Delta’s Key to the Next Generation Toefl Test کتاب

Delta’s Key to the Next Generation Toefl Test کتاب

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد از زمان معرفی آزمون TOEFL iBT در سال ۲۰۰۵ جزو اولین موسسات زبانی بوده است که به آموزش تخصصی تافل توسط اساتید معتبر ین حوزه پرداخته است. و منابع تافل را نیز معرفی کرده است. در این بخش به بررسی Delta’s Key to the Next Generation Toefl Test کتاب می پردازیم که از معروف ترین کتاب های این بخش می باشد.

Delta's Key to the Next Generation Toefl Test کتاب
Delta’s Key to the Next Generation Toefl Test کتاب

نکات مفید در مورد این کتاب

انتشارات DELTA سعی کرده در این کتاب با رویکردی کاملا جدید به آموزش تافل بپردازد و با آوردن استراتژی های بسیار زیاد در مورد آزمون تافل و نمونه آزمون های مناسب برای این کار توانسته به یک منبع قابل اعتماد در تافل اینترنتی تبدیل شود.

این کتاب سعی کرده است به صورت خلاصه در مورد بخش های تافل توضیح دهد و انواع سوالات موجود را بیان کند و از آنها مثال های زیادی بیاورد. Delta’s Key to the Next Generation Toefl Test کتاب دارای شش آزمون کامل تافل است که می تواند به عنوان :

آزمون آزمایشی

به عنوان کتابی به عنوان تمرین در کنار Delta s Key to the Next Generation TOEFL Test: Advanced Skill Practice کتاب می تواند مورد استفاده قرار بگیرند.

هم چنین کتاب های DELTA می توانند به عنوان منابعی مستقل برای کسانی که قصد خود آموزی تافل رادارند مور استفاده قرار بگیرند.

کتاب های دلتا دارای خصوصیاتی است که منحصر به فرد است . به عنوان مثال:

دارای بیش از ۶۰۰ سوال از تافل هستند.

جواب های تشریحی به سوالات و متن فایل های صوتی Delta’s Key to the Next Generation Toefl Test کتاب

این کتاب با یک سی دی صوتی همراه است که حدود ۶ ساعت فایل صوتی است.

نقاط ضعف

این کتاب را هیچ وقت به عنوان کتاب اصلی مورد استفاده قرار ندهید زیرا از ETS endorsed نشده است.