دیکشنری زبان آلمانی

دیکشنری زبان آلمانی

یک دیکشنری زبان آلمانی خوب وسیله ای ضروری برای هر زبان آموز زبان آلمانی از سطوح مبتدی تا پیش رفته میباشد. اما تمامی دیکشنری های زبان آلمانی در یک سطح قرار ندارند. در اینجا برخی از دیکشنری های قوی را به شما معرفی میکنیم:

  • دیکشنری زبان آلمانی آکسفورد

دیکشنری زبان آلمانی آکسفورد برای کاربران حرفه ای طراحی شده است. این دیکشنری زبان آلمانی برای سطوح پیشرفته و همچنین بازرگانان و مترجمان و دیگر کاربران دیکشنری های دو زبانه مناسب میباشد. همچنین این دیکشنری زبان آلمانی شامل نکات گرامری و کاربرد درست واژگان نیز میباشد.

  • دیکشنری زبان آلمانی Collins

همانند دیکشنری زبان آلمانی آکسفورد ، دیکشنری زبان آلمانی کولینز نیز برای کاربران حرفه ای زبان طراحی شده است. این دیکشنری زبان آلمانی شامل ۵۰۰۰۰۰ واژه میباشد و این دیکشنری نیازهای زبان آلمانی به انگلیسی و انگلیسی به آلمانی را نیز بر آورده میسازد.

  • دیکشنری زبان آلمانی کمبریج

نسخه سال ۲۰۰۳ این دیکشنری به روزترین نسخه این دیکشنری زبان آلمانی است. این دیکشنری شامل ۳۵۰۰۰۰ واژه و ۵۶۰۰۰۰ قسمت ترجمه شده میباشد.

موسسه زبان ایران آکسفورد مفتخر به برگزاری کلاسهای آموزشی زبانهای گوناگون از جمله زبان آلمانی میباشد. دوره های زبان آلمانی در موسسه زبان ایران آکسفورد در تمامی سطوح برگزار و به شکل گروهی ، خصوصی و نیمه خصوصی میباشد.

<p/p>تاکید آموزشی دوره های زبان آلمانی بر اساس تاکید بر مهارت مکالمه زبان آموزان زبان آلمانی می باشد و در طی دوره موسسه زبان ایران آکسفورد با بهره گیری از تدریس اساتید برتر و با تجربه این امکان را به زبان آموزان خود میدهد تا حداکثر بهره را از شرکت در کلاسهای زبان آلمانی این موسسه ببرند.

علاقه مندان به شرکت در کلاسها میتوانند اطلاعات لازم مربوط به مشاوره و یا ثبت نام دوره های زبان آلمانی  را با تماس با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد ۸۸۸۹۱۶۶۹ و ۸۸۹۳۴۴۷۵ بدست بیاورند.