کلاس آموزش زبان روسی مبتدی A1

زبان :
روسی
سطح :
مبتدی
فشردگی (روزهای کلاس) :
عادی (2 روز در هفته)عادی (تک روز اخر هفته)
نوع کلاس :
گروهیخصوصی
ویژگی‌ها :
مکالمه

زبان روسی از زبان های پرکاربرد در جهان و ایران است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد یادگیری زبان روسی را از ابتدایی ترین سطح آغاز می کند و تا سطوح پیشرفته ادامه می دهد. شما می توانید زبان روسی را در انواع مختلف کلاس ها برگزار کنید. کلاس های زبان روسی توسط اساتید مجرب و Native برگزار می شود و مکالمه زبان روسی شما با استفاده از جدیدترین و بهترین متد آموزش زبان روسی انجام می شود. انواع این کلاس ها را در ادامه خواهید دید.

کلاس آموزش زبان روسی مبتدی A1 گروهی دو روز در هفته

شما می توانید این کلاس ها را در روزهای یکشنبه و سه شنبه برگزار کنید. هر جلسه در این کلاس ها ۹۰ دقیقه است و هر ترم ۶ هفته طول می کشد. برای کامل کردن سطح مبتدی در این نوع کلاس ها حدود شش ماه زمان لازم دارید.

کلاس آموزش زبان روسی مبتدی A1 تک روز آخر هفته

اگر نمی توانید در روزهای داخل هفته در کلاس ها حضور داشته باشید می توانید به سراغ گزینه روزهای آخر هفته بروید. این کلاس ها در روزهای پنج شنبه و یا جمعه برگزار می شوند. هر جلسه در این کلاس ها ۱۸۰ دقیقه طول می شکد و هر ترم ۶ هفته زمان می برد.

کلاس خصوصی آموزش زبان روسی

شما می توانید کلاس های زبان روسی خود را به صورت خصوصی برگزار کنید. در این کلاس ها به صورت فوق فشرده و سریع شما برای اهداف متفاوت همانند مکالمه زبان روسی , آزمون های زبان روسی همانند TORFL و یا ادامه تحصیل در روسیه و دوره های پادفک آماده خواهید شد. اگر می خواهید بهصورت خیلی سریع و موثر زبان روسی را یاد بگیرید بهترین گزینه برای شما کلاس های خصوصی هستند. در این کلاس ها زمان و روزهای برگزاری کلاس به عهده زبان آموز است و می توانید با انعطاف بسیار بالا کلاس ها خود را برنامه ریزی کنید.