خرید مدرک آیلتس

خرید مدرک آیلتس بدون شرکت در آزمون آیلتس

خرید مدرک معتبر آیلتس در ایران و یا گرفتن مدرک آیلتس در مالزی با استعلام از وب سایت رسمی IELTS به همراه کد رسمی مدرک TRF آیا ممکن است؟ هزینه های متفاوتی برای این کار درخواست می شود. اما آیا می توان بدون شرکت در جلسه آزمون آیلتس این مدرک را بدست آورد؟ آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به بررسی روش های خرید مدرک آیلتس پولی که مطرح می شوند اشاره می کند و میزان اعتبار هر کدام از این مدارک را بیان می کند.

هزینه مدرک آیلتس با استعلام

اینکه چه قدر این کار هزینه دارد بسیار مهم است؟ معمولا هزینه متفاوتی از ۳۰ میلیون تا ۱۳۰ میلیون تومان ممکن است برای گرفتن مدرک اصل آیلتس پولی از داوطلب خواسته شود. برای بسیاری از افراد این هزینه ها زیاد است اما ممکن است برخی هم این هزینه را منطقی بدانند و از آنجا که به مدرک نیاز دارند بیان کنند که این هزینه ارزشش را دارد.

آیا خرید مدرک آیلتس با استعلام امکان پذیر است؟

هر مدرک IELTS دارای یک کد می باشد که می توان به وسیله آن کد، اعتبار مدرک آیلتس را تایید کرد. به این کد TRF یا کد استعلام آیلتس گفته می شود. پس اگر مدرکی فاقد این کد باشد کاملا بی اعتبار است. این کد توسط سازمان بریتیش کانسیل و دانشگاه کمبریج ارائه می شود و به همین دلیل امکانی وجود ندارد که بتوان این کد را جعل کرد، به همین دلیل نمی توان این مدرک را به صورت جعلی چاپ کرد. پس مدرک حتما باید توسط سازمان معتبر ایلتس صادر شود و در غیر اینصورت هیچ اعتباری ندارد.

به همین دلیل نمی توان بدون شرکت در آزمون مدرک ایلتس را گرفت و در صورتی که کسی یا شرکتی به شما می گوید بدون شرکت در آزمون می توانید مدرک آیلتس را بخرید، مطمئن باشید کاملا کلاه برداری است.

تنها راه خرید مدرک آیلتس با استعلام، ارسال شخص دیگری به سر جلسه آزمون است، اما آیا ممکن است کسی جای شخص دیگری بتواند در جلسه امتحان شرکت کند؟ با آموزشگاه زبان ایران آکسفورد همراه باشید تا جواب این سوال را دریافت کنید.


فرستادن شخص دیگر به جای خود در جلسه آزمون آیلتس

روش دیگری که ممعولا برای بدست اوردن مدرک آیلتس بدون آزمون مطرح می شود، فرستادن یک شخص سر جلسه آیلتس است و گرفتن نمره خوب توسط آن شخص برای شما. معمولا افراد یا شرکت هایی که به شما این پیشنهاد را می دهند بیان می کنند که در مراکز آیلتس عواملی را دارند که می توانند شخص دیگری را جای شما بفرستند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در اینجا بررسی می کند که چرا چنین کاری به هیچ عنوان امکان پذیر نیست.

مدارک شناسایی برای حضور در جلسه آیلتس

اولین چیزی که شما در مرکز آیلتس باید نشان دهید کارت شناسایی خود است. این کارت معمولا پاسپورت شماست و شخص باید شباهت بسیار زیادی با شما داشته باشد تا بتواند شناسایی نشود. پس عملا شما در سد اول امنیتی آیلتس گیر خواهید کرد و لو می روید. اما بیایید فرض کنیم که شرکت های کلاه بردار شخصی را در مرکز آیلتس دارند و شما وارد مرکز می شوید. این یعنی اینکه شما موفق شدید؟ نخیر! سد های امنیتی دیگر این امکان را از بین می برند. در ادامه این موارد امنیتی را بیشتر می شناسید.

عکس شما در جلسه ایلتس گرفته می شود و بر روی مدرک شما چاپ می شود

خرید مدرک آیلتس
عکس روی مدرک در مرکز از شما گرفته می شود

وقتی وارد مرکز می شوید باید در جلوی دوربین آن مرکز بایستید و عکس شما گرفته می شود. بعد از اینکه این عکس گرفته می شود بر روی مدرک شما همین عکس چاپ می شود. پس اگر شخص شبیه شما نباشد عکس روی مدرک شما کاملا با شما متفاوت می شود و مطمئنا در مراحل مهاجرت یا اپلای تحصیلی افسر مهاجرتی متوجه این عدم شباهت می شود. پس می بینید که حتی اگر فردی در مرکز شخص مورد نظر قلابی را به درون مرکز راه دهد, عکس گرفت شده توسط دوربین مرکز همه چیز را لو می دهد.

در آزمون Speaking آیلتس ممتحن دوباره مدارک شما را چک می کند

علاوه بر موارد بالا بر فرض اینکه کسی متوجه این موارد نشود، در جلسه آزمون حضوری و اسپیکینگ آیلتس ممتحن عکس شما را با مدرک شناسایی شما چک می کند. واقعا غیر ممکن است که شرکت یا سازمانی بتواند ادعا کند که می تواند کل این موارد امنیتی را دور بزند و به شما مدرک اصل آیلتس ارائه دهد.

از آنجا که آزمون آیلتس به صورت حضوری است تقلب در آزمون بسیار دشوار است. برخی بیان می کنند چون تافل به صورت کامپیوتری است امکان دور زدن آزمون بیشتر است. برای دیدن شرایط و هزینه خرید مدرک تافل کلیک کنید.


چاپ مدرک جعلی آیلتس

یکی دیگر از روش هایی که ممکن است کلاهبرداران به شما ارائه بدهند، چاپ مدرک جعلی است که همانند مدرک اصلی است و شما می توانید آن را به هر جایی نسان دهید و از آن استفاده کنید.

این ادعا به قدری مضحک است که حتی یک فکر کوتاه هم متوجه آن می شود اما ما به شما می گوییم چرا چاپ مدرک ایلتس امکان پذیر نیست.

کاغذ های ضد کپی مدرک ایلتس

اولین نکته کاغذهای مدرک آیلتس است. این مدارک بر روی کاغذهای بسیار پیشرفته ای چاپ می شوند که ضد کپی هستند و نمی توان آن ها را کپی کرد. به همین دلیل کلاه برداران اصلا نمی توانند مدرک اصلی را جعل کنند.

کد TRF آیلتس

همانطور که در بالا گفته شد کد استعلام آیلتس یکی از مواردی است که در مدرک ایلتس وجود دارد و دانشگاه ها و شرکت های مهاجرتی این کد را از سایت ایلتس استعلام می گیرند. پس کاملا مشخص است که نمی توان این کد را به صورت جعلی در سایت آیلتس ایجاد کرد.


گرفتن مدرک ایلتس فوری از ترکیه

این موضوع هم ممکن است بسیار مطرح شود و افراد بیان کنند که مثلا در ترکیه می توانند به شما مدرک آیلتس را ارائه دهند. اما چرا ترکیه؟ دلیل اصلی افراد این است که ترکیه به ایران نزدیک است شما کافیست یک سفر کوتاه کنید و به راحتی در آن مرکز آیلتس بتوانید مدرک را بگیرید.

این مسئله هم دقیقا به همان دلایلی که در بالا ذکر شد غیر ممکن است. بسیاری از افراد کشورهایی مثل ترکیه را در تبلیغات خود می آورند تا اعتماد شما را جلب کنند. به هیچ عنوان گول چنین افراد سودجویی را نخورید.

خرید مدرک آیلتس از مالزی

مالزی هم جزو کشورهایی است که بسیار برای صدور مدرک ایلتس مطرح می شود. توجه داشته باشید که همه مراکز آیلتس در دنیا دارای یک شرایط یکسان هستند و موارد امنیتی بسیاری را رعایت می کنند. پس مطمئن باشید که کلاهبرداران اسامی کشورهای مختلف را می برند تا نشان دهند که حتما این کار را به درستی برایتان انجام می دهند. علاوه بر این مثلا بعد از پرداخت هزینه توسط شما امکان پیگیری در کشورهای دیگر برای شما چندان آسان نخواهد بود.


مطمئن ترین روش برای گرفتن آیلتس کدام است؟

این سوال هم بسیار پرسیده می شود. اینکه مطمئن ترین روش برای گرفتن آیلتس چیست؟ مطمئن باشید بهترین روش برای گرفتن آیلتس همان روش درست و اصولی آن است و راه های دیگری مثل خرید مدرک آیلتس پولی و موارد مشابه فقط باعث می شود که هزینه و زمان بسیاری را از دست بدهید و نتوانید به چیزی که می خواهید برسید. تمام این روش ها صرفا برای کلاه برداری است و نباید به هیچ وجه به آنها اعتماد کنید. بهترین روش برای گرفتن ایلتس شرکت در دوره های آموزش سریع و تضمینی آیلتس است.

برای دیدن شرایط کلاس های آموزش آیلتس کلیک کنید.