انتخاب بهترین دوره آموزش آنلاین زبان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما نشان می دهد که چگونه انتخاب بهترین دوره آموزش آنلاین زبان را انجام دهید و چه کلاسی برای شما مناسب تر است.

اما انتخاب بهترین دوره آموزش آنلاین زبان چه طور باید انجام شود:

انتخاب بهترین دوره آموزش آنلاین زبان
انتخاب بهترین دوره آموزش آنلاین زبان

بیایید با آن مواجه شوید، همه ی ما احتیاجات مختلفی داریم – وقتی تقریباً صحبت از هر چیزی در زندگی می شود یک حالت که برای تمام آدم ها صدق کند وجود ندارد. یادگیری زبان هم متفاوت از بقیه نیست.
این به آن معنا است که شما باید بر مبنای احتیاجات منحصر به فرد و سبک یادگیری خود، دوره ای آنلاین را انتخاب کنید. با عقل جور در می آید، این طور نیست؟
حالا بیایید به تابلوترین مساله ی پیش روی خود بپردازیم، و چگونگی یادگیری شما را کشف کنیم. شما چه سبکی دارید؟
بیایید بفهمیم!
البته، رویکرد معمول این است که سبک های کلاسیک یادگیری مانند بصری، صوتی یا عملی را مورد بحث قرار دهیم. در این جا، ما فقط به مشخص کردن آن چه در بازار دوره ی زبان آنلاین برای شما بهترین است علاقه مند هستیم، که یعنی بیش تر روی مشخصه های منابع دیجیتال تمرکز خواهیم کرد:
• هزینه
• پویایی
• بازی سازی
• تعامل
• ساختار

هزینه و زبان آموز آگاه از قیمت ها

آیا در موقعیتی از زندگی قرار گرفته اید که با کار روزانه و نه چیز بیش تر دیگری پول مایحتاج خود را پرداخت می کنید؟ آیا کیف پولتان به شدت خالی است؟ احساس می کنید نمی خواهید برای هر چیزی که لازم نیست پول خرج کنید؟
چاره ای برای آن وجود دارد – به طور کامل امکان پذیر (در واقع راحت) است که دوره ای را پیدا کنیم که جیبمان را خالی نکند! خیلی از واحدهای زبان آنلاین رایگان یا خیلی ارزان هستند.

پویایی و زبان آموز جهان گرد
آیا شما کسی هستید که برای مدت طولانی در یک مکان نمی مانید؟ آیا شما از آن دسته افرادی هستید که همیشه چمدان و پاسپورتش آماده است؟ هرگز کاملاً مطمئن نیستید که آیا یک وای فای دائم خواهید دلشت یا نه؟ یا شاید شما فقط همیشه در شهر خود در رفت و آمد هستید، به محل کار می روید و برمی گردید، در مکان های مختلف گردش می کنید یا به سواری های طولانی مدت می روید.
پس شما در دوره ی خود به پویایی احتیاج دارید. در هر کجا و هر زمان بیاموزید – و هرگز بدون دروس زبانِ خود از خانه بیرون نروید!

بازی سازی و زبان آموز رقابتی
بعضی از زبان آموزان برای این که در واقع اطلاعات جذب شوند خواستار تایید واقعی هستند.
و بعضی از ما فقط هیجان یک بازی خوب و شاهد پیشرفت بودن را دوست داریم، درست است؟
خبرهای خوب! دوره هایی وجود دارند که تقریباً مانند بازی های ویدئویی هستند. آن ها برای ردیابی پیشرفت سطح بندی شده هستند، امتیازات را تقسیم می کنند، برای باز کردن قفل مرحله ی بعد امتیاز اضافی می دهند و حتی بعضی جوایز مجازی هم می دهند. می شود عاشق چنین تفریحی نبود؟

تعامل و زبان آموز تعاملی
ویدئو ها، مدل های گرامری و ابزارهای لغات می توانند موقع آموزش به طور شگفت انگیزی موثر باشند. بله، این که شما موقع تماشای یک ویدئو تا چه اندازه به طور اتفاقی و غیر ارادی زبان می آموزید فوق العاده است – و آن دانش فرهنگی که کسب می کنید خیلی باارزش است.
اما زبان آموزان تعاملی، که دوست دارند در تمرین یادگیری از دست های خود زیاد استفاده کنند، خواستار این هستند که به دنبال دوره هایی با عوامل تعاملی خیلی زیادی باشند. عوامل تعاملی با ترغیب کردن شما به فکر کردن، تایپ کردن، کلیک کردن و صحبت کردن شما را در روند بازی نگه می دارند‌.
شما همچنین خواستار این خواهید بود تا به دنبال ابزارهای اجتماعی مانند قالب ها، معلمان خصوصی، شریک های مبادله ی زبانی و گروه های یادگیری باشید – یا حتی یک گروه از کارکنان حامی که در پاسخ گویی خیلی فعال هستند.

ساختار و زبان آموز در کلاس کلاسیک
یادگیری کلاسیک هنوز هم قانونی است. از تمام این ها گذشته، این چیزی است که کالج ها و دانشگاه ها را سرپا نگه داشته است.
بعضی افراد وقتی روش تحصیل رسمی شان شروع می شود به بهترین شکل می آموزند: در کلاس.
مهارت های عالیِ صوتی در یادگیری کلاسی جنبه ی مثبت دارد. امتیاز اضافی؟ بیش تر افرادی که این تجربه را ترجیح می دهند دارای توجهی قوی هستند که توجه خود را به تمرین ها معطوف می کنند‌. آن مهارت ها وقتی که ما در مدرسه ی ابتدایی بودیم جواب می داد، و هنوز هم جواب می دهند.
هیچ احتیاجی نیست که زمان باارزش خود را برای تحقیق یا سبک و سنگین کردن حقایق و اعداد و ارقام تلف کنیم. کار اصلی انجام شده است، و حالا پیش روی به جلو با رویاهای یادگیری زبان به خودتان بستگی دارد! سبک یادگیری زبان خود را شناسایی کنید، و بعد دوره ای را انتخاب کنید که برای خواسته هایتان مناسب ترین باشد. Charlemagne می گوید، ‘داشتن زبانی دیگر یعنی دارا بودن روحی دوم.’
پس زبانی جدید را بیاموزید، و ‘روحی دوم’ را کسب کنید… بعد هم شاید سوم و چهارم. موقعیت ها نامحدود هستند – منتظر چه هستید؟