Bridge to IELTS کتاب

Bridge to IELTS کتاب
بررسی کتاب پلی به آیلتس برای زبان آموزانی سطح Intermediate و Pre-Intermediate بسیار مفید است. Bridge to IELTS کتاب حدود ۱۲۰ ساعت آموزش تخصصی برای آیلتس ایجاد می کند که می تواند حداقل یک سطح شما را ارتقا دهد. Louis Harrison و Susan Hutchinson نویسندگان این کتاب ادعا می کنند که زبان آموزان در انتهای این دوره می توانند برای ورود به دوره های تخصصی تر آیلتس و نمره های ۶ یا ۷ آماده باشند. هدف گذاری های که National Geographic و موسسه Cengage Learning در این کتاب قرار داده اند عبارتند از:
موضوعات مرتبط با آیلتس و آشنایی با مهارت های کلیدی
فراهم کردن نکته های تستی برای موفقیت در آیلتس
آموزش زبان انگلیسی کاربردی آیلتس
قسمت مخصوص writing به همراه ۱۲ درس اضافی
قسمت گرامری مخصوص به همراه تمرین های مرتبط با آن
اما اگر بخواهیم این کتاب را باز کنیم خواهیم دید که ۱۲ درس در این کتاب وجود دارد . حدود ۱۰۲ صفحه مطلب مفید ارائه شده است. برای دانلود Bridge to IELTS کتاب و تهیه فهرستی از مطالب آن بر روی لینک زیر کلیک کنید:

 

برای دانلود کلیک کنید
با یک نگاه اجمالی متوجه خواهید شد موضوعاتی همانند Home , Festival, Education, Work, Building and Cities, natural World و… که از موضوعات پر کاربرد آیلتس هستند بسیار استفاده شده است. در سال ۲۰۱۳ که این کتاب منتشر شد تا کنون ویرایش جدیدی ارائه نشده است و این یکی از نقطه ضعف های این کتاب می باشد.
در کل اگر بخواهیم این کتاب را نقد کنیم می توان گفت نقطه قوت آن تمرکز بر روی سطح پایین آیلتس و ارائه کلمات و گرامر برای همان سطح باشد. نقطه ضعف این کتاب هم به روز نبودن و نداشتن سطوح بالاتر و جامع نبودن آن اشاره کرد.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما پیشنهاد می دهد در صئرتی که می خواهید این کتاب را برای آیلتس تهیه کنید حتما به یاد داشته باشید که باید آن را با کتاب های بهتر دیگری همراه کنید.