یک بار برای همیشه از ترس های اسپیکینگ تافل خود خلاص شوید

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد قصد دارد کاری کند که یک بار برای همیشه از ترس های اسپیکینگ تافل خود خلاص شوید .  شاید با به کار بردن این روش ها بتوانید این نتیجه را بدست آورید. پس با ما همراه شوید.

یک بار برای همیشه از ترس های اسپیکینگ تافل خود خلاص شوید
یک بار برای همیشه از ترس های اسپیکینگ تافل خود خلاص شوید

چطور یک بار برای همیشه از ترس های اسپیکینگ تافل خود خلاص شوید :

توجه به این مساله مهم است که ترس هرگز شما را رها نخواهد کرد. درجه های مختلفی از ترس وجود دارند، اما این قسمتی از انسان بودن است. پس، هیچ روشی وجود ندارد تا به طور کامل از ترس های اسپیکینگ تافل خلاص شوید، اما ما دو نکته داریم تا در تبدیل آن ترس به انرژی متمرکز به شما کمک کنند:
۱- تمرین کنید

من می دانم راحت به نظر می رسد، اما این موثرترین روش برای شما است تا در روز امتحان اعتماد به نفس بیش تری داشته باشید. به این فکر کنید، شما هر چه در چیزی تجربه ی بیش تری داشته باشید، در انجام آن اعتماد به نفس بالاتری خواهید داشت. اگر شما بیرون از کلاس هرگز به انگلیسی صحبت نکنید، آن گاه هیچ وقت در صحبت به انگلیسی اعتماد به نفس نخواهید داشت. مساله فقط این نیست، بلکه شما باید برای امتحان تافل صحبت کردن را تمرین کنید. صحبت با دوستان خود یا در محل کار به اندازه ی کافی خوب نیست. شما باید جلوی یک کامپیوتر بنشینید و تمام قسمت اسپیکینگ امتحان را انجام دهید درست همان طور که در روز امتحان این کار را می کنید. آشنا سازی خود با ساختار دقیق به ساختن اعتماد به نفس شما کمک خواهد کرد و می دانید که در طی امتحان انتظار چه چیزی را داشته باشید.
۲- عصبی شدن خود را به اشتیاق تبدیل کنید

همان طور که قبلاً اشاره کردم، عصبانیت های شما هرگز به طور کامل از بین نخواهند رفت. بهترین کاری که شما می توانید انجام دهید این است که عصبی شدن خود را به انرژی مثبت تبدیل کنید. بله، شما عصبی هستید، اما هیجان زده هم هستید. به خود بگویید، ‘من هیجان زده هستم.’ (در این جا لینکی به یک ویدئوی یوتیوب خوب وجود دارد که درباره ی تبدیل ترس به هیجان است).
بازیگران و افراد معروف همیشه عصبی می شوند. آن ها درست مانند بقیه ی ما عصبی می شوند‌. با این حال، رفتار آن ها در مورد ترس متفاوت است. آن ها به عنوان دلیلی برای انجام ندادن کاری به آن نگاه نمی کنند، به جای آن، تشویقشان می کند تا به دنبال هدف خود بروند. اگر شما عصبی هستید، به این معنا است که در حال انجام چیزی با ارزش هستید. روی جنبه ی مثبت آن چه که شما را عصبی می کند، تمرکز کنید و آن را به انرژی مثبت تبدیل کنید که موقع صحبت بتوانید از آن استفاده کنید.

برای شرکت در کلاس های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.