اپلیکیشن های راهی نوین برای آموزش زبان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد معتقد است اپلیکیشن های راهی نوین برای آموزش زبان هستند و آینده آموزش زبان مطمئنا در گرو استفاده از این ابزار بسیار قدرتمند می باشد. اگر می پرسید چرا با ما باشید تا جوابتان را بگیرید.

اپلیکیشن های راهی نوین برای آموزش زبان
اپلیکیشن های راهی نوین برای آموزش زبان

اما چرا اپلیکیشن های راهی نوین برای آموزش زبان هستند؟

با حاضر بودن تلفن های همراه هوشمند در هر کجا، ما شروع به پذیرش اپلیکیشنهایی کردیم که زندگی را راحت تر می کنند.

برخی ممکن است بگویند ما داریم به اپلیکیشن ها اعتیاد پیدا می کنیم.

اپلیکیشن ها مخصوصاً فوق العاده هستند چون هرگز ما را تنها نمی گذارند. حتی اگر در حال حاضر خود را معتاد اپلیکیشن به حساب نیاورید من مایلم که شما را نصیحت کنم تلفن هوشمند خود را همیشه در دسترس نگاه دارید صرفاً برای اینکه پیغامی از طرف مادرتان آمد، تماسی اورژانسی گرفته شد یا اخطاری مهم از سر کارتان رسید.

و از آنجا که در تلاش هستید یادگیری زبان را به عادتی روزانه تبدیل کنید، چه ابزار یادگیری ای وجود دارد که از چیزی که در جیبتان جا می شود بهتر باشد؟ کتابهای درسی و وبسایت ها که خب خیلی خوب هستند اما بیایید روراست باشیم همه جا نمیشود آنها را همراه داشت. همیشه می توانید تلفن همراه هوشمند را با خدو ببرید و همیشه می توانید چند دقیقه تمرین با موبایل خود را در برنامه جای دهید در حالیکه از زنگهای تفریح لذت میبرید، در حال تردد هستید یا در صف منتظر هستید.

یک چیز بزرگ دیگر این است که اپلیکیشن های امروزی زیبا بوده و شدیداً خوش طرح هستند. محیطی تعاملی دارند، جداً پاسخگو هستند و جهتیابی درونشان آسان است. سیستم پاداش را در ذهن شما به راه می اندازند و به شما لذتی واقعی میدهند بسیار شبیه به هیجان بازی های رایانه ای.

آیا میخواهید در بین ورق زدن کتابتان یا زیر و رو کردن دسته ی فلش کارتهای تکراری استراحتی داشته باشید؟ اپلیکیشن ها به شما تنوع بسیاری میدهند و سازندگانشان می دانند چگونه شما را مشتاق مقادیر بیشتری از آن نگاه دارند- این مخصوصاً وقتی مسئله ی انگیزه برای یادگیری زبانی تا حدّ روانی، کلیدی به حساب می آید بسیار مهم است.

اپلیکیشن ها شما و محتوای آموزشی شما را سازماندهی شده نگاه میدارند. غالباً به شما ابزاری برای تاریخ داده میشود که روند ریدینگ و لیسنینگ خود را به خاطر بسپارید و پروسه­ ی محتوای دوره ای خود را ضبط کنید.