دیکشنری زبان عربی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد امروز قصد دارد به معرفی قاموس زبان عربی یا همان دیکشنری زبان عربی بپردازد. هر چند تمامی این لغت نامه ها کاربردی هستند اما سعی می کنیم انها را بر اساس اعتبار و میزان مقبولیت و دقت در ترجمه برای شما بیان کنیم.

دیکشنری عربی انگلیسی آکسفورد Oxford Arabic Dictionary

دیکشنری زبان عربی
دیکشنری زبان عربی

یک دیکشنری عربی دوسویه که به زبان انگلیسی به عربی و عربی به انگلیسی نوشته شده است.

تمامی منابع که برای تهیه این دیکشنری استفاده شده است از زبان عربی مدرن گرفته شده است.

بیش از ۱۳۰۰۰۰ لغت و اصطلاح در این دیکشنری گنجانده شده است.

بیش از ۷۰۰۰۰ جمله برای مثال آورده شده است.

همچنین قسمت های اضافه ای برای صرف فعل زبان عربی ، اعداد عربی ، تاریخ و سال های عربی به همراه افعال بی قاعده زبان انگلیسی در این لغت نام گنجانده شده است.

دیکشنری زبان عربی آنلاین کمبریج Cambridge English Arabic Dictionary

اگر قصد دارید یک کلمه عربی و یا انگلیسی را از طریق اینترنت جستجو کنید و معنی دقیقی از آن می خواهید بهتر است از دیکشنری آنلاین کمبریج استفاده کنید. برای رفتن به صفحه دیکشنری اینجا را کلیک کنید. داشتن تلفظ کلمات نیز از مواردی است که به شما کمک خواهد کرد. البته باید توجه داشته باشید که این دیکشنری زبان عربی یک سویه و از زبان انگلیسی به عربی است.

دیکشنری زبان عربی اندرویدی

اما اگر از گوشی های هوشمندی استفاده می کنید که اپلیکیشن های متفاوتی دارند. حتما از دیکشنری English Arabic Dictionary استفاده کنید.  این دیکشنری دو سیه ، سریع ، با قابلیت استفاده آنلاین و آفلاین و داشتن منابع بسیار زیاد برای آموزش زبان عربی از مواردی است که این اپ را بسیار مفید کرده است. هم چنین امکان تلفظ کلمات نیز در این لغت نامه وجود دارد.

برای دانلود از google Play کلیک کنید.

برای آموزش زبان عربی با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.