امتحان زبان چینی تجاری BCT

امتحان زبان چینی تجاری BCT

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره ویژه چینی تجاری خود را ویژه افرادی که برای امتحان چینی تجاری BCT خود را اماده می کنند کلاس های آموزشی برگزار می کند. Business Chinese Test ( BCT) یکی از آزمون های موسسه Hanban است که برای صاحبان مشاغل و کمپانی های مختلف طراحی شده است.

امتحان زبان چینی تجاری BCT
امتحان زبان چینی تجاری BCT

آزمون برای چه کسانی طراحی شده است؟

اگر در سطح متوسط و یا پیشرفته در زبان چینی هستید و هم چنین دوست دارید در حوزه های شرکت های تجاری فعالیت کنید امتحان زبان چینی تجاری BCT می تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد.

زمان و مکان آزمون

این آزمون در کشور چین و برخی دیگر از کشور ها برگزار می شود. برای اینکه از تمامی زمان های برگزاری آزمون در سال با خبر شوید می توانید با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.

ساختار امتحان زبان چینی تجاری BCT

این آزمون دارای سه نوع مختلف می باشد. آزمون BCT (A) ، BCT ( B) و BCT Speaking. در آزمون های A و B بخش های Listening, Reading و Writing برگزار می شود. هر کدام از تست های A و B حدود ۶۵ دقیقه زمان نیاز دارند. در هر کدام از بخش های Listening و  Reading 30 سوال از زبان آموزان پرسیده می شود. در بخش Writing 10 سوال وجود دارد که زمانی حدود ۱۰ دقیقه را شامل می شوند. ( البته تست ها در بخش B تعداد بیشتری هستند و زمان بیشتری نیز برای آزمون در نظر گرفته شده است.

نمره بندی آزمون

این آزمون در بخش های A و B دارای ۳۰۰ نمره می باشد. یعنی هر کدام از مهارت ها دارای ۱۰۰ امتیاز می باشند که نمره کل مجموع نمره های این بخش ها می باشد.

برای شرکت در دوره های امتحان زبان چینی تجاری BCT و یا ثبت نام با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.