بهترین آموزشگاه زبان انگلیس سال ۲۰۱۵

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در معرفی بهترین ها به زبان آموزان خود پیش قدم بوده است. هر ساله IALC یا International Association of Language centers اقدام به معرفی بهترین آموزشگاه زبان های کشور های مختلف می کند. در سال ۲۰۱۵  مرکز زبان The London School of English در انگلیس توانست  عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیس سال ۲۰۱۵ را از آن خود کند. مفتخریم که می توانیم این مرکز را در ایران به زبان آموزان معرفی کنیم.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیس سال 2015
بهترین آموزشگاه زبان انگلیس سال ۲۰۱۵

معرفی موسسه

The London School of English در سال ۱۹۱۲ تاسیس شده است. این مرکز تمرکز خود را بر روی بزرگسالان قرار داده است. در حال حاضر سه شعبه در لندن وجود دارد و هر شعبه بر روی مهارت های مختلفی از آموزش زبان انگلیسی تمرکز دارد. یکی از دلایل مهمی که این مرکز توانسته به عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیس سال ۲۰۱۵ معرفی شود تنوع در دوره هایی است که ارائه می دهد. برخی از دوره ها را در زیر می توانید ببینید.

دوره های آزمون های دانشگاه کمبریج

انگلیسی برای بانکداری

انگلیسی برای Lecturing

دوره های انگلیسی عمومی

BEC و انگلیسی تجاری

انگلیسی برای وکلا

Accommodation نیز از محاسنی است که این آموزشگاه به زبان آموزان خود می دهد.

شاید سابقه این موسسه در دنیا بی نظیر باشد. بهترین آموزشگاه زبان انگلیس سال ۲۰۱۵ قدیمی ترین مرکز مورد تایید در انگلیس نیز می باشد. به گفته مدیران موسسه ، دلیل جلوگیری از تعداد شعبه ها در انگلیس و دیگر کشور ها ، مدیریت با کیفیت و حفظ استاندارد ها می باشد.

ILAC در طی یک رای گیری در وب سایت خود تواسنت این مرکز را به عنوان نامزد دریافت جایزه بهترین آموزشگاه زبان انگلیس سال ۲۰۱۵ بیان کند.

مراکز Holland Park and Canterbury و Stamford Brook این موسسه از نظر کیفی جزو بهترین مراکز در دنیا می باشند و البته هزینه کلاس های موسسه نیز به نسبت بالاتر از موسسات معمولی می باشد.