منابع سطح پیشرفته زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به منابع سطح پیشرفته زبان انگلیسی در این مقاله اشاره می کند که برای زبان آموزانی که تونسته اند سطح متوسط را کسب کنند بسیار مفید خواهد بود. پس با ما همراه باشید.

منابع سطح پیشرفته زبان انگلیسی
منابع سطح پیشرفته زبان انگلیسی

به منابع سطح پیشرفته زبان انگلیسی توجه کنید:

هر شاگرد سطح پیشرفته ی انگلیسی تعدادی منابع مهم لازم دارد. هر شاگرد باید یک کتاب مربوط به دوره، یک دیکشنری زبان آموز، یک کتاب گرامر و تمرین و منبعی برای ساخت لغات داشته باشد. این راهنما برای زبان آموزان انگلیسی آمریکایی و انگلیسی بریتانیایی و برای هر کدام از این طبقه بندی ها توصیه هایی را درباره ی منابع با کیفیت فراهم می کند‌.

۱- کتاب پیشرفته ی گرامر

این کتاب پیشرفته ی گرامر برای زبان آموزان تافل و آن هایی که در دانشگاه آمریکای شمالی مشغول تحصیل هستند، عالی است. گرامر با استفاده از متون مرتبط با زندگی آمریکای شمالی و همچنین توضیحات جزئیِ مفاهیم و تمرینات پیشرفته ی گرامر انگلیسی به تصویر کشیده شده است.

۲- انگلیسی کاربردیِ  در عمل

این یکی از متون کلاسیک گرامر است که هم گرامر انگلیسی بریتانیایی و هم انگلیسی آمریکایی را در بر می گیرد. اغلب توسط معلمان TEFL به عنوان مرجعِ راهنمای نکات گرامریِ سخت موقع آمادگی برای کلاس استفاده می شود. این ابزار عالیِ یادگیریِ گرامر برای زبان آموزان سطح پیشرفته ی انگلیسی است.

۳- دیکشنری آمریکایی Heritage برای زبان آموزان انگلیسی

دیکشنری آمریکایی Heritage  برای یادگیرندگان زبان انگلیسی به گونه ای  طراحی شده تا متناسب با نیازهای دانش آموزان ESL باشد. با لیست لغت به روز شده و تعاریف برگرفته از پایگاه های فرهنگ لغت American Heritage  ,نمونه جملات و عبارات فراوان,و سیستم تلفظ الفبایی آسان, همگی یک ابزار فوق العاده ی یادگیری را فراهم آورده است.

۴-دیکشنری زبان آموز پیشرفته ی کمبریج

استاندارد در انگلیسی بریتانیایی, دیکشنری زبان آموز پیشرفته ی کمبریج ابزار ایده آلی برای یادگیرندگان زبان انگلیسی که می خواهند همه ی امتحانات پیشرفته ی FCE, CAE را بدهند, فراهم می کند.

این فرهنگ لغت شامل سی دی رام یادگیری با منابع و تمرینات کمک کننده می باشد.

۵٫چگونه دایره وا‌ژگان بهتری بسازیم

این کتاب با در نظر داشتن گویشوران بومی انگلیسی زبان نوشته شده, از این رو باید برای یادگیرندگان زبان انگلیسی در سطح پیشرفته به کار رود. شامل تکنیک های کمک کننده ای برای بالا بردن مهارت یادگیری واژگان و همچنین منابعی تخصیص یافته جهت کمک به یادگیری تاریخچه ی کلمات می باشد.