بهترین روش ها برای تمرین زبان با فعالیت های روزمره

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به بهترین روش ها برای تمرین زبان با فعالیت های روزمره اشاره می کند. بسیاری از ما فکر می کنیم که برای تمرین زبان باید حتما فیلم ببینیم و یا به کلاس برویم و یا در کشور مقصد زندگی کنیم. اما ابدا اینطور نیست. با ما باشید تا برخی از این راه های ساده را ببینید.

پس بهترین روش ها برای تمرین زبان با فعالیت های روزمره چه مواردی هستند؟

بهترین روش ها برای تمرین زبان با فعالیت های روزمره
بهترین روش ها برای تمرین زبان با فعالیت های روزمره

۱. زبان فعالیت های آنلاین خود را عوض کنید
سریع به ۳ فعالیت آنلاین که هر روز انجام می دهید، فکر کنید – آن ها چه چیزهایی هستند؟
برای مثال:
°  جستجوی گوگل
°  خواندن اخبار
°  به دنبال دستور العمل گشتن
شما می توانید انجام تمام این چیزها را به زبانی که در نگه داری اش تلاش می کنید، شروع کنید.
احتمال دارد که این در ابتدا سرعت شما را کم کند، اما برای نگه داری یک زبان روشی کمک کننده است، چون در هر کدام از این موارد شما به دنبال اطلاعات مخصوصی هستید، که یعنی برای فهمیدن آن چه که به سویتان برمی‌گردد، انگیزه دارید‌.
بزرگ ترین مانع برای انجام همیشگی این کار… شما هستید!
ترک عادات برای من به شخصه سخت است مانند تایپ کردن در اسم سایت خبری هر موقع که اخبار را لازم دارم، اما شما می توانید به محض این که تصمیم گرفتید آن را عوض کنید!

۲. زبان را به بقیه آموزش دهید
اگر شما اولین آیتم در این لیست را دوست دارید ( تبادلات زبانی)، این یکی احتمالاً برایتان بسیار مناسب است.
شما احتمالاً هرگز آموزش زبان دوم خود را به بقیه در نظر نگرفته اید، اما… چرا این کار را نکردید؟
بعضی از بهترین معلمان زبانی که تا به حال ملاقات کرده ام گویشوران غیر بومی بوده اند، چون آن ها می دانند که یادگیری زبان چگونه است، و می توانند مسائل را از دیدگاه یک رفیقِ زبان آموز به بقیه توضیح دهند.

۳. منابع خود را ایجاد کنید و به بقیه کمک کنید
این چیزی است که بهش علاقه ی زیادی دارم، همان طور که می توانید مجسم کنید!
وبلاگی که شما الان در حال خواندنش هستید نتیجه ی علاقه ی من به ابراز افکارم درباره ی یادگیری زبان به جهان گسترده تری است.
من در نوشتن درباره ی یادگیری زبان در وبلاگ و پادکست خود، ایده هایم را گسترش داده و توانایی خود را برای آموزش این مسائل ارتقا می دهم.
موقعی که من در وبلاگم پست هایی را درباره ی چگونگی یادگیری اسپانیایی به اشتراک می گذارم، به طور مستقیم یادگیری خودم را ارتقا می دهم.
من خیلی درباره ی زبان هایی که منابع اصلی خودم را برای بازار ایجاد می کنم، مشتاق هستم، که امیدوارم باعث بهتر شدن گزینه ها برای زبان آموزان سراسر جهان شود