مکالمات زبان چینی

مکالمات زبان چینی
زبان چینی زبان سرگرم کننده ای است. در یادگیری مکالمات زبان چینی شما می توانید سرگرم هم بشوید و از آن لذت ببرید. رسم الخط زبان چینی سر شار از نکات جالب است و می توان گفت که یادگرفتن هر کدام از آنها همانند رمز گشایی برای شما می باشد و بعد از مدتی از آن لذت می برید.

مکالمات زبان چینی
چینی ایران آکسفورد

در مکالمات زبان چینی شما بعد از مدتی می فهمید که از ترکیب دو واژه می توانید به واژه ای جدید برسید. این واژه جدید تا حدودی معانی واژه های قبلی را دارد اما مفهوم کاملا جدیدی را به نمایش می گذارد. به عنوان مثال شما از ترکیب کلمات Small و Speak به کلمه Novel یا رمان می رسید.
دوست دارید کمی مسئله را برایتان جالب تر کنیم؟ آیا تا به حال فکر کرده اید که معنی کلمه CHINA چیست ؟ این کلمه از دو واژه ترکیب شده ساخته شده است که کلمه اول به معنی Central ” مرکزی ” و کلمه دوم به معنی ” دلت یا پادشاهی ” می باشد که با ترکیب آنها به واژه ” حکومت مرکزی ” می رسیم. البته ازکشور پهناوری همچون چین تصور هم میشود که باید از دولت مقتدری برخوردار باشند تا می توانستند از قلمرو پهناور خود دفاع کنند.
اما یک نکته دیگر هم در مورد مکالمات زبان چینی و دلیل اینکه ما می گوییم برایتان جالب است این است که بیان گر دیدگاه مردم این کشور هم بوده است. مثلا ترکیب دو کلمه ” زیبا ” و ” سرزمین ” به واژه ” آمریکا می رسیم !! شاید از دید چینی ها در گذشته کشور آمریکا برایشان بسیار زیبا به نظر می رسیده است.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان چینی نه تنها شما را با زبان چینی بلکه با فرهنگ و طرز فکر مردم چین نیز آشنا می سازد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.