آموزشگاه معتبر تافل

آموزشگاه معتبر تافل
همیشه برای بهبود مهارت های خود در تافل می توانید به دنبال بهترین ها باشید. اگر در کشوری خارج از ایران هستید و به دنبال مراکز بین المللی آموزش تافل هستید بهتر است مراکزی را انتخاب کنید که توسط ارگان های بین المللی آموزش زبان در جهان تایید شد اند. آموزش معتبر تافل می تواند با معیارهای بسیار زیادی سنجیده شود که به برخی از معیاری های اسن سازمان های همچون ETS و British Council بیان می کنیم.

تافل- آیلتس
تافل- آیلتس

استفاده از سیستم های آموزشی به روز و ارائه نمونه آزمون ها بر اساس معیاری های سازمان های برگزار کننده آزمون
ارائه برنامه ریزی بر اساس نیاز های زبان آموزان و احترام به حقوق زبان آموزان
ارائه مشاوره رایگان برای شرکت در آزمون ها و ثبت نام زبان آموزان در صورت عدم شناخت آنها از نحوه ثبت نام آزمون
استفاده از اساتید تایید شده در سازمان های برگزار کننده آزمون ( با تاییدیه آزمون از سازمان های ETS , British Council )
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها آموزشگاه معتبر تافل در ایران می باشد که در British Council ثبت شده است و به عنوان تنها مدرسه زبان می باشد که توانسته تاییدیه های British Council را کسب کند. اساتید این آموزشگاه دارای مدرک Inspector IELTS می باشند که در راه آموزش آیلتس و تافل به زبان آموزان می تواند بسیار موثر باشد.
اگر شما به دنبال آموزشگاه معتبر در خارج از ایران هستید می توانید با مراجعه به سایت ETS از لیست این دانشگاه ها با خبر شوید. هم چنین در صورت نیاز می توانید در دوره های آنلاین آموزش تافل آموزشگاه ایران آکسفورد شرکت کنید. این دوره های همراه با ارائه مدرک بین المللی معتبر از آموزشکاه می باشد که تاییدیه های دانشگاه آکسفورد و British Council را دارد.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها آموزشگاه معتبر تافل در ایران می باشد که برگزار کننده آزمون های دانشگاه YORK کانادا در ایران می باشد. برای اطلاعات بیشتر با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.