مهاجرت استرالیا قوانین جدید

مهاجرت استرالیا قوانین جدید
آیا شما هم دوست دارید یک زندگی جدید در کشور استرالیا را تجربه کنید؟ مهاجرت استرالیا قوانین جدید خود را در گزینه های مختلف خود ارائه داده است. در مطالب قبل بیان کرده ایم که داشتن سطح خوب زبان انگلیسی و کسب نمره مورد نظر آیلتس بسیار مهم است. راه های زیادی برای داتشن ویزای استرالیا وجود دارد:
ویزای کاری استرالیا
خرید ملک در استرالیا
پیوستن به اعضای خانواده
ویزای تحصیل در استرالیا
برای هر کدام از این موارد مهاجرت استرالیا قوانین جدید وجود دارد که آموزشگاه زبان ایران آکسفورد سعی می کند مهم ترین آنها را اشاره کند.

مهاجرت استرالیا قوانین جدید
مهاجرت استرالیا قوانین جدید

ویزای کاری
Expression of Interest یا فرم شغل مورد نظر EOI خود جزو موارد جدیدی است که در مهاجرت استرالیا موثر می باشد. با سیستم SkillSelect که در سایت مهاجرتی استرالیا وجود دارد می توانید بفهمید که آیا تخصص شما در استرالیا مورد نیاز است یا نه. یکی دیگر از نکات مهاجرت استرالیا قوانین جدید این می باشد که اگر شما شغل و یا شرکت موفقی در ایران داشته باشید می توانید تقاضا کنید که برای گسترش شغل خود آن را به کشور استرالیا ببرید.
همچنین پزشکان و پرستاران با سیستم Doctor Connect می توانید شانس بسیار خوبی در دریافت ویزای کاری داشته باشید.
خرید ملک در استرالیا
در مهاجرت استرالیا قوانین جدید خود را بر این پایه بنا کرده که بهتر است قبل از بررسی یا به اصطلاح PRV اقدام به این کار نکنید. پس برای اینکه دچار اشتباه نشوید و بخشی از سرمایه خود را از دست ندهید بیشتر دقت کنید. معمولا در تبلیغات مختلف بیان می شود که تنها با خرید ملک می توانید اقمت استرالیا را کسب کنید که به هیچ عنوان اینگونه نیست و موارد دیگری همچون داشتن آیلتس و.. می تواند در آن موثر باشد.
برای داشتن اطلاعات بیشتر از ویزای تحصیلی و یا اعضای خانواده با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.