کلاس آموزش زبان ایتالیایی مبتدی A1

زبان :
ایتالیایی
سطح :
مبتدی
فشردگی (روزهای کلاس) :
عادی (2 روز در هفته)عادی (تک روز اخر هفته)
نوع کلاس :
گروهیخصوصی
ویژگی‌ها :
آزمون‌های بین‌المللیمکالمهمهاجرت

زبان ایتالیایی در سراسر دنیا طرفداران بسیاری دارد و در ایران هم این زبان بسیار مورداستقبال مردم است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد کلاس آموزش زبان ایتالیایی مبتدی A1 را برای کسانی که قصد دارند شروع به یادگیری این زبان زیبا داشته باشند برگزار می کند. آموزش زبان ایتالیایی در سطح مبتدی با کتاب های Nuovo Espresso برگزار می شود. این کتاب ها که مورد تایید بخش فرهنگی سفارت ایتالیا می باشند در حال حاضر بهترین متد آموزش زبان ایتالیایی می باشند و تنها کتاب هایی هستند که برای آزمون ها مهاجرتی زبان ایتالیایی نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

زبان آموزان می توانند کلاس های زبان ایتالیایی را در انواع مختلف انتخاب کنند. در ادامه انواع کلاس های زبان ایتالیایی سطح مبتدی A1 را می بینید و می توانید بسته به شرایط خودتان بهترین گزینه را انتخاب کنید.

کلاس گروهی آموزش زبان ایتالیایی مبتدی A1 دو روز در هفته

این کلاس ها در روزهای یکشنبه و سه شنبه برگزار می شوند. هر جلسه در این کلاس ۹۰ دقیقه طول می کشد و هر ترم ۶ هفته زمان می برد. داوطلبینی که در این ترم ها شرکت می کنند می توانند مطمئن باشند که سرعت دوره ها مناسب است و در مدت زمان بین ۶ ماه تا ۱ سال می توانند به سطح مناسبی از مکالمه زبان ایتالیایی دست پیدا کنند.

کلاس گروهی آموزش زبان ایتالیایی مبتدی A1 تک روز آخر هفته

این کلاس ها در روزهای آخر هفته پنج شنبه و یا جمعه برگزار می شوند. هر جلسه ۱۸۰ دقیه می باشد. هر ترم این نوع از کلاس ها نیز ۶ هفته زمان می برد. اگر نمی توانید به دلیلی مشغله زیاد در روزهای داخل هفته در کلاس شرکت کنید بهترین گزینه همین کلاس ها هستند. هزینه و سرعت مناسب این کلاس ها از مزایای کلاس های تک روز آخر هفته زبان ایتالیایی می باشد.

کلاس های خصوصی زبان ایتالیایی

شما می توانید به صورت خصوصی در آموزشگاه و یا منزل و محل کار خود کلاس ها را برگزار کنند. هر جلسه ۹۰ دقیقه ای می باشد. سرعت کلاس های خصوصی بسیار بالا می باشد و برای کسانی که می خواهند در مدت زمان محدود برای تحصیل و یا مهاجرت به ایتالیا اقدام کنند و یا می خواهند در آزمون Esterni شرکت کنند بسیار مناسب هستند.