آموزشگاه زبان انگلیسی برای بزرگسالان

آموزشگاه زبان انگلیسی برای بزرگسالان

یادگیری زبان تنها برای افراد نوجوان نیست. بلکه امروزه این نیاز بیشتر برای افراد جوان و بزرگسال احساس می شود. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های مختلف زبان برای افراد بزرگسال می باشد. بسیاری از افراد برای کار و یا تجارت خود نیاز به دوره های Business English  دارند و تعدادی هم برای زبان عمومی خود و یا شرکت در دوره های آیلتس و تافل نیاز به یادگیری زبان در آموزشگاه زبان انگلیسی ایران آکسفورد دارند.

در دوره های آموزش زبان آموزشگاه زبان ایران آکسفورد سعی شده است تا جای ممکن به مواردی که مورد نیاز افراد بزرگسال است توجه شود:

دوره های زبان انگلیسی در این آموزشگاه زبان به صورت فشرده برگزار می شوند و به همین دلیل برای کسانی که از نظر زمانی دچار محدودیت هایی هستند مناسب تر است.

در دوره های زبان انگلیسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره ها برای کسانی که نمی توانند در کلاس های حضوری شرکت داشته باشند، کلاس ها به صورت آنلاین و از طریق اینترنت برگزار می شوند تا بتوان در هر زمان و هر مکانی از امکانات کلاس زبان استفاده کرد.

هم چنین در آموزش دوره های آیلتس و تافل برنامه ریزی ها به صورتی است که در کمترین زمان ممکن تمامی منابع و کتاب های معرفی شده از سوی British Council با زبان آموزان کار می شود.

از افتخارات آموزشگاه زبان ایران آکسفورد استفاده از اساتید مجرب و Native می باشد که در دوره های آموزش زبان های مختلف ( فرانسه ، اسپانیایی ، ترکی استانبولی ، آلمانی ، ایتالیایی ، روسی ، چینی و.. ) علاوه بر زبان انگلیسی از آنها بهره می برد.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزش زبان و طرح های مختلف موسسه زبان ایران آکسفورد با شماره های آموزشگاه زبان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.