شده ی شما توسط معلمان متخصصِ PTE ارزیابی می شود (بر مبنای راهنمای نمره دهیِ Pearson) و یک کارت نمره دهی به شما داده می شود که مشابه کارت نمره دهیِ PTE اصلی است. برای بهبود عملکرد خود، شما قادر خواهید بود تا یک تجزیه و تحلیل امتحانیِ زمان محور را به دقت بررسی کنید. به علاوه، شما همچنین می توانید بدانید کدام مهارت های توانمندسازی و ارتباطی خود قوی و کدام ها ضعیف هستند، و نقاط قوت و نقاط ضعف خود را هم در سوالات مختلف بررسی کنید.

بعد شما می توانید از لحاظ استراتژیک روی حیطه هایی تمرکز کنید که باید تقویت شوند. به راستی که روش بسیار موثر و اثبات شده ای برای تبدیل نمره تان از ۶۰ به بالای ۷۹ است.

۵- تجربه ی امتحان واقعی: مهم ترین مزیت دیگرِ تمرین آنلاینِ PTE این است که شما تجربه ی شرکت در امتحانی مشابه امتحان واقعی را خواهید داشت. مشابه امتحان واقعیِ PTE است و بنابراین، اعتماد به نفستان را تقویت می کند. وقتی شما در آزمون اصلیِ PTE حضور می یابید و به راحتی در امتحان شرکت می کنید یک مبتدی نخواهید بود.

۶- مدیریت زمان: در PTE، بعضی سوالات به طور واضح زمانبندی شده و تعداد کمی تحت تاثیر زمان کلی هستند. حتی اگر شما جواب را بدانید و زبان انگلیسی تان خوب باشد، در صورتی که قادر به مدیریت زمان نباشید، نمرات باارزش خود را به طور غیر ضروری از دست می دهید. و به ما اعتماد کنید. پس، وقتی شما با استفاده از آزمون آزمایشی خود را برای امتحان آماده می کنید در آن صورت همراه با کارت نمره دهی، تجزیه و تحلیلِ زمان محورِ کاملی دریافت می کنید.

حالا برای آموزش انلاین PTE آماده اید

حالا که ۶ مزیت آموزش آنلاین PTE را دیدید، احتمالاً یکی از دشواری های لیست شده در بالا بوده که شما را به اینجا آورده است و ما امیدواریم که راه حل ها را به کار ببرید. در PTE Tutorials، هدف ما طراحیِ بهترین پایگاه است که تمرین را برای شرکت کننده آرامش دهنده سازد.

در اینجا آنچه که PTE Tutorials ارائه می کند آورده شده است:

•          بیش از ۱۸۰ نمونه سوال

•          بیش از ۲۰ امتحان آزمایشی