گواهینامه زبان انگلیسی

گواهینامه زبان انگلیسی
از شرکت کاسیو ژاپن تا شرکت آدیداس آلمان تا مدرسه اقتصاد برلین و هر شرکت معتبری در دنیا برای استخدام کارمندان حتما داشتن گواهینامه زبان انگلیسی را جزوی از روند استخدامی قرار می دهد. داشتن یک گواهینامه زبان انگلیسی معتبر می تواند شما را از دیگر افراد متمایز کند و هم چنین اعتماد به نفس کافی را به شما می دهد. گواهینامه زبان انگلیسی از اعتبار های متفاوتی برخوردارند و هم چنین برای سطح های مختلف زبان انگلیسی اعطا می شوند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این بخش به برخی از گواهینامه زبان انگلیسی که در دنیا معتبر هستند اشاره می کند.
گواهینامه دوره انگلیسی تجاری BEC
نمونه گواهینامه زبان انگلیسی BEC در زیر آورده شده است. این مدرک که توسط دانشگاه کمبریج اعطا می شود معمولا برای رشته های که به Business ربط دارند بسیار مناسب است و هم چنین برای کار در شرکت های تجاری می تواند مفید باشد.

گواهینامه زبان انگلیسی
گواهینامه زبان انگلیسی

گواهینامه زبان انگلیسی Intermediate
اما اگر سطح شما متوسط است و نیاز به مدرکی برای این سطح دارید شاید بهترین گزینه برای شما آزمون FCE کمبریج باشد. این آزمون برای سطح Intermediate و Upper-Intermediate در نظر گرفته شده است. این گواهینامه زبان انگلیسی اثبات می کند که شما شرایط لازم برای نگارش های روزمره و هم چنین مکالمات روزمره را دارید.
این دو آزمون از جمله آزمون هایی هستند که اط سطح مبتدی تا پیشرفته را پوشش می دهند. می توان گفت آچار فرانسه آزمون ها این امتحان می باشد و شما با هر سطحی که به آزمون وارد شوید گواهینامه زبان انگلیسی را دریافت می کنید اما نمره درج شده در این مدارک تعیین کننده سطح شما می باشد.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آمادگی زبان انگلیسی برای آزمون های متفاوت می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.