خودآموز زبان چینی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد همیشه یکی از طرفداران مستقل کردن زبان آموزان در روند یادگیری بوده است. منابع خودآموز زبان چینی یکی از بهترین راه ها برای کسانی است که نیاز به یادگیری زبان چینی دارند. اما قبل از اینکه بخواهیم منابعی را به شما معرفی کنیم باید دلایلی بیاوریم که خودآموز زبان چینی برای شما محاسنی دارد.

خودآموز زبان چینی
خودآموز زبان چینی

شما اگر به صورت خود آموز یاد بگیرید که زبان چینی یاد بگیرید می توانید خودتان انتخاب کنید که در چه زمانی یاد بگیرید ، کجا یاد بگیرید ، سرعت یاد گیریتان را خودتان تنظیم می کنید و انتخاب می کنید چه چیزی برای شما مفیدتر است. پس اگر تصمیمتان جدی است به سراغ این منابع بروید.

سایت DayDayUpChinese

سایت برای هر سطح چندین درس مجزا دارد که هر کدام از آنها دارای PDF و Mp3 خاص خود را دارد. یکی از اهداف وب سایت تهیه مطالبی برای Start-Up یا راه انداختن مکالمه زبان چینی است. دیالوگ های بسیار پرکاربرد در زبان چینی از نکته هایی است که در این سایت بسیار اشاره شده است.

یادگیری Pinyin و کاراکتر های زبان چینی

همه ما می دانیم که نوشتن در زبان چینی می تواند بسیار سخت باشد. بهترین سایت برای آموزش این قسمت ها سایت eChineselearning.com می باشد. این سایت تقریبا بهترین منبع در سراسر دنیا می باشد. گرد آورندگان این سایت درس ها را برای شما طبقه بندی کرده اند و شما می توانید آزمون هم از خود بگیرید. داستان های زیاد از زبان چینی ، افسانه های خواندنی کشور چین به عنوان منبع برای یادگیری معرفی شده اند. حتی شما می توانید یک نام چینی برای خود انتخاب کنید و از پادکست های بسیار زیاد سایت لذت ببرید. در سایت امکان استفاده به صورت Free Trial برای شما قرار داده شده است و  می توانید در آن ثبت نام کنید.

برای شرکت در کلاس های چینی با ما تماس بگیرید.