انگلیسی تجاری آموزش مکاتبات بازرگانی و مکالمه ‌BEC

دوره آموزش انگلیسی تجاری و مکاتبات بازرگانی

شاید شما هم متوجه شده باشید که برخی افراد در مکالمه تجاری انگلیسی به حدی توانا هستند که نظر همه را در یک جلسه تجاری به خود معطوف می کنند و همه صحبت های او را با دقت گوش می کنند و همیشه پروژه های این افراد تایید مدیران را می گیرد. داشتن تبحر در مکالمه انگلیسی تجاری مهم ترین عامل در کسب چنین مهارتی است و افرادی که مکالمه تجاری انگلیسی را به خوبی انجام می دهند همیشه از وجه خوبی در میان همکاران و مدیران برخوردارند.

ویدیو کوتاه معرفی دوره آموزش انگلیسی تجاری ایران آکسفورد

در این ویدیو کوتاه به مواردی که در یک دوره Business English در ایران آکسفورد خواهید داشت را می بینید. حتما به شما پیشنهاد می دهیم این ویدیو را قبل از خواندن ادامه مطلب ببینید.

معرفی دوره انگلیسی تجاری ایران آکسفورد

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش انگلیسی تجاری Business English Conversation می باشد. در کلاس های مکالمه تجاری انگلیسی منابع به صورتی طراحی شده اند که تمام مباحثی را که امکان دارد در یک جلسه تجاری رخ دهد پوشش دهد.

در پکیج آموزش انگلیسی تجاری ما چه مورادی را آموزش می بینید

جلسات تجاری Business Meetings

شاید تمام کسانی که زبان انگلیسی را برای اهداف تجاری یاد می گیرند مهم ترین دلیل آن را موفقیت در یک جلسه تجاری بدانند. در دوره های مکالمه تجاری آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما آموزش داده می شود که چطور افراد مختلف در یک جلسه را با خود همراه سازید و آن ها را در بحث شرکت دهید. کسب اعتماد به نفس لازم برای سخنرانی خوب می تواند ابتدایی ترین هدف این دوره باشد.

مدیریت جلسات Managing a meeting

نحوه شروع یک جلسه، گرفتن یک جلسه تحت کنترل خود، معرفی موضاعات مورد نظر و اتمام یک جلسه تجاری از مهم ترین اهداف در بخش آموزش مدیریت جلسات در یک دوره آموزش مکالمه تجاری انگلیسی است.

تسلط بر چانه زنی Negotiation

جلب اعتماد افراد در مکالمه تجاری انگلیسی با چانه زنی و نزدیک کردن دیدگاه های افراد به یکدیگر امکان پذیر است. برای این کار باید یاد بگیرید که دیدگاهتان را کاملا ضفاف بیان کنید و هر گونه نکته مبهمی را برای خود و طرف مقابلتان روشن کنید.

دانلود کتاب مکالمات بازرگانی به انگیسی

یکی از کتاب هایی که می تواند به میزان خیلی زیادی برای شما موثر باشد کتاب مکالمات بازرگانی می باشد. این کتاب با داشتن گنجینه ای از لغات و کلمات انگلیسی تجاری و اصطلاحات بازرگانی انگلیسی یکی از بهترین منابع برای بیزینس من هایی است که دوست دارند در این حوزه هر چه بیشتر پیشرفت کنند.

برای دانلود رایگان کتاب مکالمات بازرگانی به صورت PDF کلیک کنید

برنامه ریزی برای پیدا کردن علایق

برای اینکه علایق طرف مقابل را بدست آورید باید یاد بگیرید در بین صحبت های آنها بتوانید نیاز هایشان را پیدا کنید. این کار مهارت شما را در یک مکالمه تجاری انگلیسی به نمایش می گذارد.


مکاتبات بازرگانی انگلیسی

آیا شما هم همیشه به این فکر بوده اید بالا بردن مهارت مکاتبات بازگانی انگلیسی خودتان باعث پیشرفت و ارتقای موقیعیت شغلیتان می شود؟ با دوره های مکاتبات بازرگانی ایران آکسفورد دیگر هیچ وقت به این حفره های کوچک در دانش زبان انگلیسی خود اجازه ندهید که پتانسیل پیشرفت شما در کار را از شما بگیرید. فرقی ندارد که شما کارمند باشید ، مهندس و یا یک مدیر اجرایی باشید، وقتی شما با دیگران در محیط کاری تان نیاز به ارتباط داشته باشید دوره های مکاتبات بازرگانی انگلیسی می تواند برای شما مفید باشد.

در این دوره ها نحوه بستن قراردادهای تجاری ، ویرایش این قرارداد ها و بار معنایی لغات در قرارداد های تجاری ، دادن ایمیل های بازرگانی ، نامه نگاری های تجاری با زبان آموزان کار می شود.

این دوره ها برای شرکت هایی که در زمینه های واردات و صادرات با کشور های مختلف فعالیت می کنند بسیار مناسب هستند. ما برای شرکت ها و موسساتی که نیاز به آموزش کارمندان خود به صورت گروهی نیز دارند امکان ارسال استاد و هم چنین برگزاری کلاس ها در محیط آن شرکت را دارد و هم چنین می توانند در صورت نیاز کلاس ها را به صورت آنلاین برگزار کنند.

آموزش مکاتبات تجاری و اصطلاحات بازرگانی با ارائه مدرک انگلیسی

در پایان این دوره ها مدرک مکاتبات بازرگانی انگلیسی ایران آکسفورد به همراه کد پیگیری به تمامی زبان آموزان اعطا می شود و می توانند با ارائه این مدرک نشان دهند که دانش لازم برای کار در شرکت های بین المللی را دارند.

هم چنین علاوه بر این دوره ها، آموزش انگلیسی تجاری نیز برگزار می شود که برای جلسات و ترجمه همزمان استفاده می شوند و برای کسانی است که فن چانه زنی Negotiation برای آنها اهمیت زیادی دارند.

دانلود PDF کتاب انگلیسی برای ایمیل و مکاتبات بازرگانی

یکی از کتاب هایی که می تواند بسیار برای شما مفید باشد کتاب اصول نامه نگاری انگلیسی English for Emailing میباشد که در آن می توانید به مکاتبات تجاری و اصول نوشتن مکاتبات بازرگانی آشنا شوید.

برای دانلود کتاب انگلیسی برای مکاتبات بازرگانی و اصول نوشتن ایمیل کلیک کنید.


دوره آموزش زبان انگلیسی تجارت بین الملل

اگر شما هم به دنبال دوره ای هستید که به صورت کامل روی آموزش زبان انگلیسی تجاری تمرکز داشته باشد ، آموزشگاه زبان تجاری انگلیسی ایران آکسفورد بهترین مکان برای شماست. تمام دوره های آموزشگاه زبان تجاری انگلیسی ما فشرده، پویا، کاربردی هستند.

اساتید با تجربه ما این موضوع را میدانند که همه مشاغل و تجارت ها با هم یکسان نیستند و به همین دلیل انعطاف پذیری دوره ها تا حد زیادی بر اساس نیاز های شما برنامه ریزی می شود.

دوره های آموزشگاه زبان تجاری انگلیسی ما به چند نوع تقسیم بندی می شوند:

دوره زبان تجاری بین الملل

این دوره برای مدیران و افرادی است که دوست دارند سطح زبان تجاری خود را بهبود دهند و در جلسات خود کنترل بیشتری بر محیط داشته باشند.

دوره های نامه نگاری تجاری

در این دوره هایبر روی قراداد ها ، درخواست ها و فرم هایی تاکید دارد که در دنیای امروز اجتناب ناپذیر هستند. در این دوره قواعد emailing نیز به زبان آموزان ارائه می شود.

دوره های BEC

دوره های آموزشگاه زبان تجاری انگلیسی ایران آکسفورد در سه الی چهار ترم و بسته به سطح زبان آموزان تقسیم بندی می شود و در انواع مختلف عادی، فشرده و فوق فشرده نیز ارائه می شوند. بسیاری از کسانی که دوست دارند در مدت زمانی نسبتا کوتاه دوره را به اتمام برسانند می توانند فشردگی دوره را بر اساس نیاز خود انتخاب کنند.

در این دوره ها حتی زبان آموزان برای شرکت در دوره های Business English دانشگاه های مختلف نیز آماده می شوند. که در آن می توانند بعد از پایان دوره می توانند مدرک معتبر این دوره ها را نیز کسب کنند.


مهارت هایی که با شرکت در کلاس ها بدست می آورید

زبان انگلیسی بازرگانی برای بسیاری از افراد از جمله مدیران شرکت ها ، بازرگانان ، افراد حرفه ای موسسات بین المللی و … بسیار موثر است. آموزشگاه زبان بازرگانی تخصصی که بتوانند نیاز های این گروه و صنف را بشناسد و بر اساس این نیاز ها به آن پاسخ دهد می تواند در این مسیر بسیار موثر باشد.در دوره های آموزشگاه زبان بازرگانی ایران آکسفورد شما می توانید مطمئن باشید که بر روی این موارد کار می شود:

  • مهارت های برقراری مکالمه
  • شرکت در جلسات تجاری
  • چانه زنی ( متقاعد سازی ، سبک های فروش و …)
  • کار گروهی و انجام فعالیت های در یک گروه
  • کلمات بازرگانی
  • مهارت های برقراری ارتباط با تلفن
  • حل مشکلات و تقابل ها
  • مدیریت تفاوت های فرهنگی جلسات بازرگانی

توانایی برقراری مکالمه با اعتماد به نفس

مکالمه دقیق و روان

افزایش توانایی نامه نگاری و Emailing پیشرفته

کسب استراتژی مکالمات بازرگانی (توانایی موافقت و مخالفت موثر – روشن کردن یک موضوع و دادن توضیحات مناسب ، تقاضای کسب نظرات دیگران، به چالش کشیدن دیگران و دفاع از دیگران، شروع و پایان دادن به یک جلسه بازرگانی)

در هر جای این دنیا و به هر زبانی که صحبت می کنید حتما به اهمیت زبان انگلیسی پی برده اید. اگر شما هم در محیط های بین المللی کار می کنید و یا برای گسترش کسب و کار خود به زبان انگلیسی نیاز دارید می توانید در دوره های آموزشگاه زبان بازرگانی ایران آکسفورد شرکت کنید.


بسیاری از زبان آموزان برای بسیاری از مواقع نیاز به یادگیری انگلیسی تجاری Business English دارند. بسیاری از سایت های معتبر جهان منابع زبادی برای انگلیسی تجاری Business English معرفی می کنند. یکی از این سایت که بسیار معتبر است و منابع بسیار مفیدی را معرفی می کند سایت بریتیش کانسیل British Council می باشد.

سری آموزش Business and work

در این سری آموزشی زبان آموزان می توانند منابع آموزشی انگلیسی تجاری را برای بهبود مهارت های زبان انگلیسی زبان اموزان به ارائه می دهد.

شما می توانید پادکست ها و مقاله های آموزشی این سایت آموزش زبان را برای موضوعات مختلف انگلیسی تجاری business English پیدا کنید و از آن برای مقاصد خود استفاده نمایید. همه این منابع انگلیسی تجاری business English با تمرین هایی همراه شده است تا شما بتوانید تمام این موارد را به خوبی بشناسید.

پادکست های شغلی

این سری از این پادکست های اموزشی به زبان آموزان کمک می کنند تا مهارت شنیداری خود را برای محیط های کاری به زبان انگلیسی آشنا نمایند.

سری آموزشی “شما استخدام شده اید “

این سری شامل ویدیو های کاری می شود که با دو شخصیت Follow Philip Hart and Marcia Boardman همراه می شود و شما را با مراحل مختلف استخدام در کشور های انگلیسی زبان آشنا می نمایند.


سوالات متداول

مدرک انگلیسی تجاری برای چه کسانی است؟

مدرک انگلیسی تجاری یا بازرگانی برای تمام کسانی که در حوزه های مختلف بازرگانی مشغول فعالیت هستند بسیار مناسب است. مهارت های کاربردی همانند نامه نگاری، فن بیان، مذاکره انگلیسی در جلساات اداری از مواردی است که در دوره ها آموزش داده می شود.

بهترین کتاب ها برای انگلیسی تجاری کدام کتاب ها هستند؟

کتاب های متفاوتی برای آموزش انگلیسی تجاری مورد استفاده قرار می گیرند. کتاب های Market Leader, Business English Result از جمله این موارد هستند. البته سری کتاب BEC کمبریج و Business آکسفورد هم از کتاب های بسیار عالی برای دوره های انگلیسی بازرگانی می باشد.

آیا در پایان دوره های انگلیسی بازرگانی مدرک داده می شود؟

بله! موسسه ما در پایان دوره به شما مدرک انگلیسی تجاری معتبر و قابل ترجمه اعطا می کند.

برای شروع انگلیسی بازرگانی باید چه سطحی داشته بایم؟

برای شرکت در دوره های انگلیسی تجاری بهتر است حداقل سطح متوسط زبان انگلیسی را داشته باشید. برای دیدن سطح خود می توانید از تعیین سطح انگلیسی رایگان ما استفاده کنید.