آموزش زبان برزیلی

آموزش زبان برزیلی
برزیل را با فوتبالش می شناسید؟ با جادوی بازیکنانی مثل پله ، رونالدینیو ، رونالدو و بسیاری دیگر از کسانی که تیم ملی این کشور را قهرمان جهان کردند. اما مطمئن باشید فقط این دلیل برای آموزش زبان برزیلی وجود ندارد. پس با آموزشگاه زبان ایران آکسفورد همراه باشید تا با این کشور بیشتر آشنا شوید.
برزیل پنجمین کشور بزرگ دنیاست.

آموزش زبان برزیلی
آموزش زبان برزیلی

جمعیت برزیل حدود ۲۰۴ میلیون نفر است که آن را به یکی از پرجمعیت ترین کشور های دنیا تبدیل کرده است.
پایتخت برزیل یعنی شهر برزیلیا از بالا شبیه به یک هواپیما ساخته شده است.
برزیل بیش از ۴۰۰۰ فرودگاه دارد و بعد از ایالت متحده آمریکا دارای بیشترین تعداد فرودگاه در جهان است.
بیش از ۷۰ قبیله در برزیل وجود دارد که هیچ ارتباطی با بیرون ندارند.
هر ساله بیش از ۶ میلیون نفر از در دنیا از برزیل دیدن می کنند.
اما زبان برزیلی چیست ؟
زبان رسمی کشور برزیل در اصل زبان پرتغالی با Portuguese می باشد. در اصل از سال ۱۵۰۰ که پرتغالی ها وارد کشور برزیل شدند و این کشور را جزو مستعمرات خود کردند همانند بسیاری دیگر از کشور ها سعی در تغییر زبان مردم بومی برزیل را داشتند. این کار چندان سخت نبود زیرا با ساختار قبیله ای برزیل و نبود یک قدرت واحد پرتغالی ها توانستند در مدت کوتاهی زبان خود را به عنوان زبان مرسوم در سرزمین برزیل کنند.
پس اگر دوست دارید که به آموزش زبان برزیلی بپردازید باید به سراغ زبان پرتغالی بروید اگرچه به دلیل تفاوت جغرافیایی پس از سال ها زبان پرتغالی برزیل با زبان پرتغالی پرتغال تفاوت کمی پیدا کردند اما همچنان از نظر کلی هر دوی آنها یک زبان با تفاوت کمی لهجه به حساب می آیند.
برزیل در حال تبدیل شدن به یکی از قدرت های اقتصادی جهان است و به همین دلیل یادگیری زبان برزیلی در جهان رو به افزایش است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان برزیلی است. در صورت تمایل به شرکت در کلاس ها با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.