کلاس آموزش ترکی استانبولی مقدماتی A2

زبان :
ترکی استانبولی
سطح :
مقدماتی
فشردگی (روزهای کلاس) :
نیمه فشرده (3 روز در هفته)عادی (تک روز اخر هفته)
نوع کلاس :
گروهیخصوصی
ویژگی‌ها :
آزمون‌های بین‌المللیمکالمهمهاجرت

زبان آموزانی که موفق شده اند سطح A1 را در زبان ترکی استانبولی پشت سر بگذارند می توانند در کلاس آموزش ترکی استانبولی مقدماتی A2 شرکت کنند. این کلاس ها با کتاب هایYedi İklim (A2) برگزار می شوند. در این سطح شما برای مکالمه های کمی پیشرفته تر از سطح مبتدی آماده می شوید و می توانید در موضاعات پیچیده تری از زبان ترکی استانبولی استفاده کنید. شما می توانید برای کامل کردن این سطح، کلاس های مختلفی را انتخاب کنید.

کتاب Yedi İklim (A2) را بیشتر بشناسید:

کتاب Yedi İklim (A2) را می توان پیشرو در ارتقا سطح زبان ترکی استانبولی زبان آموزان دانست. Yedi İklim در لغت به مهنای هفت اقلیم می باشد. پک کتاب Yedi İklim (A2) دارای یک کتاب درس، یک کتاب کار و CD صوتی می باشد. این کتاب توسط موسسه Yunes Emre به چاپ می رسد و جدیدترین روش آموزش زبان ترکی استانبولی را در بر می گیرد. سرعت بالای این کتاب در بالا بردن مهارت های Speaking, Listening, Reading, Writing برای زبان آموزان بسیار موثر هستند.

آموزش زبان ترکی استانبولی سطح مقدماتی A2 سه روز در هفته گروهی (نیمه فشرده)

شما می توانید این کلاس ها را در روزهای زوج (شنبه – دوشنبه – چهارشنبه) برگزار کنید. هر جلسه ۹۰ دقیقه می باشد. هر ترم در این نوع کلاس پنج هفته زمان می برد و کل کتابYedi İklim (A2) در سه ترم تمام می شود که ۳٫۵ ماه طول می کشد.

اگر به کلاسی با سرعت مناسب و هزینه مناسب نیاز دارید مطمئنا کلاس های سه روز در هفته برایتان بسیار مناسب خواهند بود.

آموزش زبان ترکی استانبولی سطح مقدماتی A2 تک روز آخر هفته گروهی (عادی)

آن دست از زبان آموزانی که نمی توانند روزهای داخل هفته را به دلیل مشغله کاری یا تحصیلی در کلاس ها شرکت کنند می توانند در یکی از روز های آخر هفته (پنجشنبه و یا جمعه) در جلسات ۱۸۰ دقیقه ای در کلاس یادگیری زبان ترکی استانبولی شرکت کنند. هر ترم در این نوع کلاس ۷ هفته زمان می برد. کل کتاب Yedi İklim (A2) در سه ترم کامل می شود که حدود ۵٫۵ ماه طول می کشد.

سرعت نسبتا مناسب این کلاس ها و عدم تداخل با برنامه های داخل هفته و هزینه مناسب از مزایایی بسیار عالی این کلاس ها می باشد.

کلاس های خصوصی آموزش ترکی استانبولی مقدماتی A2

کلاس های خصوصی همیشه سریع ترین و منعطف ترین نوع کلاس ها برای رسیدن به هدف می باشند. انتخاب زمان و روز برگزاری کلاس به صورت کامل در اختیار زبان آموز است و حتی می توان کلاس ها را در منزل و یا محل کار زبان آموز برگزار کرد. اگر محدودیت زمانی دارید و می خواهید سریعا برای مهاجرت و یا تحصیل در ترکیه آماده شوید بهترین گزینه برایتان همین کلاس ها هستند.