زبان چینی بازرگانی

زبان چینی بازرگانی
کشور چین برگترین اقتصاد دنیا را داراست. جمعیت چین ، صنعت ، بازار و بسیاری از موارد دیگر باعث شده که یادگیری زبان چینی بازرگانی برای بسیاری مهم جلوه کند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای زبان آموزانی که دوست دارند در دوره های زبان چینی بازرگانی شرکت کنند ، زبان چینی ماندرین را برگزار می کند. این دوره ها طراحی شده اند تا بتوانند نیاز های تجاری زبان آموزان را پاسخ گو باشد. در این دوره ها در ابتدا سطح زبان آموز در زبان چینی عمومی ارتقا داده می شود و بعد از آن سعی می شود تا به طور تخصصی بر روی مهارت های بازرگانی و تجاری تمرکز شود.

زبان چینی بازرگانی
زبان چینی بازرگانی

سطح اول :ما در سطح اول زبان چینی زبان آموزانی را که دانش محدودی از زبان چینی دارند آماده می کنیم. در این سطح کمتر بر روی نوشتار و خواندن زبان چینی کار می شود و بیشتر مهارت های گفتاری و شنیداری در اولویت قرار می گیرند. برقراری مکالمات بازرگانی چینی از اولین کارهایی است که یک تاجر یا Businessman باید آن را انجام دهد.
سطح دوم : در سطح دوم زبان چینی بازرگانی موضوعاتی معرفی می شوند که برای معرفی یک شرکت ، شرکت در قرار های ملاقات تجاری و معرفی محصولات و خرید محصولات به زبان چینی مورد استفاده قرار می گیرند. در این سطح زبان آموزان کم کم با نوشتار و خواندن زبان چینی نیز آشنا می شوند.
سطح سوم : در این سطح زبان آموز به پایه مورد نیاز برای برقرای ارتباط به زبان چینی دست پیدا کرده است و مکالمات نسبتا پیچیده تر را می تواند کنترل کند. بحث هایی حرفه ای قرارداد ها ، کسب اعتماد طرف مقابل و بیان نکات مورد نیاز خود نیز از مواردی است که سطح سوم زبان چینی بازرگانی ارائه می شود.
برای شرکت در دوره های آموزش زبان چینی بازرگانی موسسه زبان ایران آکسفورد با شماره های ما تماس بگیرید.